Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B/W: SK TUNING FIRMY

tatoHP
Zaslal: 09.07.2011, 21:21 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
plasttuning-objednané krídlo type R,doma do 10 dní,kvalita zabalenia 100%,kvalita prevedenia na pohľad100%.
Horšie to už bolo s dopasovaním na auto-nesedel ani jeden úchyt,spodna časť krídla tenká ako z papiera,na slnku pri otváraní zadných dverí sa zvlnilo a zapieralo do strechy,samotné krídlo po nalakovaní si udržalo svoj tvar cca dva týždne,vrchná časť sa miestami na nábežnej a odtokovej hrane jednoducho prepadla a stredná časť sa nafúkla,krídlo vyzeralo ako vajco.Nasral som sa a to krídlo rozpáral,prišiel som na to,že vrchná časť krídla bola podlepená ku spodnej časti cca 7cm pásmi sklolaminátu a medzera medzi nimi cca4cm,tým pádom v tých medzerách sa krídlo prepadlo a totálne deformovalo,mať distribútora poblízku a nie v Čadci tak im to krídlo otrepem o hlavu,schválne píšem distribútor ,lebo krídlo je made in Poland Evil or Very Mad

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 10.07.2011, 19:09 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
heh sm zb´vedavy teda, gitu somm kopec z auta zbrusil ci teraz nepojde nazad Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matoxba
Zaslal: 11.07.2011, 10:21 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
Psycho,
s tymi cenami je to bohuzial tak.Na autodoplnky.cz je cena platna pre cesky trh ale vacsina vyrobcov nam neposkytuje taku zlavu ako pre CR.
Neostava nam nic ine ako na zmenu ceny upozornit klienta telefonicky po jeho objednavke.Samozrejme,ak sa vysia cena zakaznikovy nepaci ma moznost objednavku stornovat.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
amp
Zaslal: 28.12.2012, 14:35 Odpovedať s citátom
Založený: 19 júl 2011 Príspevky: 1171 Bydlisko: Prievidza 2001 Honda Civic
Tak dnes mi prišlo čo som si objednal z Cobra tuning takžé: objednané predvčerom, doručené dnes, matoxba mi pomohol s vecami, ktoré mi neboli jasné ohladom rozmerov, ochota je, komunikácia bez problémov takže u mňa za jedna Smile Bez problémov odporúčam Cool

_________________
EX: Civic 6g 1,4iS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist