Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  KWBT - Jankov Vršok 6.-7.10

MUGEN1
Zaslal: 21.10.2007, 19:21 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Forgi 77 napísal:
Po velmi dlhej dobe som tu opet. A pozerám skvelá téma. Na Jankovom Vršku som bol. Mal som možnost vydiet a porovnat. Mugen klobúk dole za odvahu. Vrch ukáže čo je v aute a vo vodičovi. Dialnica a hlavná cesta len víkon auta. Tento rok som bol na majstrovstvách na Ecce homo Šternberg ako VIP host. Na budúci mám prislúbené ako doprovodné vozidlo s možnostou ako predjazdec na prezentáciu. Tam sa uvidí či vomne vobec niečo je alebo je to len takí sen. Pre amatérov je KW BERG TROPHY lacná alternetíva pretekania aj ked to stojí dáke peniažky. Stále lacnejšie ako si spravit kurz a zaplatit licenciu na preteky do vrchu alebo okruhy alebo rallí atd.Potom to stojí podstatne viac. Takže treba to skúsit ako mugen. Wink
bol si na kopci? takže si videl ako sa ráno šmýkalo Confused aj mna šmyklo v 2ke zákrute
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Forgi 77
Zaslal: 21.10.2007, 19:44 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2007 Príspevky: 30 Bydlisko: Trenčín
MUGEN1 napísal:
Forgi 77 napísal:
Po velmi dlhej dobe som tu opet. A pozerám skvelá téma. Na Jankovom Vršku som bol. Mal som možnost vydiet a porovnat. Mugen klobúk dole za odvahu. Vrch ukáže čo je v aute a vo vodičovi. Dialnica a hlavná cesta len víkon auta. Tento rok som bol na majstrovstvách na Ecce homo Šternberg ako VIP host. Na budúci mám prislúbené ako doprovodné vozidlo s možnostou ako predjazdec na prezentáciu. Tam sa uvidí či vomne vobec niečo je alebo je to len takí sen. Pre amatérov je KW BERG TROPHY lacná alternetíva pretekania aj ked to stojí dáke peniažky. Stále lacnejšie ako si spravit kurz a zaplatit licenciu na preteky do vrchu alebo okruhy alebo rallí atd.Potom to stojí podstatne viac. Takže treba to skúsit ako mugen. Wink
bol si na kopci? takže si videl ako sa ráno šmýkalo Confused aj mna šmyklo v 2ke zákrute
Bolo mokro a popadané lístie takže ideálna kombinácia na šmyk. Poobede to už obschlo a išlo sa istejšie. Inak v tej 2pravá bolo viac kolízí. Na prvej sa nepozametalo a to rozhádzalo viac aut dokonca aj mojho adepta ktorí by sa určite umiestnil medzi prvími 4 miestami. Bohužial skončil na téj osudovéj 2 zákrute mimo trat. Crying or Very sad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 22.10.2007, 16:20 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Skončil mimo trat? Civic kompressor?? alebo Edo na bielej Integre?? obidvoch poznám..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Forgi 77
Zaslal: 22.10.2007, 20:34 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2007 Príspevky: 30 Bydlisko: Trenčín
MUGEN1 napísal:
Skončil mimo trat? Civic kompressor?? alebo Edo na bielej Integre?? obidvoch poznám..
Kompresor a dnes to už má hotové.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Forgi 77
Zaslal: 22.10.2007, 20:39 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2007 Príspevky: 30 Bydlisko: Trenčín
Edo biela ITR myslím levická značka? Tak to ani neviem že skončil mimo. Prví krat som sa sním stretol na Brnenskom okruhu. Fajn chalanisko dalo sa sním dobre pokecat. Sledujem ho celí rok a zapája sa skoro do všetkích sútaží.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 23.10.2007, 18:31 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Edo biela ITR má značky HC..ja mám LV značky Smile áno jazdí dost toho! ide mu to,ale s ITR už asi nebude jazdit..len slalom... Confused
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Forgi 77
Zaslal: 23.10.2007, 21:36 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2007 Príspevky: 30 Bydlisko: Trenčín
MUGEN1 napísal:
Edo biela ITR má značky HC..ja mám LV značky Smile áno jazdí dost toho! ide mu to,ale s ITR už asi nebude jazdit..len slalom... Confused
Je možne že som tie značky poplietol.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 24.10.2007, 17:37 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
inak Ty si pretekal na J.Vršku?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist