Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  SLOVAKIARING: POZOR! POVINNÉ ŠKOLENIE BEZPEČNOSTI PRE VOĽNÉ

M&R
Zaslal: 04.08.2010, 14:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
a komu patri R4S a zalozil to ked do toho vidis "viac"...
K1 funguje dalej, a Dick a spol.vyvija dokonca novy svoj motor.

Ano,tato myslienka vznikla pri skoleni na jazdu v autach R4S a Slovakiarinku sa to zapacilo kvoli tomu aby im na volnych jazdach nejazdili uplne nepouceni ludia(na akciach organizovanych agenturami nemusia byt tieto skusky).
Samozrejme,ze je tam zmluvny vztah Slovakiaringu a R4S takze platit musia.
Tie otazky o Slovakiaringu su len doplnujuce ako pises a su tam preto aby ste vedeli nieco o okruhu kde budete jazdit,take male promo oruhu.

Myslim,ze tie skolenia su na nieco.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zolo
Zaslal: 04.08.2010, 16:34 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2009 Príspevky: 3 Bydlisko: Stvrtok na Ostrove 1990 Honda CR-X
si si isty, ze tie otazky typu aku ma rozlohu slovakiaring a pod. su nebodovane. Kamosi svorne tvrdia, ze prave kvoli tymto otazkam neurobili skusky. Pravda, oni na tom skoleni ani neboli - zadlo sa im vela 30 euro za skolenie, ked jazdia na svetovych okruhoch (Ascari, SPA, Most, Brno, Hungaroring) a zastavy aj rychlosti ovladaju - takze mozno u nich bodovali aj tieto otazky a keby si zaplatili za skolenie, mozno im chyby v tychto odpovedaiach prehliadnu Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist