Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  Blocky z benzinu

Havoc
Zaslal: 20.06.2012, 22:02 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
vsetko by si chcel zadarmo Sad chod na pumpu a kup si....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 20.06.2012, 22:06 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Havoc...Co este vsetko zadarmo Very Happy
Ty si iny saso Very Happy ,skoda reagovat....

Psycho,kludne pockam kym nazbieras viac Wink .

Ak by mal este niekto kto tankuje niekde blizko Ba tak piste,dik.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Havoc
Zaslal: 20.06.2012, 23:33 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
MR ty si saso... na pscyha tu nadavas aky je to sasek a teraz ti len nohy trcia z jeho rite Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 21.06.2012, 0:04 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
S Psychom sme si to vysvetlili,on bol taky isty saso ako ty,ale dospel trosku Wink ,pomohlo mu aj toto forum.Ja sa nemusim nikomu nikam pchat...,ale mam rad ludi ,ktori sa zmenia,ktori vedia druhym pomoct,najma ked som par rokov obetoval pre toto forum,denne tu pomaham ludom,len odpisat na 60-70 ss a vyriesit ich je par hodin denne prace,usetril som miliony sk ludom tu a mesacne usetrim...a chcem len malo...,blocik co by vyhodili odlozit....,ale chapem,ze chces mat vzdy posledne slovo aj ked to bude klasicky blbost Wink ,napises len aby si nieco napisal...
Aj kvoli takymto ludom(okrem tych co mi dlzia peniaze Smile ) ako ty rozmyslam do kedy budem robit toho"idiota",lebo viac ako nespravodlivost a klamstvo neznasam ludsku hlupost.


Esteze je to moja tema a mozes si tu kecat kolko chces a nevadi niekomu ,ze to tu ...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Havoc
Zaslal: 21.06.2012, 8:38 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
ano ty si usetril ludom miliony... ty si hotovy burzovy makler Very Happy

u teba je kazdy saso kto nema taky isty nazor ako ty Very Happy

PS: cely cas sa s teba smejem Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 21.06.2012, 15:16 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Minuly mesiac som usetril ludom asi 1000 eur Wink a to je minimum mesacne,ked si to pospocitavas za cca 4-5 rokov ,ale skoda tebe pisat.

Saso si pre mna len ty Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
k3ksik
Zaslal: 21.06.2012, 15:36 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 11 apríl 2010 Príspevky: 810 Bydlisko: Sereď 2004 Honda Civic
M&R: Ja by som pravdepodobne uz ani nereagoval na taketo spravy. Je zbytocne si nicit kvoli tomu prsty a klavesnicu.Smile

Havoc: Nechapem, aky mas dovod napisat ,,vsetko by si chcel zadarmo chod na pumpu a kup si...." Evidentne M&R-a nepoznas. Len mne niekolko krat helfol a je pravda, ze mi aj usetril peniaze. A preco by som mu to neoplatil? Zamysli sa nad tym. Nemusis sa hned do niekoho pustat. Nic v zlom.

Majte sa radi a nerobte si naschval zle. Wink

_________________
Honda - The Power of Dreams
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Havoc
Zaslal: 21.06.2012, 18:21 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
keksik ked mne nejak pomoze tak mu dam blocky zadarmo a neviem preco sa ho zastavas ked ani nevies kedy sa ten spor zacal... dakto ma iny nazor ako on tak je saso Very Happy (hoci sa na tom zabavam a smejem sa vam do tvare ale MR ma svoje stale vsugerovane) Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
nolimitboy
Zaslal: 21.06.2012, 18:41 Odpovedať s citátom
Založený: 29 jún 2011 Príspevky: 607 Bydlisko: BA - okolie 1997 Honda Prelude
Tak si rieste svoje spory cez SS a nezasierajte tu temy blbostami s nulovou vypovednou hodnotou... Aj ked s tebou suhlasim, ze MR ma trosku problem s respektovanim inych nazorov ako ma on sam ( mozno sa mylim, nepoznam ho, ale taky dojem mam z neho zatial )... Robis tu so seba debila nehnevaj sa na mna
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 21.06.2012, 19:18 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Tato tema je moja a mne nevadi,ze ju zasierame Wink,aspon som vysvetlil preco mam "odvahu"tu poprosit o pomoc(blocky),odpisujem mu argumenty aj ked by som nemusel a bolo by to lepsie,s tym respektovanim,nikdy nebudem respektovat hlupost,lebo nemusim.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Havoc
Zaslal: 21.06.2012, 19:28 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
u teba je kazdy hlupy, klaniame sa pred tebou...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
nolimitboy
Zaslal: 21.06.2012, 19:40 Odpovedať s citátom
Založený: 29 jún 2011 Príspevky: 607 Bydlisko: BA - okolie 1997 Honda Prelude
OK, ale myslim, ze to nie je len tato tema... podla niekoho zase povies hlupost ty, ale respektuje tvoj nazor a nezosmiesnu ta hned a nesnazi sa s teba spravit debila Smile
Inak k teme, potrebujes to zbierat dlhodobo ? poviem par kamosom nech mi odkladaju blocky, spytam sa znamej z pumpy tiez... Vsetko v BA... Ak nepojdem za 2 tyzdne na dlho do USA ( co sa rysuje ), mohol by som ti to tak raz za mesiac doniest
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Papek
Zaslal: 21.06.2012, 19:49 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Havoc napísal:
ked mne nejak pomoze tak mu dam blocky zadarmo

Z coho vyplyva, ze niekto musi byt ten prvy, ktory tomu druhemu pomoze. Nikto ta nenuti mu tie blocky davat, preto nerozumiem tvojim hlupym poznamkam. Majo tu toho ponukol dost a robi pre club dost vidtelnej aj neviditelnej roboty a nic ti nebrani vyuzit klubove zlavy, ist na klubovu akciu ci ring. Aj ked po tomto vystupe pochybujem, ze ti este bude ochotny nieco zhanat ci vybavovat.

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Havoc
Zaslal: 21.06.2012, 19:53 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
Papek porusujes pravidla prestuduj si ich diky.

A nic som si neobjednaval cez neho, nemam to ani v plane a vyrastal som tak aby som nepotreboval cudziu pomoc. Vynimka je toto forum kde cerpam odpovede na otazky ktore neviem
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Papek
Zaslal: 21.06.2012, 19:58 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Vidim, ze s hlupakmi sa neda rozumne jednat, ale ok, trep si tu svoje, rob zo seba debila, ked ti to robi dobre.

Co sa tyka blockov odomna, mesacne najazdim asi 500 km a vacsinu z toho platim kartou, takze asi vela nepomozem, ale mozno sa najde 1-2 z aktualneho mesiaca, ktore ti mozem dat, ked si pojdem po diely na auto Smile

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist