Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  TRENCIN - 24.3.2007 o 14:00 hod + Foto (9.strana)

Zdenko
Zaslal: 23.01.2007, 10:30 Odpovedať s citátom
Založený: 19 december 2006 Príspevky: 175 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Civic
Ono to nie je ziadna tragedia v tom Trencine, najde to kazdy, kto ma aspon minimalne orientacne schopnosti. Vysvetlenie:

Za mostom, t.z. na druhej strane Vahu je 1. svetelna krizovatka, treba ist rovno. Pridete k 2. svetelnej krizovatke odbocite dolava, prejdete cez podjazd a odbocite pri obchodnej akademii, (velka budova, neprehliadnutelna s obrovskym napisom obchodna akademia) dolava a drzite sa na hlavnej ceste, prejdete okolo stadiona, plateneho parkoviska a ste pri bielo-modrej budove(plavaren), co je posledna budova na ľavej strane pred takym malym mostom a tam je to parkovisko.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
kras
Zaslal: 23.01.2007, 10:37 Odpovedať s citátom
Založený: 22 január 2007 Príspevky: 22 Bydlisko: DS
Alebo si kupte GPS.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
svobie
Zaslal: 23.01.2007, 13:48 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
hmm,a celkova ucast je odhadovana?a upresneny termin bude kedy cca?trencania kolko vas bude? Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
morloq
Zaslal: 23.01.2007, 13:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Este nie je urceny ani datum, takze o case skoda hovorit, v kazdom pripade to ale bude skor, inak tam budete, ked vyda, tak budeme, potme..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 23.01.2007, 14:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
morloq napísal:
Este nie je urceny ani datum, takze o case skoda hovorit, v kazdom pripade to ale bude skor, inak tam budete, ked vyda, tak budeme, potme..


Asi by som to "(ked vyda, tak budeme)" dal radsej takto do zatvorky, lebo sa mi chvilu zdalo, ze pises po hotentotsky... Very Happy Very Happy Very Happy

Ja by som bol skôr za to, aby to bolo skôr ako neskôr. Twisted Evil

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 23.01.2007, 15:19 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
HMT napísal:

Asi by som to "(ked vyda, tak budeme)" dal radsej takto do zatvorky, lebo sa mi chvilu zdalo, ze pises po hotentotsky... Very Happy Very Happy Very Happy

Ja by som bol skôr za to, aby to bolo skôr ako neskôr. Twisted Evil

ale Hamlete, ved tam mas ciarky Very Happy, si to musis precitat nahlas a dat spravnu intonaciu a hned je to jasne Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matis007
Zaslal: 23.01.2007, 15:35 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 299 Bydlisko: MA - Rohoznik 1998 Honda Civic
ako tak pozeram na to hlasovanie tak je tam valna vacsina z BA a zapad. nieje toto stretko robene hlavne koly mimobratislavskym? to sa budeme trepat 200 kilakou len koli par ludom mimo BA? ako nieje to zly napad urobit si taky vyletik, ale myslel som si ze ti co nemozu prist do BA lebo to maju daleko tak aspon pridu do TN.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 23.01.2007, 15:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
morloq napísal:
...si to musis precitat nahlas a dat spravnu intonaciu a hned je to jasne Very Happy


Ahaaaaaaaaaa. Takze intonacia. Uz chapem.
Takze tymto, myslim tymto prispevkom, by som sa, akoze ja osobne, ti chcel, rad by som, hlboko ospravedlnit.

Sranda musi byt, ked uz sme si nic nove na auto nenahodili...tak mozem aspon tliachat nezmysly chvilu (to je krasne slovo "tliachat", nie?).

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 23.01.2007, 17:11 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
inak nebolo by lepsie ist napr do nitry ako do TN??? mozno by doslo viacej ludi...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Mistr
Zaslal: 23.01.2007, 17:23 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 15 1998 Honda Civic
D SEWAS HONDACI!!
Takze 10.2.(sobota)o14:00 parkovisko pri plavarni. Potom mozeme ist dat aj dake šprintiky na sidlisko juh-poznam tam jedno miesto(drifty ak bude sneh)
Potom by sme isli do nejakeho podniku napr.James,alebo ineho..mozeme ist aj do hotela Brezina.Moze byt?? Smile

_________________
HONDA IS DA BEST
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 23.01.2007, 17:56 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
pa1ec napísal:
inak nebolo by lepsie ist napr do nitry ako do TN??? mozno by doslo viacej ludi...


mno troskaj neskoro na taku uvahu...mozno niekedy inokedy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 24.01.2007, 8:46 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
matis007 napísal:
nieje toto stretko robene hlavne koly mimobratislavskym? to sa budeme trepat 200 kilakou len koli par ludom mimo BA? ako nieje to zly napad urobit si taky vyletik, ale myslel som si ze ti co nemozu prist do BA lebo to maju daleko tak aspon pridu do TN.

Je to 128 km(ak pocitas aj cestu spat tak ok Very Happy ), ale v podstate ano, ideme sirit osvetu hondaklubu dalej. Vlacik z BA do TN, zastavka na Cerveniku na madarsku panvicu, fotky za jazdy, atd..

pa1ec napísal:
inak nebolo by lepsie ist napr do nitry ako do TN??? mozno by doslo viacej ludi...

teraz uz nie, nebude sa to menit, ale nabuduce kludne

Mistr napísal:
D SEWAS HONDACI!!
Takze 10.2.(sobota)o14:00 parkovisko pri plavarni. Potom mozeme ist dat aj dake šprintiky na sidlisko juh-poznam tam jedno miesto(drifty ak bude sneh)
Potom by sme isli do nejakeho podniku napr.James,alebo ineho..mozeme ist aj do hotela Brezina.Moze byt?? Smile

sevas, moze, o 14-tej by to mohlo byt akurat. Upresnim to aj v nazve temy.
A kto ste z TN chalani, mohli by ste pripravit nejaku trasu na prehliadku mesta vo vlaciku, aspon 10 km, nech maju vasi zandari Laughing radost. Potom dame napr. na Brezine zradlo a mozme ist na JUH, co vy na to?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dolly20
Zaslal: 24.01.2007, 9:07 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
ja budem v tom case asi bez afta Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Farookh
Zaslal: 24.01.2007, 9:52 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 54 Bydlisko: Ivanka pri Dunaji 2009 Audi A4
Taakze, je mi to hodne luto,ale neukazem sa Sad totiz vecer ma caka ples a na pol hodink sa mi tam neoplati ist... Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
maroz
Zaslal: 24.01.2007, 14:51 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
a mohlo by sa ísť aj z BA nako organizovane pre tých menej orientácie schopných? Very Happy lebo to Tn trafím v poho ale aby som sa tam dakde motal okolo plavarne či jako,,a bolo by to aj fajn prísť tak organizovanejšie,,
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 11
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist