Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  GARAGERACETEAM .sk

Honda NR
Zaslal: 19.02.2009, 22:02 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2008 Príspevky: 221 Bydlisko: Nitra
Tak na začiatok,na mojej honde začala šmýkať spojka a dlhšiu dobu ma trápili predné tlmiče,možno to podaktorí poznáte športová struna na sériovom tlmiči Rolling Eyes .Takže som sa vybral do obchodu a objednal SACHSácku spojkovú sadu.Chcel som počkať až sa trošku oteplí, ale spojka už potrebovala vymenit a začal som pátrať po dobrom mechanikovi, ktorý sa rozumie do áut značky Honda.Prečesal som celý net ale nič sa mi nepozdávalo a ked tak mali v servise vela roboty a že tak za cca dva týždne možem prísť na výmenu,auto využívam každý deň takže som nemohol čakať.Začal som pátrať v Hondaclube a na um mi prišiel jeden velmi ochotný a správny človek Idea .Nedával som tomu velkú nádej ale skúsil som a spýtal som sa ho či niekoho nepozná.Vedel som že má aj on Civic a riadne nadupaný takže niekto šikovný musel byť aj pri zrode tejto mašiny.Napísal som SS a kladná odpoved prišla a to "šak to dones".Dohodli sme termín a už som sa tešil kedy tam pojdem.Troška to skrátim: došiel som tam, auto som zaparkoval do velkej haly moc kvalitnej Wink a začalo sa pracovať, oči mi išli z jamiek vypadnúť ako sa chalan do toho rozumel skrátka šup šup šup no vyskytli sa aj menšie zadrheli ale vedel si so všetkým poradit takže super.A ešte mi aj ponúkol tlmiče vdobrej kondícii ktoré už nepotreboval.tak prečo nie, ja som mal moje na šrot.Už budem končit takže by som sa mu chcel touto cestou podakovať za všetko Dakujem MILOSKO určite ho poznáte a tu je naňho kontakt 0908157195 je aj v sekcii VIP inzercia Doporučujem Wink


Naposledy upravil Honda NR dňa 23.10.2009, 17:06, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Honda NR
Zaslal: 04.07.2009, 17:31 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2008 Príspevky: 221 Bydlisko: Nitra
www.garageraceteam.sk
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kelso3611
Zaslal: 22.09.2009, 18:50 Odpovedať s citátom
Založený: 18 marec 2008 Príspevky: 335 Bydlisko: NITRA 1999 Skoda Octavia
Pripajam sa z mojej strany max.spokojnost Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
sannco
Zaslal: 28.09.2009, 8:28 Odpovedať s citátom
Založený: 28 september 2009 Príspevky: 3 Bydlisko: Šaľa 1993 Honda CR-X
uplna frajerina co sa tam dialo s mojim autom. za 2hod. som odchadzal s opravenym podvozkom, rozperou a studenym sanim. v ostatnych servisoch sa mi vyhrazali 2-3dnami. a cena neskutocna. inde s autom uz nepojdem. fakt odporucam

_________________
CRV RD1
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Honda NR
Zaslal: 12.10.2009, 0:04 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2008 Príspevky: 221 Bydlisko: Nitra
Idea Ako ste si už všimli tak GARAGERACETEAM má výrobky od RED LINE ja som už použil servo olej RED LINE Power steering fluid a je to velký rozdiel a servo ide lahšie,Olej sa nedolieval menil sa celý obsah takže velká spokojnosť Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
780622
Zaslal: 29.11.2009, 19:40 Odpovedať s citátom
Založený: 16 júl 2009 Príspevky: 94 Bydlisko: TT-PN-HC 2003 Honda Civic
tak ja som dnes stravil skoro cely den u tychto chalanov v garazi, a vsetko nakonec dobre dopadlo aj ked na zaciatku to vyzeralo ze ta oprava bude vaznejsia ako vyzerala (novy zavit v bloku pod klakou v rozvodoch na 7G), profesionalny pristup, dobre zariadena garaz, chalani vedia co robia, poradia a maju super ceny...


Naposledy upravil 780622 dňa 25.10.2010, 8:06, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vticko
Zaslal: 03.12.2009, 17:53 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
JJ, najviac sa mi paci ze dost veci tam ma milos na sklade a nemusis cakat kym sa nieco objedna.. a je vidiet ze sa vyzna a viem, za kym pojdem v pripade potrebnych vatsich zasahov do motora.. Wink

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MICHAL,T
Zaslal: 03.12.2009, 18:33 Odpovedať s citátom
Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 658 Bydlisko: holeho 11 senec 1996 Honda Accord
kde sa nachadza tento servis?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
milosko
Zaslal: 03.12.2009, 20:38 Odpovedať s citátom
Založený: 01 august 2007 Príspevky: 213 Bydlisko: NR 2000 Honda Civic
MICHAL,T napísal:
kde sa nachadza tento servis?

medzi NR a TO - Belince Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Honda NR
Zaslal: 15.06.2010, 23:17 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2008 Príspevky: 221 Bydlisko: Nitra
milosko napísal:
MICHAL,T napísal:
kde sa nachadza tento servis?

medzi NR a TO - Belince Wink
A najhlavnejšie je to že chalani sú fakt super a velmi velmi správni ludia a hondy majú v malíčku a čo chceš tak to ti aj vedia zohnať a za super cenu a radšej zájdem do GARAGE TAEMU ako do BB motors aj ked je o 20 km dalej moj názor Wink palec hore a teším sa na dalšiu spoluprácu Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tomkoll
Zaslal: 16.06.2010, 13:07 Odpovedať s citátom
Založený: 16 november 2009 Príspevky: 288 Bydlisko: Zvolen 2016 Honda Civic
pred dvoma mesiacmi sme s kamaratom objednali podsvietenie na budiky...
doteraz nic neprislo... ! taketo firmy za vela nestoja...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
p_petricek
Zaslal: 20.08.2010, 9:48 Odpovedať s citátom
Založený: 02 marec 2009 Príspevky: 144 Bydlisko: Senec 1999 Honda Accord
W.. po objednavke zvodov rychle potvrdenie objednavky, informacie mailom a dorucenie kurierom az domov.. parada, max spokojnost..

_________________
Accord 2.0i Vtec
..s tehotnou priatelkou nemozes jazdit tak rychlo..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.10.2010, 8:42 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kedze par ludi sa uz stazuje na Milosa Turza tak to skopirujem aj sem,len ma mrzi,ze vsetci si to nechavaju pre seba a tym nevaruju ostatnych.Uz by ste mohli ist s pravdou von a napisat sem.

666potky napísal:
Vec : Písomná výzva

Začiatkom Apríla som ti priviezol auto na generálku motora a zástavbu turba.Nakoľko ústna dohoda je tiež dohoda, ktorou sme sa dohodli si mal moje auto Honda prelude mať poskladane spolu s fotkami všetkých dielov, originálnych faktúr prevodov Pay-pal a samozrejme všetkých krabíc dielov ktore som ti zaplatil na číslo účtu (2616398407- Tatrabanka) tvojej manželky Marianny Turzovej. Po prevzatí môjho auta si súhlasil s objednaním dielov z USA po mojom vklade hotovosti na spomýnaný účet.
1.10.2010 som ťa žiadal o zaslanie týchto fatkúr na mail talarova.martina@gmail.com, čo do dnešného dňa nemám.
Dnes je 11.10.2010 a ty si ani zďaleka nedodržal našu dohodu, pernamente sa vyhýbaš komunikáciou so mnou a 2 mesiace ma klameš a zavádzaš.
Nakoľko ti už nedôverujem a som presvedčený, že sa ma snažíš podviezť ťa žiadam o zaslatie vyžšie uvedených faktúr za tieto diely a samozrejme našu dohodu považujem za neplatnú :
-KMS komplet kovanú sadu na motor H22-ventily, pružiny, retainery a ruferka ventilov
-ARP štifty na hlavu
-ARP štifty na kľukový hriadel
-Kovane piesty Mahle gold series + kovane ojnice EAGLE
-Kompletnu sadu tesnení na motor H22A2
-Kompletnu sadu ložisiek ACL race na motor H22a2
-Map senzor Omnipower (2bar)
-Walboro palivove čerpadlo
-Cometic turbo tesnenie pod motorovú hlavu
Suma spolu 1920eur z čoho tvorí 160.9 eur daň a clo.
Týmto ťa opakovane žiadam o zaslanie uvedených veci do 3dní od prevzatia doporucenej pošty. V prípade, že stále nebudeš rešpektovať moju písomnú výzvu podám na teba Miloš Turzo a tvoju firmu Garage race team trestné oznámenie.
s pozdravom Martin Potok

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 28.10.2010, 12:59 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
sallo napísal:
no tak v prvom rade sa chcem ospravedlnit za moju reakciu a lutujem, ktorá ale bola vyvolana prispevkami urcitych uzivatelov.

a k tomu co som chcel povodne napisat, ze aku mam skusenost s miloskom.
Hned ked som sa registroval na HC po kupe auta som prisiel na chat a chcel som ziskat od chalanov tipy na nakup nejakych dielov. Oslovil ma tam milosko ktory mi nasluboval ze zozenie vsetko co chcem( chcel som sanie, sviecky, zadne svetla atd... ) no skoro 3 mesiace ma natahoval ze diely budu budu vsetko zozenie. Nakoniec nezohnal absolutne nic. Teda zohnal...napisal mi ze uz ma tie svetla...bohuzial boli uplne ine ako som chcel Smile Najviac ma nanom nahnevala ta komunikacia ze odpisoval az na kazdu Xtu spravu a aj to len prazne reci. Nastastie som neprisiel o ziadne peniaze a ako obchodnik u mna skoncil hned po mojom prichode na HC Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Danqo
Zaslal: 07.11.2010, 10:42 Odpovedať s citátom
Založený: 31 august 2008 Príspevky: 157 Bydlisko: Sp.N.Ves 1996 Honda Civic Coupe
co s atyka skusenostou by som povedal tak 50 na 50

vyfuk a lip bol dodany v spokojnosti no co sa tyka diskov 17" DRAG DR-9 Silver s chromovanym limcom totalne neprofesionalny pristup...

Na zaciatku sluby ze disky budu, potom ze je dlha cakacia doba mesiac az dva lebo ich vyrabaju v usa, potom ze idu lodou z ciny ze bude treba dlho cakat, nakoniec ze sa v prevedeni silver ani nevyrabaju...

po 3. mesiacoch "otravovania" Miloska som sa diskov nedockal posledna odpoved bola ze spravil pre to vsetko

no podla mna to nebol z daleka pristup aky by som ocakaval kedze disky nie su lacna zalezitost a ked chcem nieco predat mam nejake "meno" a chcem si udrzat reputaciu tak ten pristup by mal byt uplne iny...

dalej sluby ze sa mi ozve sam, co sa v ani jednom pripade nestalo niekedy mi neboli dvihnute ani telefony ...

pracujem ako project manager na obchodnom useku, som denno denne v kontakte so zakaznikmi a riesim vseliake zakazky ci servisy reklamacie alebo cenove ponuky...keby som ja takto pristupoval k zakaznikom davno mam vypoved a poskodene meno aj reputaciu firmy...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist