Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Info o uzivatelovi VOODOO a podvozok TA technics

amer13
Zaslal: 20.11.2010, 13:52 Odpovedať s citátom
Založený: 02 august 2008 Príspevky: 1070 Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom 1998 Honda Civic
Kupa bola este koncom minuleho roka, ale presny datum neviem.
Takze kupil som si od pouzivatela Voodoo nastavovatelny podvozok TA technics cisto novy, cena 330€ + postovne
No takze podvozok mi prisiel , velmi som sa tesil. A prisla hned prva zrada ked som si pozeral zadne pruziny ,tak to boli seriove opieskovane a podomacky nestriekane na cerveno oproti prednym, ktore bol v laku a vyzerali orginal TA aj s cislom 1040. No tak som si pomyslel, ze on si somna robi srandu, ved to aj najvacsi amater zisti, ze je to podfuk. Tak som mu pisal, nech mi posle original zadne pruziny a nie striekane podomacky. A sranda bola ze uz mal aj z nicoho nic druhe zadne pruziny, ktore boli uz original ,takze prva finta!! No a pokracovanie bolo, ze prisli mi uz aj tie zadne pruziny k tym tlmicom a islo sa nahadzovat na auto.
Detail: V certifikate bolo napisane ze pasuju na CRX a civic 92-00 co mi bolo troska divne. No zacal som nastastie nahadzovat najprv zadok a zistil som ze uchyty (ten plochac ohnuty do U profilu) na tlmicoch su kratke na vysku a narazaju mi do zadnych ramien, rozdiel cca 3mm. A ked som spustil auto uplne dole tak vyzeralo ako stepna koza - VYSSIE AKO SERIOVE TLMICE a mohol som ich stelovat kolko som len chcel proste stale vysoke. A toto ma uz, ale vtedy dostalo tak som mu volal a on nic nezdvihal aj mesiac a aj viac. Potom sa mi podarilo asi po pol roku podarilo dovolat a stale mi hovoril, ze to sa vymeni lahko, ze to sa da reklamovat a neviem co este. Ale hlavny figel bol v tom, ze po takejto nedovere chcel odo mna, aby som mu cely podvozok poslal naspat a ze on ho vyreklamuje a to by znamenalo pre mna asi tak, ze ani PENIAZE ani PODVOZOK !!! Tak som ho potom predaval na civic 5G, lebo som mal tusaka, ze tam to bude pasovat. Cena predajna moja bola 220€ a ani to nikto nechcel a nakoniec sa nasiel kupca menom znamym turbo 2BERA a toho som sa pytal, ze co hovori nato? A povedal, ze je spokojny a ze sa da nastavovat aj vyska. Takze pozor na taketo pofiderne obchody a v mojom pripade aj na pouzivatela VOODOO.

Dakujem

_________________
HONDA CIVIC EK3 stiebr.metla/ 1.5Vtec - Daily driven
HONDA CIVIC EJ9 zel.metla/ D14Z2 - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EK4 biela/ B16A2 - Weekend car ( EX )
HONDA CIVIC EK3 biela/1.5Vtec - Daily driven ( EX )
HONDA CIVIC EJ9 biela/ K20a2 Funny car
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist