Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  13.1.07, Stara IKEA BA, 14:00 + Fotky & Video(3.strana)

matis007
Zaslal: 09.01.2007, 19:57 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 299 Bydlisko: MA - Rohoznik 1998 Honda Civic
Farookh napísal:
Noo,tak som asi uuplne jediny, ktory by bol radsej keby to bolo o tej druhej pri Ikea,kedze vecer mam partnerske povinnosti Smile ale aj vecer by som dosiel,ale neskor,takze dojdem o hlasovanie o logu Sad


ja by som bol tiez radsej keby to bolo o 14:00 lebo vecer uz mam nieco na plane, ale vyzera to ze zatial to je vyrovnane tak sa nechame prekvapit
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 10.01.2007, 10:47 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
maroz napísal:

tak to sa teším ešte vaicej ako na opekačku lebo občas tomu poriadne šlapnúť na plyn sa mi dosť zapáčilo,,hlavne v noci tak okolo 01:00 rozbíjať týpkov s cliami "nadupanými" Very Happy


Ja najradsej sundavam týpkov so Skodoveckami (Fabia, Octavia). Ako dnes rano cestou do roboty...
..sa postavi na Prievozskej vedla mna do autobusoveho pruhu, akoze sa velice ponahla...lenze 1. 2. a moja H vyhrava o 5 dlzok..takyto srandisti ma niekedy vytacaju (zena mi fuuuurt hovori: "Co sa nechas vyprovokovat, stale").
Co sa necham, ja neviem co sa necham....necham sa....a este ma to bavi.. Very Happy

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
maroz
Zaslal: 10.01.2007, 14:42 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
HMT napísal:
maroz napísal:

tak to sa teším ešte vaicej ako na opekačku lebo občas tomu poriadne šlapnúť na plyn sa mi dosť zapáčilo,,hlavne v noci tak okolo 01:00 rozbíjať týpkov s cliami "nadupanými" Very Happy


Ja najradsej sundavam týpkov so Skodoveckami (Fabia, Octavia). Ako dnes rano cestou do roboty...
..sa postavi na Prievozskej vedla mna do autobusoveho pruhu, akoze sa velice ponahla...lenze 1. 2. a moja H vyhrava o 5 dlzok..takyto srandisti ma niekedy vytacaju (zena mi fuuuurt hovori: "Co sa nechas vyprovokovat, stale").
Co sa necham, ja neviem co sa necham....necham sa....a este ma to bavi.. Very Happy


akože aj taký su dobrý abo ešte taký že corsa 1.4twinsport:)),,heh,,a inak mám obdobný problém s frajerkou bo ručička obíde 80 a uš sa chytá kade tade že spomal načo tak letíšSmile),,,aspon mi šetrí benzínSmile)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zdenko
Zaslal: 10.01.2007, 16:49 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2006 Príspevky: 175 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Civic
maroz napísal:
HMT napísal:
maroz napísal:

tak to sa teším ešte vaicej ako na opekačku lebo občas tomu poriadne šlapnúť na plyn sa mi dosť zapáčilo,,hlavne v noci tak okolo 01:00 rozbíjať týpkov s cliami "nadupanými" Very Happy


Ja najradsej sundavam týpkov so Skodoveckami (Fabia, Octavia). Ako dnes rano cestou do roboty...
..sa postavi na Prievozskej vedla mna do autobusoveho pruhu, akoze sa velice ponahla...lenze 1. 2. a moja H vyhrava o 5 dlzok..takyto srandisti ma niekedy vytacaju (zena mi fuuuurt hovori: "Co sa nechas vyprovokovat, stale").
Co sa necham, ja neviem co sa necham....necham sa....a este ma to bavi.. Very Happy


akože aj taký su dobrý abo ešte taký že corsa 1.4twinsport:)),,heh,,a inak mám obdobný problém s frajerkou bo ručička obíde 80 a uš sa chytá kade tade že spomal načo tak letíšSmile),,,aspon mi šetrí benzínSmile)



Ze dobry econometer Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
PuLo
Zaslal: 10.01.2007, 17:27 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
No su vselijake baby...zase mojej rychlost nevadi, ma rada troska adrenalinu a sestra ta je hotovy extrem...jej by tusim vzali vodicak hned prvy den.

Skoda ze sa nerozhodla pre hondu a sla cestou toyota...no to az tak daleko neodskocila, ze? Smile

Inac sry za OT, ale nedalo mi ked ste o tom zacali tocit Smile

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
pa1ec
Zaslal: 10.01.2007, 18:48 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
HMT napísal:

Ja najradsej sundavam týpkov so Skodoveckami (Fabia, Octavia). Ako dnes rano cestou do roboty...
..sa postavi na Prievozskej vedla mna do autobusoveho pruhu, akoze sa velice ponahla...lenze 1. 2. a moja H vyhrava o 5 dlzok..takyto srandisti ma niekedy vytacaju (zena mi fuuuurt hovori: "Co sa nechas vyprovokovat, stale").
Co sa necham, ja neviem co sa necham....necham sa....a este ma to bavi.. Very Happy

aj ja by som sa nechal vyprovokovat... sak ta hamba ze ma trhla skodovica a este k tomu cez busovy pruh??? ale ja mam stastie takto na taxikarov v passatoch... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
PuLo
Zaslal: 10.01.2007, 21:36 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
No tych hrdinov je i u nas vela no nevzdavaju to ba priam este viac provokuju...si myslia ze ked hodia na tu skatulu s obsahom 1.4 otvorene sanie tak ma nechaju v smutku Smile

Fakt ta 1,2 a staci ... a to nemam ziaden vtec "iba" obycajnu 1.5ku Wink

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
pa1ec
Zaslal: 10.01.2007, 21:39 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
PuLo napísal:
No tych hrdinov je i u nas vela no nevzdavaju to ba priam este viac provokuju...si myslia ze ked hodia na tu skatulu s obsahom 1.4 otvorene sanie tak ma nechaju v smutku Smile

Fakt ta 1,2 a staci ... a to nemam ziaden vtec "iba" obycajnu 1.5ku Wink


a si to zober mat aku 1,6ku VTi... aj na jednicke by si ho nechal za sebou jak malinu... alebo zeby stacila aj spiatocka???
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Hondaman
Zaslal: 10.01.2007, 23:27 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 606 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
Vedla mna sa tak minule postavil cavo vo favorite....Namiesto vyfuku stofka rura a odlahcena karoseria v podani hniloby.A este kukal jak keby sedel vo ferrari.No nedalo mi....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Farookh
Zaslal: 11.01.2007, 11:59 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 54 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji 2009 Audi A4
Pred Ivankou sa vedla mna postavila minule Fobia,cela cierna,olepena bakelitom a svetielkami v Tesca, hucal z neho tazky slovensky rap,a ten cavo za volantom...hroza,a este zacal dupat na plyn,akoze mi to ukaze...asi si myslel ze si nevsimnem tie cierne plastove narazniky,a napis htp- hovno to pojde Smile
Chudak chlapec,myslim ze si tu krasnu prdel mojho Civicka obzrel dokonale...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
morloq
Zaslal: 11.01.2007, 13:31 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Farookh napísal:
Noo,tak som asi uuplne jediny, ktory by bol radsej keby to bolo o tej druhej pri Ikea,kedze vecer mam partnerske povinnosti Smile ale aj vecer by som dosiel,ale neskor,takze dojdem o hlasovanie o logu Sad

akoze jediny, je to zatial 8 na 6 v prospech IKEA o 14:00
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Farookh
Zaslal: 11.01.2007, 15:01 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 54 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji 2009 Audi A4
Holt, ludia sa nado mnou zlutovali a zacali hlasovat za skorsi termin Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
pcs
Zaslal: 11.01.2007, 15:41 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 926 Bydlisko: Sarfia 1998 Honda Integra
Pridem a plynove masky si mozete nechat doma. Auto mam uz v poriadku Exclamation Laughing
Je mi jedno kedy ale radsej o tej druhej
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
svobie
Zaslal: 11.01.2007, 17:42 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
tiez som pomohol Very Happy vyhovuje skorej
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 12.01.2007, 16:29 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
od nitwit:
No ludia, pomaly sa nám zvíkendnieva a ja tu furt nevidím žiadny kompromis..... takže rozhodné slovo... kedy bude ten zraz?

teda ak nerátam tu anketu bo to je dosť také nerozhodné...

ja osobne som za 21,30....takže kto súhlasí tak zajtra stretko 21.30
Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist