Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  B.B. stretko

omaron
Zaslal: 13.11.2007, 23:44 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
DeniZ napísal:
sorry, som neprisiel ani ja...ked som videl to ranajsie pocasie a potom sneh...a to ani zimaky nemam este, ved len pred tyzdnom som tam obul 17"(letne)a uz sneh...ach jaj Sad ale tak ak bude este daco (predpokladam sice ze az na jar) tak sa jednoznacne pokusim dostavit...


neboj nic daco bude urcite ved okolo BB je nas dost len treba ok termin
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
stateopera
Zaslal: 15.11.2007, 8:26 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2007 Príspevky: 342 Bydlisko: Banská Bystrica
ahojte páni škoda že som tak dlho nebol na tejto stránke určite by som prišiel aj keď mám pokrčenú kapotu Embarassed ale čo už aspoň by ste mi poradili či to dať robiť alebo radšej kupiť novú tak ak niečo rátajte so mnou aj keď som mal niekoľko blbýx príspevkov každý sa učíme dúfam že nebudem zavadzať ja som priamo z BB taže nieje problém

_________________
HONDA život na plný plyn
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Soram
Zaslal: 15.11.2007, 10:48 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2007 Príspevky: 55 Bydlisko: BB 1998 Honda Civic
morloq napísal:
Soram napísal:
Ved sa este skusime stretnut za lepsich poveternostnych podmienok, hlavne nam daj aspon akademicku stvrthodinku, nejazdime vsetci tak rychlo ako ty Smile

tak tak, skuste este par x nieco v okoli BB zorganizovat, aby sa o tom dozvedelo viac ludi a na celoslovensky HK ich prislo co najviac..


jasko, budeme na tom pracovat a na jar nas uz bude plne parkovisko Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
nota11
Zaslal: 15.11.2007, 10:52 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
kua a čo tak stretretko na donovaloch v kolibe pri super kapustnici a haluškách Cool Cool
A kludne aj v zime. Wink Wink

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 15.11.2007, 11:28 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
nota11 napísal:
kua a čo tak stretretko na donovaloch v kolibe pri super kapustnici a haluškách Cool Cool
A kludne aj v zime. Wink Wink

sakra toto znie naozaj dobre Very Happy, mozno by som si aj dal povedat
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tomáš
Zaslal: 15.11.2007, 12:02 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Wua..to znie viac ako dobre a lyze k tomu. Prasia sa mi uz rok a este som na nich ani nejazdil. vrrrrrrrr
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soram
Zaslal: 15.11.2007, 13:15 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2007 Príspevky: 55 Bydlisko: BB 1998 Honda Civic
nota11 napísal:
kua a čo tak stretretko na donovaloch v kolibe pri super kapustnici a haluškách Cool Cool
A kludne aj v zime. Wink Wink


jj, da sa aj tam, hlavne ked je tam malo aut tak sa tam da paradne poklzat, teda hlavne v zime Laughing
a co sa tyka jedla tak tam ozaj dobre varia
takze kedy ? Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
nota11
Zaslal: 15.11.2007, 13:31 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Neviem mne by vyhovovalo až niekedy po silvestry Laughing

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
omaron
Zaslal: 15.11.2007, 14:25 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
Fuu tak toto tie donovaly je fakt skvele, kedykolvek som tam ved tam je take velke krasne parkovisko a najest sa asi v kopcoch neda ani lepsie ako tam. Pokial neodidem do Liverpoolu tak pocitajte somnou
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 15.11.2007, 22:00 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Donovaly by myslim boli dobry napad aj v lete...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
omaron
Zaslal: 15.11.2007, 23:23 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
morloq napísal:
Donovaly by myslim boli dobry napad aj v lete...


no doovali by boli dobre len na stretko celoslovenske ja by som rad v lete urobil riadny zraz akciu s hudbou, sprintami a proste akcoska a nie len stretko kde sa stretne viac aut
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 16.11.2007, 12:10 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
omaron napísal:
morloq napísal:
Donovaly by myslim boli dobry napad aj v lete...


no doovali by boli dobre len na stretko celoslovenske ja by som rad v lete urobil riadny zraz akciu s hudbou, sprintami a proste akcoska a nie len stretko kde sa stretne viac aut

tak som to myslel, ja byvam v lete v tych koncinach, tak stretko na to, aby som vas poznal privitam Smile a urcite ukecam aj dalsich BA clenov

btw. navrh: uzavriet Donovaly (nieco podobne realne ako vykopat Tatry a presunut na JUH) a urobit namiesto sprintov amaterske zavody do vrchu Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Soram
Zaslal: 27.11.2007, 16:23 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2007 Príspevky: 55 Bydlisko: BB 1998 Honda Civic
morloq napísal:
omaron napísal:
morloq napísal:
Donovaly by myslim boli dobry napad aj v lete...


no doovali by boli dobre len na stretko celoslovenske ja by som rad v lete urobil riadny zraz akciu s hudbou, sprintami a proste akcoska a nie len stretko kde sa stretne viac aut

tak som to myslel, ja byvam v lete v tych koncinach, tak stretko na to, aby som vas poznal privitam Smile a urcite ukecam aj dalsich BA clenov

btw. navrh: uzavriet Donovaly (nieco podobne realne ako vykopat Tatry a presunut na JUH) a urobit namiesto sprintov amaterske zavody do vrchu Very Happy

nemyslim ze uzavriet donovaly je neaky problem, ved teraz su uzavrete zakazdym ked napadne sneh a vyberie sa tam nejaky madar v polokoseli Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist