Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  International Honda Meeting - Kiskunlachaza: 20.-21.04.2012

Marek BB
Zaslal: 22.04.2012, 15:54 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
ja zas musim povedat ze vzhladom na porovnanie s predchadzajucimi rokmi tento bol najslabsi...
je to vsak moj subjektivny nazor(a mozno par dalsich ludi s ktorymi som sa bavil este).
inak ale samozrejme tento zraz aj ked je slabsi je vzdy na inej urovni ako mnoho inych pocas sezony...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
LastV8
Zaslal: 22.04.2012, 17:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
jedna medzinarodna hondacka SVK vs. HUN

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Semir
Zaslal: 22.04.2012, 17:59 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Slabý, slabý a ešte raz slabý ročník, oproti vlaňajším dosť chabé a nebolo sa moc ani na čo pozerať :-/ aj to počasie urobilo svoje určite, veď v noci z piatka na sobotu tam bolo ,,5 a pol Hondy´´ Rolling Eyes
zopár foto pridám neskôr

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Laurel
Zaslal: 22.04.2012, 18:10 Odpovedať s citátom
Založený: 22 august 2009 Príspevky: 202 Bydlisko: Prievidza
ale aj tak pre nas co sme boli prvy krat myslim ze pekny zazitok

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Marceloo
Zaslal: 22.04.2012, 18:21 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
Bol som druhy krat, bolo fajn, aj ked minule bolo lepsie, ale to pripisujem asi tomu ze bola dost zla predpoved pocasia co sa cestou tam splnilo, nastastie na mieste uz bolo prijemne slnecno.
Postretaval som zopar ludi, skoda ze sme vseci z SK neboli spolu pri sebe. A cakal som viac firiem co by malo v ponuke pre nas zaijimave Honda vecicky Smile Taktiez som cakal viac ludi co by predavali jazdene pre nich uz nepotrebne veci na Hondy Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Semir
Zaslal: 23.04.2012, 18:28 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
zopár foto tu: http://semir002.rajce.idnes.cz/International_HONDA_meeting_-_Evadnyito_Honda_Talalkozo_2012.04.21/

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sufo
Zaslal: 24.04.2012, 16:32 Odpovedať s citátom
Založený: 18 apríl 2011 Príspevky: 1 Bydlisko: Halic
Najlepsia haluz celeho zrazu bola ta, ze kamosa nechceli pustit do arealu s LEGENDOM, lebo, ze vraj to nie je HONDA Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Thomas
Zaslal: 24.04.2012, 16:38 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2009 Príspevky: 76 Bydlisko: Gbely 1996 Honda Civic
My sme problem s Legendom nemali Very Happy nas pustili hned.

_________________
It doesn't matter what you drive,
It's like you drive what you got
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Performance
Zaslal: 24.04.2012, 16:40 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Mňa zase "zaskočilo" že ani pri vstupe (teda až na hello) ani nikto z ľudí čo to tam riadili nevedeli po anglicky...

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Fullpull
Zaslal: 24.04.2012, 19:36 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
http://www.youtube.com/watch?v=PlYijxNgxEs
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Semir
Zaslal: 24.04.2012, 21:12 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
aj mi sme mali v noci konflikty s tými maďarorságmi pri vstupe..... och Rolling Eyes

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 24.04.2012, 21:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
A Acury pustali v pohode?Teda bola tam nejaka?
Boli tam NSX nejake tie novsie?

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Performance
Zaslal: 24.04.2012, 23:41 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Acura RSX tam bola a videl som tam aj jednu NSX facelift.

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Semir
Zaslal: 25.04.2012, 11:27 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
3 NSX-ky boli cervena, zlta a FL siva

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
CTR01
Zaslal: 03.05.2012, 16:30 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
Som rád, že sme v podstate otvorili novú sezónu zrazov Honda ako každoročne na veľkom zraze v Kiskunlachaze. Je pravda, že tohto roku to bolo o trocha skromnejšie ako po iné roky, teda aspoň čo sa týka účasti , napriek tomu sme tam postretali kopec skalných domácich hodiakov ale aj z čiech ,rakúska a aj slovenska, i keď sa niekomu darilo zdárne skrývaťSmile Napriek tomu je to skvelý zraz. Každopádne sa oplatilo ísť ,len škoda ,že z východu nás dobehlo len pár skalných. Ešte pridám par fotiek.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist