Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Podvodnik scorpi4 - Miro Biskorovajný

tomas311
Zaslal: 02.02.2016, 10:16 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 1/2014 Založený: 26 máj 2009 Príspevky: 973 Bydlisko: Piešťany 2006 Honda Civic
no mal by.

_________________
MB3 - D15Z8 - Baikal Green Pearl
FK2 - R18A2 - Milano Red
ex.-ED9,EG4,EJ9,EK3,MA8,MB2,MB7,CE9,CG9,CH6,EP2,EU7,EU8,GE4,RD1
http://www.mcp.estranky.sk/
http://www.honda-diely.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Ti3oR
Zaslal: 03.11.2020, 19:01 Odpovedať s citátom
Založený: 15 december 2011 Príspevky: 1 Bydlisko: Skalica
Tak na uvod, som velmi rad ze sa to vyriesilo Very Happy na 6tej strane uz som nedufal v dobry koniec.

Prisiel som domov z prace, sadol som si k PC a potreboval som poradit s dobrym servisom v BA - potrebujem medika pre moj ACCORD CL9

ALE, ako tak bruzdam forum natrafil som na tuto temu, a poviem Vam ze taku dobru "kriminalku" som uz dlho necital Very Happy dal som vsetkych 14nast stran, prispevok po prispevku ....

* uvod - TOMAS311
verim ze si dobrak od kosti, tiez som nazoru ze SLUSNOST nie je SLABOST, respekt za vytrvalost (za mna - .... jeho prdel by spoznala co je to stredověk "zavolat chlapy s ledlampu nech si hosi trochu zablbnou)
* TOP Jozko SCHWARTZ
tak, tu som sa vazne ale vazne dobre pobavil ... podla mna to bol na 99.9% hlavny hrdina


Idea
* zaver
nedufal som ale vsetko to dobre dopadlo.
„Kto sa raz preslavil hanebnym podvodom, stratil doveru, aj keby hovoril pravdu.“

popri veceri to bolo celkom dobre napinave citanie ...


PS: niekto servis v BA / okolie ? kludne aj vlastnu garaz s jamou radsej zaplatim niekomu cestnemu ako hajtrakom
Razz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 14 z 14
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist