Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  ND z Matulovho Civica

PuLo
Zaslal: 14.10.2007, 19:35 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
A teraz huraaa do zberne Smile, ale nie ... uz mas nan kupcu ?

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
matulo
Zaslal: 16.11.2007, 23:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
takze, mam tu spisanu prvu cast nahradnych dielov.
V zozname nie su vsetky diely, takze ak ste v nom nieco nenasli, poslite ss, je mozne ze to tam niekde najdeme (len prosim nepiste dotazy na plecharinu Very Happy)

na nasledujucej linke najdete zoznam dielov, je tam spocitana cena podla EPC v. 11, podla cisiel dielov som spocital odhadovanu cenu na acdelco.sk (vychadzalo to niekde medzi 37 a 45 Sk/EUR, avsak cena je stale bez DPH). No a na zaver je urcena mnou navrhovana cena na diel. Tato cena zohladnuje cenu noveho dielu, ako aj stupen poskodenia a ine faktory. Ceny nie su konecne a da sa o nich diskutovat, najma v pripade odberu vacseho mnozstva dielov. V pripade akychkolvek otazok sa pytajte -- cez SS alebo ti co maju, tak na mobile.

http://spreadsheets.google.com/pub?key=pQAEOwdZooH_EGBCuJ2MsYA

mam aj nejake fotografie dielov, ale asi nema zmysel ich sem strkat -- poslem na poziadanie.


Naposledy upravil matulo dňa 16.01.2008, 8:52, celkom upravené 2 krát.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 15.12.2007, 23:26 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
stale aktualne...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
poky32
Zaslal: 17.12.2007, 17:55 Odpovedať s citátom
Založený: 17 december 2007 Príspevky: 93 Bydlisko: Trenčín 1998 Honda Civic
Nazdar tachometer + kilometrovik by sa nahodou nasiel cely ?? alebo pripadne cele budiky ?? diky poky
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 17.12.2007, 18:27 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Pokial by mato nemal(ale asi bude mat) tak tachometer mam aj uakzovatel teploty vody...

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Zaslal: 17.12.2007, 19:23 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
poky32 napísal:
Nazdar tachometer + kilometrovik by sa nahodou nasiel cely ?? alebo pripadne cele budiky ?? diky poky


Nazdar,

mame komplet cele budiky. Ak mas zaujem kontaktuj Mata na tel. cisle a dohodni sa na cene.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 17.12.2007, 20:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
tel. cislo nie je, ale budiky ano... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tomáš
Zaslal: 17.12.2007, 23:18 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Betar jeden, nemal si tu aj tel. cislo zverejnene? Asi ma pamata klame.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 17.12.2007, 23:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Tomáš napísal:
Betar jeden, nemal si tu aj tel. cislo zverejnene? Asi ma pamata klame.


nemal... Smile nepotrebujem aby mi volal kazdy artimo... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
niio
Zaslal: 04.01.2008, 11:35 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
tak teda z SS idem sem do temy:
ako som ti pisal, tak tie zadne opierky hlavy, potom este cierne vonkajsie listy okien: vodic aj spolujazdec, pripadne aj vsetky 4. No a ak este su k dispozicii, tak aj letne gumy na elektronoch. Tie listy ani gumy som nenasiel v tom dokumente, tak uz ich asi nemas,ze?
pre tie opierky hlavy by sa brat zastavil v priebehu mesiaca, studuje v Ba, to by som este potom upresnil....

edit: ozaj, este by som chcel zadny znak H na 5te dvere, lebo mam tam len nalepku, origo znak chyba... Wink

edit2: pozeral som si garaz a to si co robil, ked si to auto tak zrusil??? to vyzera, ako keby spadlo do mociara, presiel po nom tank a potom si ho pouzival ako zimnu zahradku....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
LastV8
Zaslal: 04.01.2008, 16:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
potreboval by som konektor, ktorym sa pripaja kabel z IAT(sensor vzduchu zo sania) na skrtaciu klapku. Ja tam mam taky DENSO konektor a potrebujem este jeden. Realne mi ide o konektor, ale ak nemas srdce strihat kabel od IAT, tak to moze byt aj v celku. vdaka
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
matulo
Zaslal: 04.01.2008, 21:20 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
niio napísal:
tak teda z SS idem sem do temy:
ako som ti pisal, tak tie zadne opierky hlavy, potom este cierne vonkajsie listy okien: vodic aj spolujazdec, pripadne aj vsetky 4. No a ak este su k dispozicii, tak aj letne gumy na elektronoch. Tie listy ani gumy som nenasiel v tom dokumente, tak uz ich asi nemas,ze?
pre tie opierky hlavy by sa brat zastavil v priebehu mesiaca, studuje v Ba, to by som este potom upresnil....

edit: ozaj, este by som chcel zadny znak H na 5te dvere, lebo mam tam len nalepku, origo znak chyba... Wink

edit2: pozeral som si garaz a to si co robil, ked si to auto tak zrusil??? to vyzera, ako keby spadlo do mociara, presiel po nom tank a potom si ho pouzival ako zimnu zahradku....


takzeee...

1. hlavove opierky su dohodnute, mas ich na mesiac rezervovane...
2. nie vsetko je v tom zozname, je to zhruba polovica veci z toho co mam...
3. tie listy su, podobne ako laktova opierka, nedostatkovy tovar... ale ak si sikovny a nechce sa ti vela platit, da sa to spravit do vizualne prijatelnej podoby za par korun...
4. znak na 5. dvere bol, ale uz neni... nejaky dobrak si ho vzal...
5. auto som poslal do pola, viac info je v teme o nehodach... strany 2 a 3...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 04.01.2008, 21:21 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
LastV8 napísal:
potreboval by som konektor, ktorym sa pripaja kabel z IAT(sensor vzduchu zo sania) na skrtaciu klapku. Ja tam mam taky DENSO konektor a potrebujem este jeden. Realne mi ide o konektor, ale ak nemas srdce strihat kabel od IAT, tak to moze byt aj v celku. vdaka


fuuuu... no toto si ma zaskocil... mohlo by to tam byt, ale motor by som rad predal alebo zuzitkoval v celku... takze taketo specialitky asi (nateraz urcite) na predaj nebudu... leda ze by si chcel cely motor... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
niio
Zaslal: 05.01.2008, 1:15 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
dik za opierky. inac na fotkach vyzeraju byt sede, si pisal ze zelene su...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
LastV8
Zaslal: 05.01.2008, 9:15 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
matulo napísal:
LastV8 napísal:
potreboval by som konektor, ktorym sa pripaja kabel z IAT(sensor vzduchu zo sania) na skrtaciu klapku. Ja tam mam taky DENSO konektor a potrebujem este jeden. Realne mi ide o konektor, ale ak nemas srdce strihat kabel od IAT, tak to moze byt aj v celku. vdaka


fuuuu... no toto si ma zaskocil... mohlo by to tam byt, ale motor by som rad predal alebo zuzitkoval v celku... takze taketo specialitky asi (nateraz urcite) na predaj nebudu... leda ze by si chcel cely motor... Smile

okej, plne ta chapem....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist