Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  LucasOil RacingWheels day 9 Slovakiaring zmena terminu 1.4.

M&R
Zaslal: 01.01.2013, 23:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Pripravujeme....


Naposledy upravil M&R dňa 11.03.2013, 22:17, celkom upravené 1 krát.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PaloMFC
Zaslal: 02.01.2013, 7:16 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
tešíme Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 27.01.2013, 23:45 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia



Jazdenie na okruhu nie je už ani na Slovensku žiadnou novinkou. Ak by niekto z nás túto vetu vyslovil pred piatimi, či viac rokmi, asi by sme sa všetci iba smiali . Našťastie, Slovakiaring sa stal skutočnosťou a spolu s nim aj agentúra RacingWheels. V tomto čase už je možné hovoriť o tradícii, tradičnej známke kvality, pretože RacingWheels Day 1 sa konal v roku 2009, kedy bol Slovakiaring otvorený pre prvú testovaciu prevádzku.
Takmer každý, kto číta tento článok vie, aké je to dnes na Slovensku s motoršportom. Aké problémy majú amatérski jazdci, ale aj profesionáli. Sú to najmä financie, neschopnosť našich firiem, spoločností, aj veľkých korporácií podporovať auto, či moto racing.
Práve preto sa veľmi tešíme a sme vďační práve Vám, našim klientom, jazdcom, ktorí ste schopní urobiť si radosť, zajazdiť si a tým umožniť aj nám zorganizovať ďalšiu akciu s názvom
RacingWheels Day 9.
Všetkých Vás teda pozývame na túto jedinečnú akciu, ktorá sa koná iba 2-3x ročne. Kedy a kde teda?
Sobota – 16.3.2013 – Slovakia Ring
Ako jediní ponúkame systém jazdenia: dve autá na jedno štartovné číslo a plných 8 hodín jazdenia v systéme Open Pit Exit. Teda žiadne skupiny, čakanie, zbytočné obmedzovanie. Časomiera bude už tradične v cene vstupného a pre spestrenie popoludní opäť spustíme krátke, atraktívne preteky na 3 ostré kolá.
Ráno Vás – tiež už tradične – privítame kávou a malým občerstvením. Podľa počtu prihlásených jazdcov bude možnosť využitia krytej VIP tribúny, spolu s celodenným občerstvením. Pre otvorenie VIP a vyuzitia catering-u v cene je minimálny počet registrovaných 70.
Ceny: 150 eur / základné vstupné – celý deň. 30 eur – doplatok za druhé vozidlo. Obidve vozidlá musia prejsť kontrolou a budú označené organizátorom. Box: 90 eur / celý deň.
Tešíme sa na stretnutie s Vami a takisto na nových jazdcov, nadšencov, testovacie tímy, ako aj na tých, ktorí sa prídu pozrieť na autá, boxy, paddock, tribúny a nasať atmosféru motoršportu, ako ju organizuje RacingWheels.

RacingWheels Team.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
mugen crx
Zaslal: 28.01.2013, 0:33 Odpovedať s citátom
Založený: 01 júl 2008 Príspevky: 72 Bydlisko: Bratislava 2003 Renault Clio
kedy bude registracia ? bude aj poplatok za to ked na jednom aute pojdu dvaja ludia ? teda ak pojdeme dvaja a vymenime si auta ?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 28.01.2013, 0:41 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Registracia bude sputena cca od 1.2.2013

Tie poplatky neviem,zistim a napisem.Posledne bol tusim 10 eur.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
JRD McLAREN
Zaslal: 03.02.2013, 19:01 Odpovedať s citátom
Založený: 23 marec 2011 Príspevky: 160 Bydlisko: Mexico City
..hlavne treba info o akcii posunut aj na MAREA FORUM... Mr. Green
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 03.02.2013, 20:21 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Very Happy

Tam uz nie Very Happy

Sranda bola ked niekto od nich vyhral vstup kedysi Very Happy

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
JRD McLAREN
Zaslal: 03.02.2013, 20:56 Odpovedať s citátom
Založený: 23 marec 2011 Príspevky: 160 Bydlisko: Mexico City
no to hej...

najprv ta idu "admini" na fore ukamenovat, ze si si vobec dovoli informovat o tom, ze organizujes akciu,
az som mal miestami pocit, ze su v stadiu podat na vas trestne oznamenie... Very Happy
a potom vyhral niekto volny vstup - tusim z topspeedu..

EDITED: tu mame toho stastneho vyhercu Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 10.02.2013, 22:45 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Sikovny Wink .




Clanok na TopSpeed.sk

http://www.topspeed.sk/racingwheelsday-pripravuje-na-slovakiaringu-9-podujatie.html

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
NipponCars
Zaslal: 18.02.2013, 0:39 Odpovedať s citátom
Založený: 30 jún 2011 Príspevky: 51 Bydlisko: Bratislava
Keďže RacingWheels Day sa blíži, vymysleli sme pre vás akciu na brzdové kotúče, platničky, pancierované brzdové hadice a spojkové sady od špičkových anglických výrobcov Black Diamond Performance a EBC Brakes.

1. doprava zadarmo - nebudeme účtovať žiadne poplatky za dopravu z Anglicka.
2. pri nákupe nad 120 eur s DPH dostanete zadarmo čistič bŕzd Wurth http://www.dobrebrzdy.sk/shop/product/65073961/cistic-brzd-500ml
3. pri nákupe bŕzd na celé auto (dve sady kotúčov, dve sady platničiek) racingová brzdová kvapalina EBC Brakes BF307 zadarmo http://www.dobrebrzdy.sk/shop/product/4925234/bf307-race-brake-fluid

Diely na vaše auto nájdete na www.dobrebrzdy.sk, v prípade nejasností alebo otázok emailujte na chcem@dobrebrzdy.sk alebo volajte 0948 881 007.
Vieme vám zabezpečiť závodné platničky EBC Brakes Yellowstuff Race a Bluestuff NDX na akékoľvek auto - ceny na vyžiadanie.

Akcia trvá do 31. marca 2013, ak sa chcete predzásobiť na RacingWheels Day, objednávajte prosím najneskôr do 4. marca 2013.



Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 02.03.2013, 22:13 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Pride aj napr. Shelby Cobra,Ford GT 40,Corvetty,R35 2 x zatial,R32...a plno Porsakov,nejake Ferrari...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
NipponCars
Zaslal: 10.03.2013, 10:30 Odpovedať s citátom
Založený: 30 jún 2011 Príspevky: 51 Bydlisko: Bratislava
vyzera to tak, ze este budeme prezuvat naspat na zimne Very Happy

http://www.shmu.sk/sk/?page=1163
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 10.03.2013, 12:04 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Uvidime v utorok co povie Slovakiaring,ci to nebudeme musiet presunut.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 11.03.2013, 20:42 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Este to nie je iste,ale asi presuvame termin na 1.4.2013 kvoli pocasiu,este budeme volat o 22.00 s SHMU a Ringom a rozhodne sa kvoli bezpecnosti,napiseme info.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
JRD McLAREN
Zaslal: 11.03.2013, 20:52 Odpovedať s citátom
Založený: 23 marec 2011 Príspevky: 160 Bydlisko: Mexico City
pucasie... jedno... Confused
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist