Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Trnava -

RMarek_TT
Zaslal: 27.07.2010, 17:37 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
Laughing tiez dobre... ale to sa tyka vacsiny clenov..

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
TTmirko
Zaslal: 31.07.2010, 17:44 Odpovedať s citátom
Založený: 26 jún 2010 Príspevky: 19 Bydlisko: Trnava 1994 Honda Civic
toto je tu organizacia jak hovado preco 21.8 sak to je neskoro co ste mimo novy datum je 15.8 pred AMFIKOM stretko kto dojde ten dojde hotovo Evil or Very Mad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
6Tommy9
Zaslal: 01.08.2010, 21:44 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2009 Príspevky: 84 Bydlisko: Trnava 2003 Honda Civic
TTmirko napísal:
toto je tu organizacia jak hovado preco 21.8 sak to je neskoro co ste mimo novy datum je 15.8 pred AMFIKOM stretko kto dojde ten dojde hotovo Evil or Very Mad
presne tak! Evil or Very Mad

_________________
Nikdy nejazdi rychlejsie nez lieta tvoj
aniel strazny...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 03.08.2010, 5:41 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
ako tommy... ides pocuvat dakoho, kto je v klube ani ne mesiac?? jasen, mohol som dat aj takyto datum.. ale sa pozri, kolko ludi sa ohlasilo, dala pruipomienku.. len ty a mirko... takze tak..

a pre mirka..
Sloven84 napísal:
TTmirko napísal:
tu to uplne umira nikto nema cas raz za rok jaaj no comment

A ty čo si sa v sobotu neukázal? však si pri návrhu zrazu na sobotu "bol za"


takze asi tak

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
TTmirko
Zaslal: 04.08.2010, 9:06 Odpovedať s citátom
Založený: 26 jún 2010 Príspevky: 19 Bydlisko: Trnava 1994 Honda Civic
tomuto hovoris klub? to ma daleko od klubu clovek sa tu snazi normalne neco zbuchat a |censored| s teho mozem sa ja nato akurat tak vy....t aj keby som tu bol den co to koho trapi sa uz trcha spametajte
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 04.08.2010, 12:42 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
vyskakujes tu, a co si zbuchat.. ucast tommy a ty... preto som pisal datum na inokedy, na neskorsi datum, neh sa to roznesie dalej.... kazdy tu neni furt..

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Juro
Zaslal: 04.08.2010, 16:37 Odpovedať s citátom
Založený: 20 január 2009 Príspevky: 463 Bydlisko: Trnava - Smolenice 1998 Honda Aerodeck
TTmirko napísal:
tomuto hovoris klub? to ma daleko od klubu clovek sa tu snazi normalne neco zbuchat a |censored| s teho mozem sa ja nato akurat tak vy....t aj keby som tu bol den co to koho trapi sa uz trcha spametajte

z coho sa mame spametat? marek ti len rozumne radi, nech je na to viac casu,lebo vsetci sem nechodia stale. na takto"normalne" zbuchnutom zraze budete fakt dvaja..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
TTmirko
Zaslal: 04.08.2010, 19:29 Odpovedať s citátom
Založený: 26 jún 2010 Príspevky: 19 Bydlisko: Trnava 1994 Honda Civic
vim jak to chodi tento rok to je o nicom kazdy potrebuje cas a cas aj ked je tak nikto nedojde jak vzdy tolko hondakov je aj v tt aj inde a nikto ani len nedojde pozret nic v zlom ale uplne to upada ale uplne
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 04.08.2010, 20:19 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
TTmirko napísal:
vim jak to chodi tento rok to je o nicom kazdy potrebuje cas a cas aj ked je tak nikto nedojde jak vzdy tolko hondakov je aj v tt aj inde a nikto ani len nedojde pozret nic v zlom ale uplne to upada ale uplne

chlapec, krot vasne... a hlavne si neprdkaj do huby... aj toho 24.7. si prvy pisal ze tam budes a nevies prist... ked nieco zorganizujes vlastymi silami potom mozes zacat sa tu do niekoho obuvat.
nie si tu zas tak dlho tak daj priestor trosku zbehlejsim, vedia co robia a preco to robia... jasneeeee...
PIECE Very Happy

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
RMarek_TT
Zaslal: 05.08.2010, 5:19 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
pekne pa1ec.. pekne... to tebe PEACE... tak mirko chce silou mocou sa stretnut.. ked che, neh dojde... kumne pod barak.. zavedem ho k jednej kanadskej a jednemu anglanovi a mozme si povedat, ze malio sme zraz... prvi zraz som tu kolko riesil, ale mesiac, a ucast bola perfektna.. na velke veci treba pockat chvilku predca..

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Sloven84
Zaslal: 05.08.2010, 11:39 Odpovedať s citátom
Založený: 11 január 2010 Príspevky: 114 Bydlisko: TT 1998 Honda Accord
Na poslednom "trnavskom" zraze sme boli dvaja - pa1ec z BA a ja ktorý nebývam v TT. Zraz sa nedá organizovať jednoducho, že si povieme, že za dva dni (týždeň) sa stretneme. Zraz na východe túto sobotu organizovaný M@jkom sa organizuje už min. 4 mesiace. Zraz nie sú 2 autá, ani 6. Na zraz si musia nájsť ľudia čas, aby sa mohli zúčastniť, aby ten zraz bol naozaj zrazom a nie iba stretnutím dvoch ľudí.
V BA majú stretnutia pravidelne vo štvrtok, každý o tom vie a aj ja keď som bol vo štvrtok v BA som vedel, že tam určite niekoho stretnem.
Trnavské zrazy - stretnutia by sa dali organizovať rovnako - napr. vždy v prvú sobotu (nedeľu) v mesiaci, na rovnakom mieste a rovnakom čase. Ale k tomu sa musia vyjadriť viacerí TT členovia, nielen dvaja- traja.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
TTmirko
Zaslal: 05.08.2010, 12:09 Odpovedať s citátom
Založený: 26 jún 2010 Príspevky: 19 Bydlisko: Trnava 1994 Honda Civic
no ja by som bol za stretka pravidelne napr kazdu nedelu alebo kazdu druhu a ja viem co je zraz ale ja som pisal o stretku to je rozdiel ale berem to ked chcete mat cas tak si dajte samozrejme treba cas tak uz nic nehovorim zorganizujte to dajte datum cas a uvidi sa kto dojde len je august a pomaly bude po lete tak preto som chcel aby to bolo este tento mesac naj po vyplate kazdemu vyhovuje datum po vyplate ale uz kaslem nato teda tak teda organizujte a cinte sa a som zvedavy ci aj nieco bude este tento rok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 05.08.2010, 16:25 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
Sloven, to mas pravdu... Kazdy mesiac... Ale uz som to riesil dakedy, vzdy v prvu sobotu som to organizoval... Na jeden dosli, ucast bola, fotky tu boli... Potom nikdo, to som tam bol len ja... Miesto o 3tej sa tam zisli auta o 4tej.. A potom zas nikto nebol...

Takze riesenie???

Treba napisat ss kazdemu clenovi HC z okolia TT, neh sa vyjadri v teme,a dohodneme...

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Marekrossi
Zaslal: 05.08.2010, 22:57 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2009 Príspevky: 367 Bydlisko: Boleráz 1997 Honda Prelude
Ked nebudem nikde na cestách, tak dobehnem... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 06.08.2010, 7:14 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
tak dobehni... to platy aj pre ostatnych, aj TTmirko, ked sa tak bucha do prs ze dojde... neham to tu vysiet teda na toho 15. 08 o 15:00 pri amfiku

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 25 z 30
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 28, 29, 30  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist