Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Slalomovy trening/zraz/grilovacka na Pez. Babe-13.7 od 13:00

jopal
Zaslal: 22.07.2008, 7:15 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
No xalani. Zaujimave, ze obaja ste boli taki dobri a ste ma zviezli (ak sa nemylim), tak nerad do toho vstupujem, ale ako nezainteresovany, vyxadzajuc z toho co citam (neviem obsah vasich ss), si myslim, ze sice babo vsetky tvoje argumenty su super a suhlasim s nimi, ale komar nerobi nic zle, proste sem tam pripomenie, ze caka na vysledky. Je len logicke, ze ked sa meralo, nejake hodnoty by mali byt k dispozicii. Mna by skor zaujimalo, keby bola fotobunka, ako by dopadlo auto Hondak-a z ktoreho sa to napajalo, pri tej kolizii S2000... Surprised

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 22.07.2008, 8:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
jj, chalani, sorry, moja vina... mam momentalne trochu viac programu ako by sa patrilo, takze za domacim compom sa vyskytujem fakt minimalne... vysledky su uz nahadzane v exceli, chce to len spravit kontrolu a spristupnit vam ich na webe... verim, ze sa mi to podari zvladnut uz coskoro...

babo - dakujem za obhajobu... Wink tak ci onak, uznavam, ze tie vysledky tu uz mohli byt... Rolling Eyes

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hondak
Zaslal: 22.07.2008, 16:29 Odpovedať s citátom
Založený: 24 máj 2007 Príspevky: 402 Bydlisko: MA 2004 Honda Accord
No nastastie ta casomiera nefungovala a auto bolo prec,lebo by mi asi chytil bok.Inak by som bol samozrejme radsej,keby casomiera fungovala,ale musia sa spravit dlhsie kable,aby mohlo byt napajacie auto dalej.



jopal napísal:
No xalani. Zaujimave, ze obaja ste boli taki dobri a ste ma zviezli (ak sa nemylim), tak nerad do toho vstupujem, ale ako nezainteresovany, vyxadzajuc z toho co citam (neviem obsah vasich ss), si myslim, ze sice babo vsetky tvoje argumenty su super a suhlasim s nimi, ale komar nerobi nic zle, proste sem tam pripomenie, ze caka na vysledky. Je len logicke, ze ked sa meralo, nejake hodnoty by mali byt k dispozicii. Mna by skor zaujimalo, keby bola fotobunka, ako by dopadlo auto Hondak-a z ktoreho sa to napajalo, pri tej kolizii S2000... Surprised
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
matulo
Zaslal: 22.07.2008, 23:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
vysledky...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jopal
Zaslal: 23.07.2008, 7:03 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Ha Exclamation tak gratulujem vsetkym co mali tu odvahu (ja nie Crying or Very sad ) a sutazili. Ale pikoska. zviezli ma 3 xalani a vsetci vitazi (vo svojix kategoriach...) A skoro ma zviezol aj absolutny vitaz... Laughing

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
emrik
Zaslal: 23.07.2008, 7:19 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 51 Bydlisko: 906team 2005 Honda S2000
Ale pani. Nehcete pisat radsej do nove casu Laughing ? ... Ake stastie? ved ja som si vypytal to auto dat na bok aby som tam mohol lietat Very Happy .

Hondak napísal:
No nastastie ta casomiera nefungovala a auto bolo prec,lebo by mi asi chytil bok.Inak by som bol samozrejme radsej,keby casomiera fungovala,ale musia sa spravit dlhsie kable,aby mohlo byt napajacie auto dalej.



jopal napísal:
No xalani. Zaujimave, ze obaja ste boli taki dobri a ste ma zviezli (ak sa nemylim), tak nerad do toho vstupujem, ale ako nezainteresovany, vyxadzajuc z toho co citam (neviem obsah vasich ss), si myslim, ze sice babo vsetky tvoje argumenty su super a suhlasim s nimi, ale komar nerobi nic zle, proste sem tam pripomenie, ze caka na vysledky. Je len logicke, ze ked sa meralo, nejake hodnoty by mali byt k dispozicii. Mna by skor zaujimalo, keby bola fotobunka, ako by dopadlo auto Hondak-a z ktoreho sa to napajalo, pri tej kolizii S2000... Surprised
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
emrik
Zaslal: 23.07.2008, 7:21 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 51 Bydlisko: 906team 2005 Honda S2000
Nabuduce mozeme. Len som vtedy uz stratil prehlad Smile

jopal napísal:
Ha Exclamation tak gratulujem vsetkym co mali tu odvahu (ja nie Crying or Very sad ) a sutazili. Ale pikoska. zviezli ma 3 xalani a vsetci vitazi (vo svojix kategoriach...) A skoro ma zviezol aj absolutny vitaz... Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jopal
Zaslal: 23.07.2008, 13:52 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Presne som emrik cakal, ze sa ta to dotkne, ale to nebolo myslene na teba v absolutnej hodnote, uvedene to bolo ako priklad, aby sa ratalo aj s takou variantou, ze sa sofer moze aj nezmestit. JE mi jasne, ze by si asi inac isiel do ciela, keby tam to auto stalo, ale ze sa to komukolvek moze stat, je viac ako realne... Cool

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
komar
Zaslal: 01.09.2008, 20:03 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
babo napísal:
komar napísal:

pozri ja ti tvoj pohlad na vec neberiem Wink
ked sa o normalnom slalome dozviem rad tam pridem........urcite bude fotobunka Smile
rychle vysledky nechcem, kedze je uz 10 dni od akcie a to sa nestiha Smile)


Ja Ti tiez nazor neberiem, le stale tomu absoutne nerozuimem, ako som Ti sj odpisoval na SS. Co Ti tie vysledky povedia, nechapem? Aku maju vypvedaciu hodnotu? Si si povedal ked si pozrel trat a odhadol si - hm to musism dat za 24,7 a ked to bude za 25, nebudes spokojny??? Laughing Islo o to zajazdit si, ak budu vysledky, je to skor bonus, ako nieco, coho sa domahat...
Presne ako posies - slalom normalny - to je miesto, ak chces preteky - bude aj fotobunka... Staci sledovat sekciu Racing, aj tento vikend bol autslalom v Trebaticiach. Casomiera by bol fajn, hold nefungovala. Vobec to nie je lahke, este nikdy poriadne nefungovala ani na obrovskej akcii, ako je HONDAY v CR, pokial viem. Cize ak mas cas a nahodou niekedy podobna akcia bude - kludne, povedz Matulovi a spol, ze zozenies kuzele, pripadne ze mas casomieru, spracujes vysledky... urcite to uvitaju. A vidiet castejsie preludku 2.2. VTI s 4WS uvitame vsetci.

Akcia bola aj tak super, zaujimave auta v akcii, ugrilovane klobasky od Rada, zajazdil som si... preco by ma mali trapit vysledky? (a to som si myslel, ze som sutazivy, mi to pripomina kamosa, co chodi rano na babu a vzdy si meria cas - z principu som s nim v zivote nesiel. Ako raz pisal tusim Majo, cas je zaujimavy, ale nie dolezity).


to ti vysvetlim osobne zlato, kedze stale to nechapes z mojho uhla pohladu Smile)))

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
funtomino
Zaslal: 02.03.2012, 9:46 Odpovedať s citátom
Založený: 08 jún 2007 Príspevky: 588 Bydlisko: BA 2007 Honda Civic
Su este niekde tieto vysledky?

matulo napísal:

_________________
AHcTT
OZNAMKO 6.6.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 9 z 9
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist