Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  HONDAclub RELAX meeting - Adamov 2013 / 10.-11.08

M@jk
Zaslal: 19.08.2013, 23:06 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ola Peter, na to, že si robil CREW aj kameramana, tak fakt. Super. Lidem, kterým vadí, že tam není vše, mohou příště vzít kamery, sami něco natočit a rovnou na srazu to pres notebooky pretahat Tebe a "matroše" bude dost. Na to, že tam bolo tolko aut, tak kompletné skore je super: len 1 nehoda, 2 robité malučko auta, 2 dementka čo každý den potkávali omezovač, 2 partie, čo toam revali vulgarity a pak ta hudba ... no 100 ludí, 100 názorov: ehm ako by som to slušně povedal. Dalo by sa Peto zariadit/navrhnut na objednávku na zalanie? Ako bavil som sa maximálne ako to šlo, drum´n´base fakt stále dokola nemusím, takže sme z toho urobili drum´n´deka style Fakt tie bomby sa nedajú točit dokola ... mix by bol super, MIX Dance, Rock, Breakbeat, Soul, Pop, Trance a na noc Chillout ... INAČ SOM SUPER MEGA TOTAL zRELAXovaný. Bolo to super. ĎAKUJEME!!!

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 04.09.2013, 18:30 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ola,
tak už jsem konečně měl čas na to, abych udělal fotky ...


FOTKY ZDE!!!

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist