Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W: AZ pneu.

feroF
Zaslal: 20.04.2010, 16:08 Odpovedať s citátom
Založený: 12 február 2007 Príspevky: 594
Mal som podmienku rychlost dodania skutocnu, nie deklarovanu, cenova uroven a rovnake DOT.
Jeden par 185/14, druhy par 205/16 s rovnakym DOT (uplne cerstve - 0810), komunikacia cez mail bez problemov.
Jedina vyhrada: druhy rozmer dodali - bez aviza - s oneskorenim 24 hod. (pracovneho dna), hoci na sieti svieti dostupnost do 24 hod. Pripisujem to mojej poziadavke ohladne DOT.

_________________
D15Z6, EK3
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 20.04.2010, 16:20 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ja mam zial negativnu skusenost,na mail neodpovedali 3 prac.dni tak som tam volal,potom mi prisla odpoved na ten mail po dalsich dvoch dnoch ked mi to uz bolo na nic kedze som tam volal.
Este stastie,ze mam moznost mat este lacnejsie pneumatiky ako tam.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Crxman
Zaslal: 17.07.2010, 14:15 Odpovedať s citátom
Založený: 26 júl 2007 Príspevky: 350 1994 Honda Civic
M&R napísal:
Ja mam zial negativnu skusenost,na mail neodpovedali 3 prac.dni tak som tam volal,potom mi prisla odpoved na ten mail po dalsich dvoch dnoch ked mi to uz bolo na nic kedze som tam volal.
Este stastie,ze mam moznost mat este lacnejsie pneumatiky ako tam.

cav riesil si reklamaciu?mne tiez neodpovedaju na mail.
mne zas dosly gumy s ohnutymy drotamy v krajoch.
asi utorok ich navstivim Rolling Eyes

_________________
EG6-MB6-CW3-CH1
ex.-ED9,ED6,ED7,EG4,EH6,EJ9,BB8,EP3,BB8,EJ6 Sad

/// WWW = moje inzeraty HONDA bazos ///
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
feroF
Zaslal: 14.03.2011, 11:15 Odpovedať s citátom
Založený: 12 február 2007 Príspevky: 594
Nemozem si pomoct, ale opat ( stvrta) absolutna spokojnost. Kupoval som bezny rozmer, podmienka bola rovnake DOT (rok 2010, resp. koniec 2009). Info o dostupnosti overene cez mail. Povodne avizovany termin dodania (6 dni) skrateny na 24 hodin. Nemam vyhrady.

_________________
D15Z6, EK3
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hondaman
Zaslal: 15.03.2011, 0:28 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 606 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
si tusim nasadeny od nich Razz
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Performance
Zaslal: 15.03.2011, 8:33 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
s AZ pneu som aj ja max spokojný, 3x som od nich bral gumy a vždy doručené v termíne, ktorý bol uvedený, dobrá komunikácia, proste spokojnosť.

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist