Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  sallo vs semir

sallo
Zaslal: 13.10.2013, 7:50 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
Dušan písal si mi SS mám to pre teba Wink

Od semíra by som nekupoval nič je to spekulant a klamár ( viď môj showroom )

Btw mám 4 záložné prevodovky na B-čka jednu dám kľudne na diely je vas už viac čo potrebujete diely tak ak este niečo niekto potrebuje treba napísať Wink

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Semir
Zaslal: 19.10.2013, 14:05 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Sallo??? Že ťa huba nepáli, nebudem tu vypisovať donemoty a zapĺňať forúm ale rád to s tebou prekonzultujem a tvoju môdrosť a pošpiňovanie OSOBNE, nie cez internet doma za počítačom, už teraz sa teším. a toho klamára myslíš seba? vyše roka odkedy máš moje auto si mi ešte nedoplatil nejaké peniaze a ten klamár ´´sallo´´ povedal: do mesiaca ich máš všetky, ( odvtedy prešiel rok a pol... ) takže asi taký je Sallo

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sallo
Zaslal: 20.10.2013, 1:50 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
To "osobne" som sa od teba napocuval ..tu niesi na fb že si ma zablokujes..v prvom rade sa pozri aký "top stav" si mi predal ...ked som tí chcel auto vrátiť vraj si kúpil pozemok či byť ...škoda že vlastný kolegovia z ast-lv tá bonzli že to bol pekný odrb...a ďalšia vec doplatiť som ti mal akože zaco ? Very Happy za tie vyhrážky že mám prestať rozprávať o aute lebo uvidím ? Alebo zatie nonstop dopichane pneumatiky, ukradnuté špz ? Ty veľký pán obchodnik s autami a stym osobne už nebuď smiešny dva krát ked som bol v NR som tí volal, ty ignore a potom sa este dozviem zas od ast-lv že ty ani nechodis tento rok na zrazy akcie aby si má náhodou nestretol! Tak tu láskavo nepis sracky

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Semir
Zaslal: 20.10.2013, 7:05 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
Ty o com tocis? Pokial viem na zrazy kto nechodi si ty. Tu mas vicerych na fore s ktorymi som osobne bol na zrazoch , na sprinty nechodim lebo neni na com. a ty si bol kde okrem ziliny? Aj na carat som sa vybral za tebou no teba tam nebolo... Tak neviem kto sa bal stretka... Top stav to bol , nepoviem, boli veci o ktorych som ani ja zase nevedel. Byt mam pozemok nie,neprekrucaj davaj fakty. Ast sa rozpadava tak mile rad konkretizuj kto, nie tvoje ast len, ved povedz meno nech sa moze vyjadrit aj ten dotycny k tomu Smile A co ja mam s tvojimi dopichanymi gumami a spz ty o com tocis? Pokial si mi nenapisal zeci nemam gumy, lebo ti prepichli ani som nevedel tak si davaj pozor na slova,aj kryve obvinenia su trestny cin tak pozor. Tu si na nete tak tu mozes byt frajer Very Happy kedy si bol 2x v Nr a si mi volal? Raz pred.rokom si volal ze pojdes do NR a odvtedy si nezavolal tak netrep keketiny

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sallo
Zaslal: 20.10.2013, 8:46 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
rovnako sa vykrucas ako ked zacali problemy s autom Very Happy Very Happy posledne co ti tu napisem nech dusanovi nespamujeme temu...ty vies **** o tom ako vyzera auto v top stave! jazdit sice vies ale to je vsetko... O zrazoch ty smiesko prosim ta mlc Very Happy kde si bol ty ? na slalomoch ? este ked som ani nemal dokonceny ten srot po tebe som chodil na pozicanych autach a s caratom sa nenehaj vysmiat opat lebo to by tu bol pribeh na komediu :DDD ked sme pritom tvojom " OSOBNE " este ked sme boli kamarati a som ti vravel ze minimalne raz za dva mesiace chodim do NR na vikend a to sa ani nezmenilo. Ty hrdina ked som ta teda akoze ja tak oklamal o lowe a strasne som ti krivdil mojimi tvrdeniami rovnako ty si mi mohol zavolat...nie ty radsej napises prestan rozpravat o aute ze je srot lebo uvidis a zablokujes si ma aby som ti uz nemohol pisat Very Happy Very Happy Very Happy si na smiech a ked citam tie tvoje blbosti aj sa smejem Very Happy

ps: zabudol som napisat skoda ze som si nenatocil tu tvoju vetu " ten motor si neberie ani kvapku oleja " nemusim asi pisat aka je opat realita vsak Very Happy Very Happy Very Happy

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Semir
Zaslal: 20.10.2013, 10:55 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
to je mudre ze je to presunute.
Presne ako pises ,,sa smejem´´ ale na tvojej hluposti a uplakanosti ako babatku ked niekto zoberie hracku Very Happy mas pospinene ego tak ma lutujte vsetci Very Happy a ked si uz bol v tej NR teda komu si to volal? Hocijako keby pozreme vypisi hovorov tak mne to nebolo. Nikto ti nekazal kupovat auto ani ta netlacil,ty si ho chcel tak potom neplac. auto nebolo na dennodenne jazdenie, jazdilo len preteky tak neviem co ty top stavove dnes vyrobene zajta kupene si asi od toho cakal, ved to je 1998 ale šrot to neni. Tak plačko neplač nad klávesnicou za monitorom nech ťa všetci lutuju Wink a už povedz to tvoje tajné meno čo nechceš konkretizovať, nech sa tu aj ten dotyčný môže vyjadriť teda.

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sallo
Zaslal: 20.10.2013, 14:48 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
Ja nepotrebujem lutost druhych, skus pouzit nieco ine na mna ako plakanie a podobne blbosti Wink po vytvoreni showroomu si ludia urobili nazor sami, pretoze kazdy si myslel ake je to uzasne auto na tvoju smolu som len ukazal realitu.

Auto zrazu nebolo na dennodenne jazdenie ? Very Happy Very Happy takze ja som mu vlastne za 2tis km beznou jazdou viac uskodil ako ked ty si mu nakladal na pretekoch hej ? Very Happy Very Happy no to su mi veci ...

A mile rad ti pripomeniem tvoj inzerat :


specialne vypichnem vetu " len sadnut a vozit sa Wink "

A co povazujem za TOP stav ? pozri fotky ako auto vyzera teraz ako je spravene na poriadok. Vobec nejde o to ci je to 98 ci aky rocnik ked chces postaras sa on.
Jedine co ma natom vsetkom nasralo ako si zapieral ze ty ani jamatt racing za nic nemoze ze vsetko som si sposobil sam atd. Stacilo si priznat nejaku tu chybu a clovek by to uz nejako poriesil ale nie...zapierat zapierat zapierat Smile si pozri ten zoznam odfajcenych veci a zamysli sa nad sebou ..

Ty mi laskavo o menach nic nehovor dobre ? ty si mi este vypisoval ze mas troch ci kolko ludi ze ti povedali ze na teba kydam ( teda rozpravam pravdu o aute ) a povedal si mi kto to bol ? nie Smile Ja si dnes dohodnem termin kedy pridem do NR a rozhodne si to vydiskutujeme ak prides...
Ja ti vytlacim pekne konverzacie s menami a uvidis sam Wink

Nakoniec sa nevyhovaraj ze ast sa rozpada...v trencine som sa stretol s rodom, marosom monikou, maros mi povedal ze si kukali tie fotky zo showroomu v akom stave si mi to dal len krutili hlavou a nechapali boli v soku aj z tvojej reakcie voci mne...takze tak ...ked budem vediet termin ked budem v NR volam ti !

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Semir
Zaslal: 20.10.2013, 15:48 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
no vidis, toto stacilo povedat ze Maros ja sa ho teda opytam. Napriklad o tomto neviem a predomnou povedal ze ci niesi normalny, ze take dobre auto, tebe sa nic nepaci, co by si chcel, ty si fajnovy, nevies co je dobre a ty mi povies opak Very Happy Rodo by sa tu vyjadril ten tu je regnuty ale Maroš nie. zapierat ze tam dali silikon pod vanu? Ked mi povedali ze to pomoze premna zamna nech tam je ked nebude slziet olej spodnej. nezapieram dali dali a co teraz,ta tekutina tam v roku pri hlave? vazne som bol v tom ze je to z tej hadice ked mi na ringu strelila. o hrdzi co sa ukazala casom,to ti ja nemozem za to ze lakirnik ,,odflakol´´ pripravu pred striekanim na tych zadnych lemoch. a to ze ti casom odisiel spojkovy valcek? no bohuzial mne fungoval pedal stale.
-nejake silentbloky na naprave ci co? nepamatam si presne: dostal si zoznam co bolo kedy menene, odkedy som to auto vlastnil,od 2008, ked tam nieco nebolo napisane tak to asi podla toho menene nebolo, co bolo menene bolo zapisane. Dobre ked to bude cez vikend, mozme dohodnut Nitru. od TN si bols Niekym? Maros ma jediny auto, rodo je rodinne motivovany s acordom,raz zalaskovany,raz nie, to je jeho vec, itr je uz v rakusku,monca sa dala s palom na motorky,auto momentalne neriesi,tak ked nevies nevyvracaj mi opak. Wink
16-17.11.budem v Bojniciach na poslednom tankovani, (,,ked nikam nechodim tento rok´´) mozme sa aj tam stretnut

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
makak
Zaslal: 22.10.2013, 8:01 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 18 december 2006 Príspevky: 560 Bydlisko: Bratislava
toto je medzi vami...ale zapojil by som sa ... sallo raz si mi predal cistic na motory, od vtedy som ti na facebooku pisal aj 5 krat....ze by som potreboval este pretoze sa s tym da umyt beton od olejov a bordelu....

nepomohol si mi nicim,
nevies to objednat, nevies mi napisat co to bolo za zluceninu, proste si mi odignoroval vsetko co som ti pisal...

_________________
EX Honda Civic Coupe 1,5 M5 1995
EX Honda Accord Type R Red M5 1999
EX Honda Accord Type R Black M5 1999
EX Honda Accord Tourer 2.2 M6 2007
Honda Civic Coupe 2008 1,8 A4 2007
Honda Accord Tourer 2.0 M5 2004
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sallo
Zaslal: 23.10.2013, 21:08 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
Makak nemám slov ... S fb si mozes vieš čo, na pc som tak raz týždenne, sem na hc chodím denne aj cez mobil čo tak skúsiť napísať tu ? Nie radšej to tu napíš ako keby som tá odrbal. Ked som cistic predaval si ho chcel, dostal si ho bol si spokojný a tým to haslo. Hej no nepomohol som tí nicim teda...už len zato akým štýlom si to tu napísal mám na haku tí objednávať ďalšiu varku.

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
makak
Zaslal: 24.10.2013, 6:44 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 18 december 2006 Príspevky: 560 Bydlisko: Bratislava
Ďakujem, upresnim že to čo som chcel si mi posielal po urgenciach, keby som ta tým neotravoval tak to asi ani neposles, na fb si videl moju poziadavku, cital ju ale neodpisal,....a sú tu ľudia ktorý vedia pomôcť zo dna na deň a už mam objednane, takže prepac že si už na mne nezarobis ako predtým čo si mi to predaval za nakup...

_________________
EX Honda Civic Coupe 1,5 M5 1995
EX Honda Accord Type R Red M5 1999
EX Honda Accord Type R Black M5 1999
EX Honda Accord Tourer 2.2 M6 2007
Honda Civic Coupe 2008 1,8 A4 2007
Honda Accord Tourer 2.0 M5 2004
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sallo
Zaslal: 24.10.2013, 8:49 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
pracoval som v priemere 75 hodin tyzdenne, nebyval som doma prepac ze som nemal cas si s tebou vypisovat na fb Wink a netrep tu o zarabani kludne tu dolozim fakturu ze som to tebe aj ostatnym predaval za moju nakupnu cenu! ak si si to zohnal vyrazne lacnejsie gratulujem, v case kedy som to ja surne potreboval mal to skladom jediny dodavatel z celej SR/CR. K tebe sa uz nemam co viac vyjadrit.

_________________


EK4 98 pred-face Black Phantom
EJ9 00 po-face red
EJ9 97 pred-face black
EK4 99 po-face black pearl
EK4 98 po-face white EK9 style
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
maldini
Zaslal: 31.10.2013, 15:29 Odpovedať s citátom
Založený: 11 september 2011 Príspevky: 89 Bydlisko: SR
makak: mi pripadas ako clovek, ktory len caka na pomoc druhych (zadarmo) a ked ti niekto nevyhovie, tak sa vyplakavas, ze ostatni pomozu zo dna na den Very Happy to si nevies sam objednat cistic motorov?

co sa tyka semira, tak si nazor kazdy spravi sam podla showroomu Smile ale za 5500€ taky "top stav". dakujem pekne
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palo_lude
Zaslal: 31.10.2013, 17:39 Odpovedať s citátom
Založený: 11 september 2009 Príspevky: 435 Bydlisko: Bratislava
maldini napísal:
to si nevies sam objednat cistic motorov?


a naco je podla teba sekcia predam na H-fore? myslis, ze ako dokaz neschopnosti ludi kupit si rozne veci inde? zaujimave...
ked tu nieco ludia predavaju, je prirodzene, ze iny to tu kupuju a potom predavajuceho hodnotia.

podla mna to bolo normalne hodnotenie predavajuceho s normalnou odpovedou. tvoj prispevok nema nic spolocne s temou, tak nechapem naco to sem vobec davas Wink
na osobne utoky a osocovanie tu temy nie su a mohlo by to tak aj zostat.

peace.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist