Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  K: Apple macbook/powerbook

Rodom
Zaslal: 02.01.2011, 18:42 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
Caute, ak by mal nahodou niekto nazvys doma nejaky starsi Apple Macbook alebo Powerbook a chcel by ho predat. Ozvite sa mi prosim. Mam v plane kupit novy, ale najprv si chcem skusit ci mi vobec bude vyhovovat Mac prostredie.

Dakujem

_________________
Nie je dôležité ako pri aute stojíš, ale ako ho riadiš!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pajo
Zaslal: 05.01.2011, 11:15 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
ak chces komp len vyuzivat a nie si z tych co sa radi hrabu v systeme a furt riesia nejake error hlasky a instaluju antiviraky tak bude vyhovovat Smile mam volny jeden ibook G4, ale to asi nebude moc ok na skusanie, ma to 10 rokov, predposledny system a s novymi macbookmi sa neda moc porovnavat... mam aj novy macbook, tak mozem ukazat..len neviem na co to potrebujes, od toho moze dost zavisiet ci to bude pre teba vhodne...

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rodom
Zaslal: 05.01.2011, 12:21 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
pajo napísal:
ak chces komp len vyuzivat a nie si z tych co sa radi hrabu v systeme a furt riesia nejake error hlasky a instaluju antiviraky tak bude vyhovovat Smile mam volny jeden ibook G4, ale to asi nebude moc ok na skusanie, ma to 10 rokov, predposledny system a s novymi macbookmi sa neda moc porovnavat... mam aj novy macbook, tak mozem ukazat..len neviem na co to potrebujes, od toho moze dost zavisiet ci to bude pre teba vhodne...


No kedze pracujem v IT, tak patrim k tym prvym uzivatelom Very Happy len ma to uz nebavi aj doma stale riesit a chcem nieco na jednoduche pouzivanie...len mi ide o to, ze ako sa s tym stotoznim, proste co na tom ide, ako sa s tym da zit...myslim, ze na zaciatok by sa dalo aj toto ako pises...pokial je ti na nic a za symbolicku cenu Smile ho posunies, tak budem tak ci tak rad Smile mozno sa casom ukaze nieco dalsie...ako si spokojny s novym macbookom?

_________________
Nie je dôležité ako pri aute stojíš, ale ako ho riadiš!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pajo
Zaslal: 05.01.2011, 13:16 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
hm, no ja som len obycajny user, ale o poschodie nizsie je IT firma, chalani su len na apploch a programuju, riesia siete a podobne vecicky...
ten ibook volny nemam, kedze je to jediny comp co mam ktory ma firewire, pouzivam ho k digi kamere na stahovanie a strihanie, takze na predaj neni, ak tak na odskusanie.. ale popytam sa chalanov ci nemaju nieco na predaj

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rodom
Zaslal: 05.01.2011, 15:07 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
pajo napísal:
hm, no ja som len obycajny user, ale o poschodie nizsie je IT firma, chalani su len na apploch a programuju, riesia siete a podobne vecicky...
ten ibook volny nemam, kedze je to jediny comp co mam ktory ma firewire, pouzivam ho k digi kamere na stahovanie a strihanie, takze na predaj neni, ak tak na odskusanie.. ale popytam sa chalanov ci nemaju nieco na predaj


aha, bo hore si pisal, ze je volny Smile tak ak ta mozem poprosit a budes mat cas, spytaj sa ich ci nie je nieco starsie lacne Smile dakujem pekne zatial

_________________
Nie je dôležité ako pri aute stojíš, ale ako ho riadiš!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pajo
Zaslal: 05.01.2011, 15:09 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
sorry som sa zle vyjadril, myslel som volny v zmysle ze ho nepotrebujem stale a mozem pozicat, na pracu mam macbook

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rodom
Zaslal: 05.01.2011, 15:39 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
pajo napísal:
sorry som sa zle vyjadril, myslel som volny v zmysle ze ho nepotrebujem stale a mozem pozicat, na pracu mam macbook


ano pochopil som, kazdopadne ti dakujem za pomoc a ochotu

_________________
Nie je dôležité ako pri aute stojíš, ale ako ho riadiš!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pajo
Zaslal: 05.01.2011, 15:41 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
dal som dotaz chalanom, mozno by si mohol pisnut presnejsie co potrebujes a ocakavas, prezistim

_________________
accord coupe 3.0V6/AT/LPG
cr-v 2G/AT/LPG

ex:
jazz 1.2 i-DSI
accord 4D 7G 2.2 iCTDI
civic 5-6g, AT aj MT, UK aj JAP
mazda mx-5 turbo

moto honda NC700S/C-ABS

/Oo ___H___ oO\
|=_/_______\_=|
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist