Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W: www.autosklo-servis.sk

Cukor
Zaslal: 21.12.2010, 18:43 Odpovedať s citátom
Založený: 02 január 2007 Príspevky: 463 Bydlisko: BA 2005 Honda Civic
Dávam do pozornosti šikovného sklára a cenovo dostupné výmeny a opravy skla.
http://www.autosklo-servis.sk/e-shop/honda/civic-3-dv-95-01/

Nedávno som chytil kameň do čelného skla, presne v zornom poli vodiča-nad volantom. Kruhová prasklina veľkosti 1 centu. Šiel som to dať hneď spravit do
Europ-autoskla na Ivanskej ceste v BA, technik to obzrel a povedal, že je to v zornom poli vodiča a môžu to spraviť ale bez certifikatu za 33€, a policajti ma pokutujú, lebo to bude vidieť po oprave, odporučal mi výmenu celého skla v cene 330€ (sklo bez vyhrievania a senzorov)

tak som hľadal na nete a našiel túto firmu Autosklo expres servis, smerom na Podunajské Biskupice, Mramorová 4, vo dvore vzadu modrá dielňa. Chlapík to obzrel a povedal že to pôjde, dohodol som termín a na počkanie to spravil, za 10min. hotovo, trhlinu vôbec nevidieť, ostala len špendlíková bodka. za cenu 10€ Wink a výmena komplet skla by ma vyšla na 130€ keby trebalo. Majú tam dosť roboty, tak je lepšie tam zavolať na takéto praskliny.
O kvalite skiel moc neviem, ale ked mi robili tú prasklinu tak si tam prisiel chlapík po novšiu A8, čo mu menili komplet čelné sklo, tak by to mohlo byť oukej.

_________________
ex-96-EJ9-3D- milano redex
ex-05-EP2-3D-vivid blue pearl
nw-16-FK3-tourer polished metal
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist