Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B: Pneuservis, KE, nad Jazerom

Milos
Zaslal: 08.03.2008, 7:20 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Bol som vcera prezut v dobre vyzerajucom pneuservise na konci Jazera. Vovnutri bolo zopar chlapcov vo veku okolo 20, niektori v monterkach a asi dvaja v civile, tvariaci sa dolezito. Ked mi auto vyzuli, spytal som sa, ci mi nevedia skontrolovat kotuce, ci nie su skrutene (pri brzdeni mi auto vibruje). Jeden z tych mudrejsich sa zatvaril, ze "jasne, skontrolujem" a zacal chodit ukazovakom po kotuci. Povedal, ze "ano, vyzeraju dost zle", ja som ho v duchu pochvalil, ze "dobry frajer, aky ma cit v prste". No on potom pokracoval: "mate tu dokonca nejake praskliny", ale jeho kolega v monterkach ho trochu pribrzdil, ze "to tam asi ma byt" a ja som doplnil, ze "to su drazkovane kotuce, to je tam od vyroby".
Kotuce sme dalej neskumali, nechal som ich pracovat. Po chvili jeden z nich prisiel za mnou, ze "Pane, mate na pravom kolese prasknutu manzetu". Musel som si nechat vysvetlit, ze kde mavaju kolesa manzety, aby som sa uistil, ze viem, o com hovori a potom som ho poprosil, nech mi skontroluju homokinetak, ci nie je zniceny (mozno kvoli nemu mi vibruje brzdenie). Ked mi prezuli auto, povedali mi, ze mi skontroluju ten klb, ale ze musim presunut auto na druhy zdvihak. Preparkoval som im o 3 metre vedla, nad nieco ako vidlice vysokozdvizneho vozika. Chlapci asi odhadnu, kde ma auto tazisko a dvihnu ho tym zdvihakom len tak za podlahu. Nastastie sa nechali odradit mojimi plastovymi podbehmi, takze to vzdali a mozem auto zverit autorizovanemu servisu.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist