Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Motocykle  ~  CBR 600 RR alebo CB 600 F hornet

ponozka69
Zaslal: 17.04.2011, 15:13 Odpovedať s citátom
Založený: 29 jún 2009 Príspevky: 3 Bydlisko: koniec sveta
idem si kupovat moto, len sa rozhodujem medzi tymito dvoma modelmi, poradte ktoru kupit? Dik
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maxdax
Zaslal: 17.04.2011, 19:47 Odpovedať s citátom
Založený: 07 apríl 2008 Príspevky: 147 Bydlisko: Prievidza
toto sa ťažko radí, je to individuálne a vec názoru a vkusu, na čo to budeš využívať, turistika, cesta do práce, okruhy,alebo len tak si zajazdiť nejaké serpentíny, jedna je športiak a druhá naháč, rozdiel vo výkone, zrýchlenie, iný spôsob posedu, každá má svoje pre a proti, najlepšie by bolo na každej sa povoziť nejaké kilometre a potom uvidíš, čo ti viacej sadne, akoby si zrovnával ITR a civic combi a chcel si medzi nimi vybrať Wink
PS: ja by som asi volil horneta, s mojou výškou by to bolo lepšie riešenie, aby som sa na to pohodlne poskladal a nebol som zhrbený ako na športe, ale to by som ešte rozmýšľal nad nejakým endurom transalp alebo varadero a ešte jedna podstatná vec, cena nových plastov kapotáži, na naháči nie sú skoro žiadne Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ponozka69
Zaslal: 22.04.2011, 9:00 Odpovedať s citátom
Založený: 29 jún 2009 Príspevky: 3 Bydlisko: koniec sveta
dik za radu Smile uz som sa rozhodla nakoniec pre horneta, pretoze ja nie som na okruhy, ja som ta turistika, ale cbr ma tahalo hlavne kvoli jeho vzhladu a zevraj ma o dost tvrdsi podvozok ako hornet a nieje teda stvoreny na nase uzasne cesty. cize vytazom sa stava HORNET Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maxdax
Zaslal: 22.04.2011, 20:17 Odpovedať s citátom
Založený: 07 apríl 2008 Príspevky: 147 Bydlisko: Prievidza
erera je žihadielko, ale hornet je dobrá voľba či už do mesta alebo na turistiku
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ivo36
Zaslal: 18.05.2011, 16:24 Odpovedať s citátom
Založený: 15 apríl 2010 Príspevky: 7 Bydlisko: Zilina
Cavko ak si sa rozhodol pre Hornet tak pouvazuj uz nad 900 lebo sesto musis tocit do aleluja a vykon ziadny ,zato 900 ta potesi krutakom a plynulostou a natocene kylometre ta nemusia trapit je to skroteny motor z 929 RR takze aj hodne vydrzí.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist