Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Celoslovensky HondaClub zraz 2011-nove hlasovanie.

Chces prist na zraz aj po precitani diskusie?

Ano.Ak budem moct.  
95%
  [ 58 ]  95%
 
Nie.  
4%
  [ 3 ]  4%
 

Celkom hlasov : 61
Drobcurik
Zaslal: 24.12.2010, 16:00 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
nedame dake hlasovanie ze kto by prisiel a kto nie?aby sa vedel predbezny pocet ludi a mozu sa postupne pridavat hm?a dajme tomu teda ta zaloha zatial 10e..

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
turanza
Zaslal: 24.12.2010, 16:02 Odpovedať s citátom
Založený: 04 apríl 2010 Príspevky: 84 Bydlisko: SB 2007 Honda Civic
Rolling Eyes tak uz vieme o com to tu je!!!k tomu su nejake slova zbytocne!!! Shocked
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pajo
Zaslal: 25.12.2010, 18:11 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
na takyyyto akciooo by som siel tiez celkom rad, ale ked tak, jedine na mazde Very Happy moooozem? Rolling Eyes

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatoHP
Zaslal: 25.12.2010, 19:04 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Pajo,trochu trápne nie Wink Plne súhlasím s CTR v tom,že ak honda zraz,tak na letisku by sa nemalo nachádzať auto inej značky,jediná výnimka auto-á organizátorov.Ako napísal tuberák,vyhradiť parkovanie mimo plochu kde sa budu nachádzať hondy,ako by to vyzeralo na fotkách, že celoslovenský honda zraz a medzi hondami polovica áut inej značky?Myslím že by sa nám smiali asi všetci.A kto na akom aute príde do miesta ubytovania a rozbitia sa Wink je mi úplne jedno.
BTW:22.4.-25.4.2011 Veľkonočné sviatky

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
turanza
Zaslal: 25.12.2010, 21:11 Odpovedať s citátom
Založený: 04 apríl 2010 Príspevky: 84 Bydlisko: SB 2007 Honda Civic
s tym uplne suhlasim,!!!nechceme predsa aby nas vsetci vysmiali!!!vyhradene parkovisko pre ine znacky a letisko pre nas a nase hondy!!!!STASTNE A VESELE Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 26.12.2010, 8:37 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Niektori si pod zrazom predstavuju pokec a vymenu skusenosti, ini by len radi vystavili lestenku, v ktorej je kopec nezmyselneho tuningu, nechali sa fotit a pocuvali "uaaau". Verim, ze aspon tym prvym nezalezi na tom, kto na akom aute pride, hlavne ze cti znacku Honda a vie o nej nieco povedat (narozdiel od tej druhej spominanej skupiny).

_________________
Pravidla fora
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pajo
Zaslal: 26.12.2010, 11:58 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
uff, nooo asi mam na haku, ale tak ako milos hovori.. a ked uz teda nechcete aby "vas vysmiali" tak by som povolil vstup len seriovym hondam, pretoze kopa tych tuningovych uz ako hondy ani nevyzeraju... chlapci mam z tohotu posledny cas zmiesane pocity... trapne neni to co som napisal, ale to ze som tu pred x rokmi spoznal par normalnych ludi a z nich asi polovica s ktorymi som dodnes v kontakte hondu uz nema, a napriek tomu stale dokazu pomahat vam, co sa tu teraz idete akoze separovat... toto je trapne

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Drobcurik
Zaslal: 26.12.2010, 12:03 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
ako mne osobne je jedno kto na akom aute pride ..a zrejme ten zraz ak bude, bude prave vdaka ludom co mozno nepridu ani na hondach Smile..ale na druhej strane bude to smiesne celoslovensky hondazraz a z 30tich aut bude 10 inych znaciek Very Happy ..

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palio74
Zaslal: 26.12.2010, 12:09 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2008 Príspevky: 1169 2010 Honda Accord
Ja to chápem tak, aký názov má téma - Celoslovensky HondaClub zraz 2011
a nie Celoslovensky Honda zraz 2011. Čiže ide o stretnutie nášho HondaClubu. Ak by som sa zúčastnil, tak by som si chcel podať ruku napr. aj s Pulom, Palom z MFC, Majom, pajom... a bolo by mi jedno, či sú na svišťovi, koktáfke, miate alebo legende.

_________________
What good is dreaming it if you don't actually do it?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pajo
Zaslal: 26.12.2010, 12:09 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
typicka slovenska blba vlastnost, ako vyzeram pred druhymi, kto si co o mne mysli atd... myslite ze preco to potencialnych organizatorov napadlo? aby ste sa stretli aj osobne, ako ludia, alebo aby zavolal jojku a nechal spravit reportaz a vznikli cisto H fotky??? ked uz ide o ne, fotky cisto s hondami dokaze hocikto z nas urobit vo photoshope... mladez, unika vam podstata
...uz teraz som stratli zaujem, a dam krk na to ze nie som sam

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marek BB
Zaslal: 26.12.2010, 12:28 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
je smutne ze clovek sa tu snazi o nieco a bez toho aby tu stihol vobec nieco navrhnut polovica ludi je tu uz rozhadana a nema chut zucastnit sa niecoho o com sa este ani vobec nevie ci sa bude konat, kedze samotna ponuka ktora by mala realnu podobu sa este ani neuviedla.
skutocne idealne by to tu bolo aspon docasne zamknut a ked sa objavi nieco co bude mat konkretnu podobu tak sa to tu moze riesit.

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 26.12.2010, 12:41 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
napisem svoj skromny nazor Smile podla mna staci male letisko bars kde v zapadakove bo neverim ze sa nazbiera viac ako 50aut. na cesko sme este nedozreli a na madarsko ani za 20 rokov co sa tyka Hfans ktory by dosli.

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Drobcurik
Zaslal: 26.12.2010, 12:43 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2009 Príspevky: 498 Bydlisko: Martin
ja si tiez myslim ze tam viac ako 50 aut nebude..

_________________
chcem VTI Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 26.12.2010, 13:05 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Marek..Ale vies preco je rozhadana,kvoli hluposti ludi,neskutocnym nazorom,nepochopeni o co tu ide,jesitnosti,povysenectvu,presadzovani si svojej hluposti dalsou hlupostou...

Ale myslim si ,ze si ludia spravia svoj nazor.


Tuto temu necham otvorenu,1.2.2011 otvorim novu temu s nazvom "Organizacia celoslovenskeho HondaClub zrazu2011,prosim pripravte si svoje navrhy,dakujem.Tam sa budu tolerovat len konstruktivne prispevky.

Ale myslim si,ze sme za tychto par dni stratili ucast ludi,ktori su naozaj hondakmi a spravili pre ludi co maju hondy strasne vela.Malo to byt stretnutie ludi,zblizit sa este viac,vidiet sa na zivo a vsetko to co chalani co to chapu napisali.

Myslim,ze skoda dalej pisat.
A k tej hanbe s tymi autami...ak sa za toto nehanbite ako to dopadlo...tak to,ze tam by bolo par aut aj medzi hondami je nic,povysili ste Honda zraz nad myslienkou tohoto celeho projektu,spojit nas este viac vsetkych...aj ludi co nemaju hondu,ale pomahaju vam aj tak,lebo vas maju v srdci,nie kus plechu v garazi.Ti co nemaju uz hondu sa mozu na vas kludne vykaslat.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 26.12.2010, 13:13 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
2Bera napísal:
...na cesko sme este nedozreli a na madarsko ani za 20 rokov co sa tyka Hfans ktory by dosli.


Mas pravdu,najma rozumom sme nedozreli.a spravne si napisal H fans.
Vo Vyskove sme boli dokonca na dvoch nehondach,nebol ziaden problem,dokonca na fotkach boli tie auta medzi hondami,fotili si ich,komentovali,pisali mi.Piseme si doteraz,absolutne ziaden problem,skor naopak.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 13
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist