Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Tuneri detom cast. 2

dolly20
Zaslal: 27.06.2007, 6:48 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
Awojte,
je v plane dalsia, ale neorganizovana, charitativna akcia...
V BA je novovzniknuty detsky domov, ktory urcite ziadne satstvo a hracky neodmietne, takze tymto vyhlasujem zbierku oblecenia a hraciek vsetkeho druhu, ktore nebudete postradat....
Ked veci vyzbierame, dame si jazdu do domova bud separe ako HK, alebo sa pridame k ostatnym tunerom.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 27.06.2007, 8:22 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
dolly20 napísal:
Awojte,
je v plane dalsia, ale neorganizovana, charitativna akcia...
V BA je novovzniknuty detsky domov, ktory urcite ziadne satstvo a hracky neodmietne, takze tymto vyhlasujem zbierku oblecenia a hraciek vsetkeho druhu, ktore nebudete postradat....
Ked veci vyzbierame, dame si jazdu do domova bud separe ako HK, alebo sa pridame k ostatnym tunerom.


Je to akcia Honda Klubu, alebo opat akcia viacerych/inych tuning klubov?
Vie sa nieco o termine? Aspon nejaky hruby nastrel... napr. mesiac... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dolly20
Zaslal: 27.06.2007, 8:32 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
je to individualne, ece sa riesi to, ci si tieto veci poriesime kazdy zvlast, alebo, ked bude dostatocny zaujem, spravime darovacku hromadne s ostatnymi klubmi/osve ludmi...
myslim, ze je nas tu dost a mozeme sa prezenovat samostatne ako HK... a termin si urcime sami!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
raprezent
Zaslal: 29.06.2007, 16:08 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 572 Bydlisko: Karlova ves 1996 Honda Civic
no ja by som bol za to nieje zly napad Smile))
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 29.06.2007, 16:15 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
no pekne ze dalsia takato akcoska....
ale tu nas nikdy nebude dost na to aby sa nieco poriesilo..ja by som bol skorej za aby sme sli aj s ostatnymi klubmi.. Embarassed

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
czert
Zaslal: 29.06.2007, 23:44 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 82 Bydlisko: Bratislava 1992 Honda Civic
tak tak... jedine ze by sa naozaj urobil velky ohlas z hk...ako sa nas zislo na lepeni....proste musi nas byt vela a to sa tak casto nedari... preto som asi skor za hromadnu organizaciu s inymi klubmi Smile aspon nieco pospaja nas vsetkych tuningacov ehm teda chcel som povedat tunerov/ky Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
FELAS
Zaslal: 30.06.2007, 9:47 Odpovedať s citátom
Založený: 28 apríl 2007 Príspevky: 55
czert napísal:
tak tak... jedine ze by sa naozaj urobil velky ohlas z hk...ako sa nas zislo na lepeni....proste musi nas byt vela a to sa tak casto nedari... preto som asi skor za hromadnu organizaciu s inymi klubmi Smile aspon nieco pospaja nas vsetkych tuningacov ehm teda chcel som povedat tunerov/ky Smile


ti dam takeho tuningaca ty jeden tuningac...

bola to pekna ancia a treba to organizovat castejsie, skor som za hromadnu akciu aj z inymi klubmi Wink

_________________
Smile Smile
Smile HONDA RULEZZ Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
devil777
Zaslal: 30.06.2007, 10:39 Odpovedať s citátom
Založený: 05 marec 2007 Príspevky: 188 Bydlisko: Podunajska Nizina :o) 1996 Honda Civic
halooo.deturence pojdem zase potesit aj ja.len neviem ci najdem takeho velkeho plisaka este niekde.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 26.07.2007, 10:38 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ani obraz ani zvuk?

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
dolly20
Zaslal: 03.08.2007, 12:28 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
obraz by bol a zvuk tiez, avsak nevidim ziadnu odozvu... Sad
ide len o nasu dobru volu, ze co doma nepotrebujeme (hracky/oblecko), to proste darujeme detom bez akehokolvek "humbuku" okolo toho....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
devil777
Zaslal: 03.08.2007, 22:11 Odpovedať s citátom
Založený: 05 marec 2007 Príspevky: 188 Bydlisko: Podunajska Nizina :o) 1996 Honda Civic
dolly organizacia je asi zase na tebe.ale ja sa poslusne hlasim
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist