Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  Blocky z benzinu

Havoc
Zaslal: 21.06.2012, 20:06 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
debila zo seba robis sam, nikto ta neuraza a ty hned zacinas byt agresivny. Tak sa nad sebou zamysli, si myslis ze ma to nejako uraza? Lutujem ta ze nie si schopny vies konverzaciu bez nadavky ci urazania druhych. Ak si to kompenzujes z detstva tak si to rob tam kde ti to toleruju....

Edit:
citácia:
8. Zakaz uverejnenia 2 prispevkov v teme v kratkom case po sebe (do 12 hodin). Je tolerovane, ak sa cituju 2 rozne zdroje. Inak je dovolene len editovat posledny prispevok.


Za toto som ja minule dostal zdžubanie tak ty ako moderator by si mal ist prikladom a dodrziavat pravidla.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 21.06.2012, 20:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Very Happy ty si fakt neskutocny,hlupost za hlupostou,ani pravidlo na ktore chces poukazat nevies dat spravne...ja uz fakt z neho nevladzem,toto tu asi este nebolo..

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Havoc
Zaslal: 21.06.2012, 20:35 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
toto pravidlo mi bolo vytknute, preto som ho tu dal. A co kazdeho volas hlupakom? cim si ty vynimocny ze kazdeho volas hlupakom? opravnuje ta nieco k tomu? a ano nezabudni ma zase nazvat hlupakom lebo to je vsetko na co sa zmozes - opakovat dokola to iste....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 21.06.2012, 20:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Mozno tebe bolo toto pravidlo vytknute za nieco,ale papekovi si mohol vytknut ine,ale aj tak by si nemal pravdu lebo citoval len cast pre upresnenie ak si dobre pamatam.

11. Zakaz nadmerneho pouzivania citacii. Diskutujuci je povinny minimalizovat citovany text, vynechat z citacii obrazky a necitovat cely posledny prispevok.

A kto ma opravnuje ?Ty ma tym opravnujes .



Uz asi fakt stacilo s tebou.

Podme radsej k tym blockom.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Papek
Zaslal: 22.06.2012, 0:02 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Havoc napísal:
debila zo seba robis sam, nikto ta neuraza a ty hned zacinas byt agresivny. Tak sa nad sebou zamysli, si myslis ze ma to nejako uraza? Lutujem ta ze nie si schopny vies konverzaciu bez nadavky ci urazania druhych. Ak si to kompenzujes z detstva tak si to rob tam kde ti to toleruju....

Edit:
citácia:
8. Zakaz uverejnenia 2 prispevkov v teme v kratkom case po sebe (do 12 hodin). Je tolerovane, ak sa cituju 2 rozne zdroje. Inak je dovolene len editovat posledny prispevok.


Za toto som ja minule dostal zdžubanie tak ty ako moderator by si mal ist prikladom a dodrziavat pravidla.

Prepac, ze som ta nazval debilom ... my bad. Len mi to tak pripadalo z tvojich reakcii, pretoze normalny clovek nenarobi tolko cirkusu pre nic. Mozno by si nam mohol konecne napisat, o co ti vlastne ide, lebo je to stale len debata o nicom. Radsej zbehni na jedno capovane, urobis tak sluzbu sebe aj svetu.

K tomu vytknutemu pravidlu ... coze som to vlastne porusil? Napisal som 1 prispevok - slovom jeden, takze tymto to nebude. Citoval som tvoj prispevok, ktory bol o niekolko vyssie. Takze si naozaj niesom vedomy toho, ze by som porusil nejake pravidlo. Ale je ti odpustene, niekedy to clovek v tom nadseni prehliadne.
Prepinam a koncim.

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
sanoslav
Zaslal: 26.06.2012, 12:47 Odpovedať s citátom
Založený: 08 október 2010 Príspevky: 107 Bydlisko: Berlin 1998 Honda Civic
Smeješ sa ľudom do tváre cez net, interesting Smile

No, ale k téme - bločky zbieram, ale nemôžu byť také, ktoré sú platené s kartou? A máš záujem aj o zahraničné?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 26.06.2012, 14:12 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
zial len platene v hotovosti,ale sa radsej spytam uctovnicky este.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Gandzi
Zaslal: 26.06.2012, 14:57 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2007 Príspevky: 794 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
spytaj sa, ale kamos dava do uctovnictva aj platene kartou Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Papek
Zaslal: 26.06.2012, 20:47 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
ked su platene jeho kartou alebo firemnou kartou, tak nieje problem Smile

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 26.06.2012, 20:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ako pise Papek...platba musi ist z firemneho uctu ak prevodom/kartou.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
honda civic1996
Zaslal: 03.08.2012, 12:01 Odpovedať s citátom
Založený: 25 február 2008 Príspevky: 95 Bydlisko: bratislava 1987 Honda Civic
ahoj.ja tankujem tak 2krat do mesiaca.neni to moc ale rad pomozem.som v blave.ked ich budem mat viac dam vediet.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 03.08.2012, 12:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ahoj,super,dakujem.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
lordken
Zaslal: 07.08.2012, 10:24 Odpovedať s citátom
Založený: 03 september 2010 Príspevky: 47 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
M&R napísal:
Ako pise Papek...platba musi ist z firemneho uctu ak prevodom/kartou.

dobre vediet, akurat par tyzdnov dozadu som toto riesil s kamosom, on zbiera vsetky blocky ale ja som bol toho nazoru ze ked to je platene kartami tak je to hlupost, predsa danovakom staci min effort si pozret par blockov a vidi tam 20roznych kariet tak asi nebude vsetko koser...

K teme: ja platim vsetko kartou takze ti nepomozem.

PS:Havoc ty si ozaj trapko, vadi ti ze M&R chce daco zadarmo a ty sem chodis na forum a ehm urcite platis nejake clenske a necerpas tu info zadarmo ze?
Asi nevies, ale medzi normalnymi a slusnymi ludmi je pomoc (aj zadarmo) uplne normlana vec. Skoda reci.

_________________
Civic 1.5VTEC EK3 84kw d15z6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist