Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Forstinger

joeydrabik
Zaslal: 11.01.2012, 21:56 Odpovedať s citátom
Založený: 29 marec 2011 Príspevky: 194 Bydlisko: Žilina
Dnes som prisiel do Forstingeru v ZA a len tak informativne som sa spytal pana za pultom, ze kolko stoji namontovanie dialkoveho ovladania na uz existujuci central. Ze vsetko uz mam...potrebujem to namontovat. To, ze ani nevedel pochopit co od neho chcem..to nejdem rozpisovat.
Ale najzaujimavejsia bola cena montaze.
Po minutovom listovanie v akomsi cenniku mi povedal, ze to sa robi take 3-4 hodiny. A ja, ze no dobre...ale cena.
A on, ze no ale moze to trvat aj viac....a ja, ze ved dobre..ale kolko to stoji.
A on, ze tak 4hodiny krat 20€ ...ale moze to byt aj viac...to neviem...to az pri montazi.
Tak som sa ho spytal..ze to akoze vazne stoji 80€ montaz? A on, ze ano...ale moze to byt aj viac! Very Happy

...mimochodom sa jedna o civic, 97r.v.


Naposledy upravil joeydrabik dňa 12.01.2012, 9:01, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.01.2012, 22:20 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
a?
Okrem toho,ze mas zly nazov temy tak nechapem naco si to sem daval,preco si to nedal do B/W alebo kravin ked je to take vtipne,na co si vobec zakladal novu temu o tom.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PaloMFC
Zaslal: 12.01.2012, 6:44 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
no šak si to namontuj sam ked si myslis ze je to take jednoduche Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
joeydrabik
Zaslal: 12.01.2012, 8:59 Odpovedať s citátom
Založený: 29 marec 2011 Príspevky: 194 Bydlisko: Žilina
suhlasim...a ospravedlnujem sa!
ak je to mozne...prosim presunut do B/W.

a na margo poznamky PalkaMFC len tolko, ze zlozite to veru nie je...teda aspon by nemalo byt pre cloveka, alebo spolocnost, ktora sa tym zivy!
Oslovil som niekolko montaznych stredisk a vsade to bolo do dvoch hodin a cena cca 50€.
Preto to moje rozcarovanie nad ich cenovou ponukou...ktora je aj dovodom vycarovania usmevu na mojej tvari.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 12.01.2012, 10:15 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
akoo cena je fakt zaujimava, kedze my to robime do 30€ Laughing
ale tam skor islo o to, ze ten predajca nemal ani len tusenie co od neho chces, alebo teda ako "zlozito" sa to montuje Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
joeydrabik
Zaslal: 12.01.2012, 10:36 Odpovedať s citátom
Založený: 29 marec 2011 Príspevky: 194 Bydlisko: Žilina
takze nakoniec som nasiel sikovneho a lacneho autoelektrikara.
...vyslo ma to na 20€. robota trvala cca 2hodiny.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist