Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  Internetovy shop - tvorba

jopal
Zaslal: 27.02.2010, 15:42 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Nechcem zbytocne zakladat novu temu, sem to ciastocne patri. Je tu kopec ludi co tomu rozumiete. Potrebujem poradit teraz s nejakym free systemom, co dovoli spravit jednoduchu stranku aj s obrazkami. Pytam sa, bo ich mi vygooglilo strasne vela a rad by som nieco, co nie je zlozite a je osvedcene. Nemam cas sa s niecim hrat tri dni a potom s niecim inym a spekulovat mesiac, kym budem s niecim spokojny. Nasiel som napr. http://etomite.sk/co-je-redakcny-system, alebo http://www.terirs.com/, len fakt, co by ste odporucili? Ja som robil nieco pre nas psickarov vo webnode, len ten je viazany na ich stranku a rad by som nieco lepsie. Dakujem... Wink

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Papek
Zaslal: 27.02.2010, 19:04 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
takze chces asi stranku, nie shop... tam by som odporucal wordpress, mas nanho vela free vzhladov, aj pomerne lahko sa upravuju, mnozstvo pluginov atd, samozrejmostou su komentare ku clankom, vstavany editor podobny wordu

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
jopal
Zaslal: 27.02.2010, 19:29 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Dobre, vyskusam to. Aby si ma pochopil, chcel som aj shop, ten uz je porieseny ako tak, teraz ma zaujima stranka, to pre kamosa, ktoremu to robi jedna firma, nema tam dokopi nic a plati za to nekrestenske peniaze. Ja sa zatial hram s tym terirs.com...(Prave sa ucim vlozit obrazok na stranku a nedari sa... Crying or Very sad )

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist