Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - kúpim  ~  Predné svetlá-tmavé na C6G predface.

je dobrý nápad zastriekať na tmavo orig.strieborné svetlá predné? :D

áno  
65%
  [ 17 ]  65%
 
nie  
34%
  [ 9 ]  34%
 

Celkom hlasov : 26
inmi17
Zaslal: 27.05.2012, 10:04 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2012 Príspevky: 370 Bydlisko: Bernolákovo 1998 Honda Civic
čaute, mal by som záujem o predné svetlá na môj Civic 6g hatch. s tmavým housingom v dobrej cene. Viem že sa dajú streknúť aj tie čo mám, ale nechcem ich radšej velmi otvárať a radšej by som ich zachoval v pôvodnom stave do rezervy. Vopred dik za odpovede Smile

_________________
Civic 6G, D14A4 Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
inmi17
Zaslal: 12.07.2012, 16:09 Odpovedať s citátom
Založený: 11 marec 2012 Príspevky: 370 Bydlisko: Bernolákovo 1998 Honda Civic
ok tak ak nikto nič tak príjmem aj niekoho s teplovzdušnou pištolou a potrebnými skusenostami čo mi to pomože prestriekať Very Happy

_________________
Civic 6G, D14A4 Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Havoc
Zaslal: 12.07.2012, 17:27 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2012 Príspevky: 596 Bydlisko: Košice, Slovensko 1999 Honda Accord
pomohol by som ale koli tomu do KE asi neprides Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Papek
Zaslal: 13.07.2012, 8:26 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Ja by som siel do zatmavenia, je tu aj o tom tema, ako to chalani piekli v trube, nevyzera to byt nic tazke. Podstatne je, aby si nechal na mieste povodne lepidlo, nech ti to potom nerosi.

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Mato728
Zaslal: 22.07.2012, 22:43 Odpovedať s citátom
Založený: 17 máj 2012 Príspevky: 354 Bydlisko: za plotom
No ja by som tam to povodne lepidlo nenechaval uz len z toho dovodu ze pri znovuzliepani potrebujes tiez teplo...a uz je tam riziko zleho spoju a rosenia svetla...pripadalo mi to ako polyuretanovy tmel a ked som to rozlepil tak som cely ten tmel odstranil a dal tam novy...a ked to pekne rovnomerne nanesies a spojis casti svetiel tak mas istotu...to je moj nazor,rada,navid ako som to robil ja...a vo svetle ani naznak rosy...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frosty
Zaslal: 23.07.2012, 20:13 Odpovedať s citátom
Založený: 05 júl 2011 Príspevky: 99 Bydlisko: Trnava
ja som použil pôvodné lepidlo a po obvode som dal ešte silikón a tiež som bez rosenia...hlavne to svetlo z vnútra očisti pred zložením, ja mám na jednom z vnútra otlačok prstu Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
piotir
Zaslal: 25.07.2012, 7:41 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2008 Príspevky: 725 Bydlisko: bratislava 1999 Honda Civic
pod dotoho Smile, uz som tak urobil par svetiel na 6g a nic zlozite a dokonca bez teplovzdusky a poskodenia plastu stare lepidlo som vybral s tej dratky vsetko von a dal nanovo tmel nato urceny po znovu zlozeni je svetlo vyzeraako bez zasahu a nerosi sa Smile

_________________
hakúúúna ma taata
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Papek
Zaslal: 25.07.2012, 8:28 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
tak sprav navod, urcite ti bude dost ludi povdacnych Wink minimalne ten tmel by ma zaujimal

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
piotir
Zaslal: 25.07.2012, 10:57 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2008 Príspevky: 725 Bydlisko: bratislava 1999 Honda Civic
hmm no to by som hadam aj mohol sak ajtak nemam co v robote robit len tu sedim a civim Smile ....ten tmel musim pozret lebo testoval som dva druhy a jeden bol lepsi... jeden bol taky daky acetonovy co ked vyschol bol taky gumeny to sa mi moc nepacilo.....ale druhy uz bol lepsi a vlastnostami sa priblizoval tomu povodnemu....

_________________
hakúúúna ma taata
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist