Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W--MOTORART CZ

makak
Zaslal: 08.08.2013, 9:41 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 18 december 2006 Príspevky: 560 Bydlisko: Bratislava
takze aby som bol presny nebudem uvadzat datumy.

objednal som si na doporucenie jednu spojkovu sadu ACT na H22A7 u motorartu

prisiel som si pre nu do prahy zaplatil a prebral..cely nateseny som siel domov.

pri vymene... cize pri tom ako som rozobral prevodovku som chcel osadit lamelu.
NA MOJE PREKVAPENIE lamela nesedala s popisom v kite,ani priemer lamely nebol dobry nedala sa vobec osadit.

pochopil som ako normalny clovek ze to je na reklamaciu nakolko som si zaplatil za iny tovar

doteraz bolo vsetko v poriadku a bol som spokojny....

ale prichadza k reklamacii----najprv ma natahovali...potom ked som zavolal ze mi auto stoji na zdvihaku a ze potrebujem lamelu MI PONUKLI ZLAVU(pre mna nepochopitelne nakolko mi bola lamela na NIC)

na svoje naklady som lamelu poslal spet predajcovi(MOTORART),preveril som si ze ci to k nim prislo...bol MAJ 2013

potvrdili mi ze to prislo a oznamil mi ze to nebude hned lebo musia posielat od ich dodavatela tovar...

volam pravidelne do motorart pisem SMS....ale informaciu kedy bude lamela u mna doma dostavam kazdy tyzden...ZE DO KONCA TYZDNA...

cize ked to zhrniem
mam auto uz viacej ako tri mesiace na zdvihaku a uz ma nebavi volat a zhanat moj tovar ktory mal byt podla zakona z reklamacie uz u mna....

buduci tyzden mam cestu do prahy cely kit im chcem vratit nakolko nie su schopny mi dat plnohodnotnu informaciu a ani cislo balika s ktorym to zervaj posielali priamo z GB ku mne domov....lenze z GB trva cesta k nam do 14 dni..a nie viacej ako mesiac ktory mi to uz slubuje MOTORART


Naposledy upravil makak dňa 13.08.2013, 8:44, celkom upravené 1 krát.

_________________
EX Honda Civic Coupe 1,5 M5 1995
EX Honda Accord Type R Red M5 1999
EX Honda Accord Type R Black M5 1999
EX Honda Accord Tourer 2.2 M6 2007
Honda Civic Coupe 2008 1,8 A4 2007
Honda Accord Tourer 2.0 M5 2004
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 08.08.2013, 10:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kolko ta to stalo penazi?Okrem nervov a cakania?
Chcem to porovnat oproti original spojke a bez problemov Wink ,ci tam bol velky cenovy rozdiel ked takto kupujete .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
makak
Zaslal: 08.08.2013, 11:10 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 18 december 2006 Príspevky: 560 Bydlisko: Bratislava
ahoj chcel som od ACT nakolko ich davaju aj do atakov a viem ze vydrzia viacej ako origo honda.....cena spojkoveho kitu
12000czk + cesta tam bol vylet + prepravne na reklamaciu bolo 35E

ako pan je mily len akosik si neuvedomuje ze to ze je problem u jeho dodavatela ma nemusi zaujmat....

cena origo spojky je ina...nie je tam velky rozdiel...ak nie je origo lacnejsia

_________________
EX Honda Civic Coupe 1,5 M5 1995
EX Honda Accord Type R Red M5 1999
EX Honda Accord Type R Black M5 1999
EX Honda Accord Tourer 2.2 M6 2007
Honda Civic Coupe 2008 1,8 A4 2007
Honda Accord Tourer 2.0 M5 2004
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
makak
Zaslal: 13.08.2013, 8:43 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 18 december 2006 Príspevky: 560 Bydlisko: Bratislava
aj ked tento pribeh je dost blby pre mna...aj tak som sa dostal k mojej lamele za pomoci predajcu

tymto menim status na White

_________________
EX Honda Civic Coupe 1,5 M5 1995
EX Honda Accord Type R Red M5 1999
EX Honda Accord Type R Black M5 1999
EX Honda Accord Tourer 2.2 M6 2007
Honda Civic Coupe 2008 1,8 A4 2007
Honda Accord Tourer 2.0 M5 2004
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist