Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  GARAGERACETEAM .sk

Ricardo112
Zaslal: 29.09.2011, 19:29 Odpovedať s citátom
Založený: 20 júl 2011 Príspevky: 95 Bydlisko: Košice 2000 Honda Civic
dneska mi došli žiarovky do prístrojovej dosky T5 modrá farba. Dodanie super za jeden deň som to mal poštou doma avšak milo ma prekvapilo keď som ich nahodil do budíkov že nesvietila ani jedna v tme budíky sú tmavé tak nechápem tomu Very Happy nechcem ani očierňovať obchod lebo mám s ním dobré skúsenosti ale neviete mi niekto povedať čo môže byť zle lebo neverím že všetkých 5 žiaroviek je blbých Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
neophyte
Zaslal: 29.09.2011, 19:34 Odpovedať s citátom
Založený: 31 december 2006 Príspevky: 313 Bydlisko: Nitra
Skús poistky.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marceloo
Zaslal: 29.09.2011, 22:38 Odpovedať s citátom
Založený: 03 apríl 2009 Príspevky: 595 Bydlisko: Košice SR 1998 Honda Civic
Ricardo112 napísal:
dneska mi došli žiarovky do prístrojovej dosky T5 modrá farba. Dodanie super za jeden deň som to mal poštou doma avšak milo ma prekvapilo keď som ich nahodil do budíkov že nesvietila ani jedna v tme budíky sú tmavé tak nechápem tomu Very Happy nechcem ani očierňovať obchod lebo mám s ním dobré skúsenosti ale neviete mi niekto povedať čo môže byť zle lebo neverím že všetkých 5 žiaroviek je blbých Smile


Ziarovky, alebo LEDky? ak ledky, tak ich skus otocit Smile Pri ledkach musis dodrzat polaritu +/- Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
k3ksik
Zaslal: 30.09.2011, 9:40 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 11 apríl 2010 Príspevky: 810 Bydlisko: Sereď 2004 Honda Civic
Pokial tie ledky su dobre a problem pretrvava,tak pokracuj tu:
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?t=2033&highlight=ziarovky
alebo
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?t=68
Nech sa nam to nemiesa!

_________________
Honda - The Power of Dreams
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
666potky
Zaslal: 09.10.2011, 20:52 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
tak ako s tymi ziarovkami??

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ricardo112
Zaslal: 09.10.2011, 21:38 Odpovedať s citátom
Založený: 20 júl 2011 Príspevky: 95 Bydlisko: Košice 2000 Honda Civic
žiarovky svietia všetky budíky neprepúšťaju ich farbu ... musím to nejak vyriešiť nedostal som sa k tomu Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
kosik
Zaslal: 22.10.2011, 14:04 Odpovedať s citátom
Založený: 23 august 2011 Príspevky: 7 Bydlisko: KE
Velka spokojnost kupoval som podnarazniky na svojho anglana objednane a na druhy den u mna kurierom.Spokojny
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
meganak
Zaslal: 19.12.2011, 8:43 Odpovedať s citátom
Založený: 26 jún 2009 Príspevky: 6 Bydlisko: Tomášov 2006 Honda Accord
Moja skúsenosť nie je vôbec dobrá. Začiatok bol OK, poslal nafotené diely do emailu hneď na druhý deň po tom čo som mu zaslal zoznam požadovaných dielov. Po tom ako mal spresniť ceny a ktoré diely vie dodať, akoby uťalo a už žiadne emaily nechodili. Volal som cca. 2xdenne a odpoveď bola vždy, že sa o chvíľu ozve alebo, že hneď pošle email. Samozrejme žiadny telefonát ani email neprišiel. Síce prešiel iba týždeň ale to jednanie je nepochopiteľné. Nechápem, prečo rovno nepovie, že to dodať nevie alebo, že mám týždeň /alebo koľko/ počkať kým to dodá. Načo je dobré zavádzať s tým, že hneď posiela cenu a zoznam dielov, keď to nedodrží. Firma si len kazí meno. Omnoho dôveryhodnejšie by pre mňa bolo keby rovno napísal, že mu zisťovanie dostupných dielov bude nejaký čas trvať a ten čas dodržať. Mojim zákazníkom dám vždy vedieť kedy službu alebo tovar uskutočním a keď sa vyskytne problém automaticky im volám. Prešla len krátka doba /týždeň/ ale týmto jednaním si pán Turzo dosť naštrbil moju dôveru. To je asi tak z mojej strany. Bol by som rád keby sem napísal aj niekto z garageraceteamu čo ich vedie k takémuto jednaniu, lebo ako čítam nie som prví kto má takúto skúsenosť.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bonereaver
Zaslal: 26.09.2012, 14:49 Odpovedať s citátom
Založený: 03 august 2011 Príspevky: 169 Bydlisko: Brvnište 1998 Honda Civic
Prčítal som celé toto vlákno a neviem ako to je teraz ale hsop sa zrejme zlepšil Smile..ja som zatiaľ spokojný..teda..50/50, objednával som lipy (predný + zadný) tie bez problemu a hlavne rychlo dosli..ale mam tam objednané ešte sedačky, myslím že koncom júla, po telefonáte mali byť u mňa na 100% do 2 mesiacov a možno aj koncom august,tak som volal koncom augusta, a vraj koncom septembra volal som dnes a koncom októbra, vraj ich dodávateľ stále nemá(ak to je tak tak chápem ze shop za to nemôže) ale z pohľadu zákazníka je to pre mňa dosť frustrujúce, pretože neviem či koncom októbra nebudú zasa koncom novembra, a keďže sa mi tie sedačky ako jediné čo som videl na nete a v takej cenovej relácii veľmi páčili tak musím počkať Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
SEIBON
Zaslal: 11.11.2012, 19:06 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
neodporučám nikomu-banda |censored|ávakov!!!!!!!!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 11.11.2012, 19:17 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
A čo tak vysvetliť tvoju skúsenosť podrobnejšie?

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
SEIBON
Zaslal: 11.11.2012, 19:32 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
podrobnejšie:

objednali sme cez kamoša z KR.Chlmca od tej p......j firmy Catback system na Civic -
toto: http://garageraceteam.sk/vyfukovy-system/komplet-systemy/turboworks/vyfukovy-system-honda-civic-1996-2000-3d

dostali sme uplne iny system,vobec nie na Civic..a to ani už nehovorim,v akom stave(potom sme to zistili,že je to na Integru) - priemer 76 anie 60 ako maju na stranke!!!!!!!!

odvtedy telefon neberu,hudák chlapec mu volá denne,reakcia nulová...ani cez skype,ani nič-teraz leži uneho ten šrot!

takže taku firmu podpáliť,bo jeto katastrofa,aj ten miloš turzo abo ako sa volá!!!!

a ako som rozprával s tym kamošom,to nieje prvé čo sa stalo-samé problémy,sluby,klamstva dookola!

takže tak...ako čítam,jevtom pravda...aj viacery už tak skončili ako bohužoial aj my!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 11.11.2012, 19:56 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
skusme slusnejsie aj ked si nasraty.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
SEIBON
Zaslal: 11.11.2012, 19:58 Odpovedať s citátom
Založený: 15 marec 2010 Príspevky: 267 Bydlisko: Madarsko
slušnejšie som nevedel-ešte som sebe aj zabrzdil!

ale sorry:)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
milosko
Zaslal: 18.11.2012, 21:36 Odpovedať s citátom
Založený: 01 august 2007 Príspevky: 213 Bydlisko: NR 2000 Honda Civic
SEIBON napísal:
podrobnejšie:

objednali sme cez kamoša z KR.Chlmca od tej p......j firmy Catback system na Civic -
toto: http://garageraceteam.sk/vyfukovy-system/komplet-systemy/turboworks/vyfukovy-system-honda-civic-1996-2000-3d

dostali sme uplne iny system,vobec nie na Civic..a to ani už nehovorim,v akom stave(potom sme to zistili,že je to na Integru) - priemer 76 anie 60 ako maju na stranke!!!!!!!!

odvtedy telefon neberu,hudák chlapec mu volá denne,reakcia nulová...ani cez skype,ani nič-teraz leži uneho ten šrot!

takže taku firmu podpáliť,bo jeto katastrofa,aj ten miloš turzo abo ako sa volá!!!!

a ako som rozprával s tym kamošom,to nieje prvé čo sa stalo-samé problémy,sluby,klamstva dookola!

takže tak...ako čítam,jevtom pravda...aj viacery už tak skončili ako bohužoial aj my!



1,Peto Peceli nemusis svoj nick WOODOO skovavat za tento SEIBON,po tom co tu boli problemy s tebou si si spravil druhy aby si mohol tu predavat,
2,CAT BACK som ti poslal druhy si povedal ze ten s vacsim priemerom predas do madarska tak ako aj ine veci co si odo mna kupoval.
3,neviem o co ti ide neviem ci ja tebe alebo ty mne dlhujes za veci co si si objednal a nezaplatil za ne uz vyse 1 a pol roka.
4.kto je spokojny si objednava stale.
5.priznam niektore objednavky trvaju dlhsie lebo sa neda mat skladom vestko tak ako si ty myslis mat vsetko ihned,skus mat na sklade tovar za cca 50000 eur a robit obchody aby si kazdemu vyhovel.
6,ziadne cislo my nevolalo ohladom catbacku,neviem o com tu pises,jedine ty my volas a to vies ze ked nezdviham mam nieco momentalne ale zavolam spat,pripadne zdvihnem neskorsie
7.ak nieco potrebujes staci zavolat a nie robit velke halo aj ked sa to nezaklada na pravde ak to tu prezentujes ty.
8.niektore obj,posielame teraz s oneskorenim lebo stahujeme predajnu.
9.nech sa ti dari s predajom a mozem mi poslat uz konecne poslat zvysne peniaze.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist