Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  kto mi otestuje auto?

mimexko
Zaslal: 01.07.2014, 9:36 Odpovedať s citátom
Založený: 14 jún 2010 Príspevky: 48 Bydlisko: Giraltovce 1997 Honda Civic
Zdravim pani, chcel by som kupit accord 7g avsak v mojej dojazdovej vzdialenosti nieje nic vhodne a tak by som chcel poprosit ci by mi niekto z vas kto je poblizku vedel urobit taky ten prvy kontakt s vozidlom. aby som ak uz tam pojdem nesiel uplne naslepo. ak by bol niekto ochotny z banoviec nad bebravou, levic, malaciek, alebo bratislavy bol by som vdacny. Dakujem
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
PaloMFC
Zaslal: 01.07.2014, 15:52 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
banovce by som na tvojom mieste vypustil tam je 101% aut po buracke Very Happy trikrat som sa tam previezol, trikrat to tak bolo Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rak.marius
Zaslal: 01.07.2014, 16:37 Odpovedať s citátom
Založený: 30 október 2013 Príspevky: 169 Bydlisko: HE/BA 1998 Honda Accord
Bánovčan mi sám povedal "od nás ani nepozeraj, všetko sú polepené autá". A tvrdili to zatiaľ všetci, ktorí sa k tomu vyjadrovali.

_________________
Honda Accord '98 2.0i LS 96kw F20Z1 + podtlakové LPG
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
mimexko
Zaslal: 01.07.2014, 17:28 Odpovedať s citátom
Založený: 14 jún 2010 Príspevky: 48 Bydlisko: Giraltovce 1997 Honda Civic
to som nevedel Very Happy no pekne teda. nebol to uplne horuci favorit, nakolko slo o dovezene vozidlo. dakujem pekne za odpoved. zaroven by som chcel rozsirit hladanie aj na zlate moravce. je tu niekto z okolia?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Zonaxxx
Zaslal: 02.07.2014, 1:12 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2011 Príspevky: 63 2004 Honda Civic
Ako nič v zlom..ale preco nehladas radsej nejakeho mechanika, ktory by s tebou kludne aj za den obehol viacero aut.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
mimexko
Zaslal: 02.07.2014, 6:55 Odpovedať s citátom
Založený: 14 jún 2010 Príspevky: 48 Bydlisko: Giraltovce 1997 Honda Civic
v pohode. samozrejme ze pri samotnej obhliadke uz budem mat pri sebe aj mechanika. len tie auta su celkom sa mi vidi roztrusene a tak som chcel vyradit take jednoznacne zalezitosti. hrkajuce, dymiace, obuchane a podobne. ale mozno mas pravdu. asi takto to nieje dobry napad.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
PaloMFC
Zaslal: 02.07.2014, 7:14 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
na uvodny odstrel je to určite napad celkom fajn, otazka ci sa niekto najde kto bude mat cas a chut, taktiez pomoze o urobeni si obrazu, obvolat si tie auta, spravit si zakladny zoznam otazok, odkontrolovat km podla stk/ek , pripadne KO, pocit z telefonatu s majitelom,,, to vsetko ta moze usmerniít, a nestoji to peniaze, len trochu snahy...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist