Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  I. AutoSlalom, 23.02.2008, Pezinská Baba

M&R
Zaslal: 21.03.2008, 22:34 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...takze je tu video...
...chcem sa podakovat Felasovi,ze to stiahol a najma Vladovi,ze sa do toho pustil aj ked v zivote s videom nic nerobil a iba sa ucil z noci do rana co a ako robit s videom...obaja nemaju hondy takze o to vacsia vdaka...
...kvalita nieje bohvie aka,lebo som drzal kameru druhy krat v zivote v ruke takze s tym aj pocitajte Smile ... vsetku upravu,strihanie a kompilaciu robil Vlado.

...zatial sa to video da len stiahnut,lebo ho nemame kam supnut,ma 250 M a zmensovat sme ho nechceli aby bolo pozeratelne...


http://www.sendspace.com/file/xyubv0

edit/matulo: reupload na google... [HCRT] 23.2.2008, I. CAROLLINE AUTOSLALOM, Pezinska Baba

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 22.03.2008, 1:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
bez problemov som stiahla a dopozerala videjko....thak co povedat, nase prve male babo je podarene. Dakujem tiez Vladkovi a tocitelovi Majovi Very Happy
Najlepsie su aj tak tie komentare v pozadi, ze Majo, Pa1ec a Morlog Laughing
Jaj bodaj sa sa archivik len rozrastal a rozrastal..... fakt za 1!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 9 z 9
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist