Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W: Honda Soffy Vranov nad Topľou

adgo
Zaslal: 02.01.2008, 19:28 Odpovedať s citátom
Založený: 11 december 2007 Príspevky: 289 Bydlisko: Michalovce 1999 Honda HR-V
Ja mam velmi dobru skusenost s Vranovskou Hondou. Bol som tam zatial len raz (zatial mi nic ina netrebalo), menili mi rozvody. Uz telefonicka informacia o cene prace ma potesila lebo to o 1200 Sk lacnejsie ako v Prešove a je to o viac ako polovičku bližšie z Michaloviec. S pracou som bol skojny a za predpokladany čas cca 3 hodiny mi stihli este na požiadanie aj skontrolovať volu ventilov a vymeniť prevodový olej. Všetko prebehlo velmi hladko. A s cenou som bol tiež spokojny. Takže na buduce ak mi bude treba niečo vymenit/opraviť moja cesta bude viest do Vranova hoci to mam tam a spat cca 70km
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
phantom
Zaslal: 07.01.2008, 22:38 Odpovedať s citátom
Založený: 28 september 2007 Príspevky: 107 Bydlisko: michalovce 1998 Honda Civic
to hej kamos tam chodi z rkom,a co pista na priemyselnej???on robi tiez hondy,a nemozem nan nic zleho,robil mi go.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
adgo
Zaslal: 13.01.2008, 14:50 Odpovedať s citátom
Založený: 11 december 2007 Príspevky: 289 Bydlisko: Michalovce 1999 Honda HR-V
Ja som bol s Hondou iba raz v servise na vymenu rozvodov. Ostatne si robim sam. A zatial mi nic ani moc netrebalo servisovat. A dufam ze ani tak skoro nieco nebude treba. (sorry aby som neklamal v jednom servise na sobraneckej v MI mi menili olej a to len preto lebo nemam zdvihak, rampu alebo montažnu jamu aby som sa dostal k olejovemu filtru.)

_________________
Honda HR-V 1,6 4x4 D16W1
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palio74
Zaslal: 27.11.2008, 17:10 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2008 Príspevky: 1169 2010 Honda Accord
Sevis super, šikovní chlapci, kávička, čajík, cukrík, debatka aj ustretoví sú ale minule som tam možno hodinu sedel lebo mi nemal kto odovzdať hotové auto. Nejak boli všetci na obede. Vlastne ako teraz rozmýšľam v tom prípade mi to môže byť viac-menej jedno lebo vtedy to bolo firemné CRV počas pracovej doby.
Čo mi ale už viac vadí, pchajú tam do motora ale hlavne prevodovky a serva Castroly namiesto honda olejov. Takže odporúčam sa pred výmenou opýtať na MTF príp. PSF.

_________________
What good is dreaming it if you don't actually do it?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kamarat4u
Zaslal: 20.04.2010, 16:19 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2009 Príspevky: 1 Bydlisko: BA
...


Naposledy upravil kamarat4u dňa 15.10.2010, 20:23, celkom upravené 2 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 20.04.2010, 17:19 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
no ak to nieje daleko niekto zo servisu ta mal odviest
v LM ma aspon odviezli a prisli pre mna Laughing

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist