Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  6.4.2008, 14:00 - Spolocne stretko HondaClubu a BMWklubu

M&R
Zaslal: 05.04.2008, 17:34 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Papek napísal:
Majo&Rado napísal:
Papek: to nieje vyhovorka,to je realita,idem sa zblaznit od bolesti....

Ak si bol na operacii oci, tak presne viem, co to je... v novembri som ju absolvoval a ten prvy tyzden bol brutal. Ale stalo to za to.



...ja som bol v stvrtok takze vies ako mi je...Sad a ako mi bude zajtra na zraze...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MarekVTi
Zaslal: 05.04.2008, 18:18 Odpovedať s citátom
Založený: 13 september 2007 Príspevky: 153 Bydlisko: Bardejov
tatoHP napísal:
kto je zo Žiliny,kedy mate odchod a s kade,rad by som sa pridal k vam,nechce sa mi isť samemu


no zo Ziliny neviem ale z BJ by som vedel Very HappyVery HappyVery Happy no dufam ze do Kalnej na mna nezabudnes Laughing a si dobre precitaj co pisal Majo... ziadne pretekanie Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Papek
Zaslal: 05.04.2008, 19:34 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Btw. bude sa aj zajtra lepit? Lebo uvazujem, ze sa zajtra zastavim, aj ked holka vravi, ze chce ist "inde", ale neviem, kde to jej "inde" je... V horsom pripade ju necham doma trucovat, v lepsom so mnou pride na mazde Embarassed

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 05.04.2008, 19:43 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Papek napísal:
Btw. bude sa aj zajtra lepit? Lebo uvazujem, ze sa zajtra zastavim, aj ked holka vravi, ze chce ist "inde", ale neviem, kde to jej "inde" je... V horsom pripade ju necham doma trucovat, v lepsom so mnou pride na mazde Embarassed


...lepit sa este nebude nic,lebo kazdy jeden dostanete svoju nalepku samostatne Smile ked pride cas.. a ten cas sa blizi ako vidite ked si spustite tuto stranku vzdy...Smile
...a k tej holke...myslim si,ze spravna holka s tebou chvilku niekde vydrzi aj ked ju to tam nebavi...najma ked ty s nou vydrzis niekde kde to teba nemusi bavit Smile o tom je laska a vztah...,ale ty vies... Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Papek
Zaslal: 05.04.2008, 20:50 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Ono si myslim, ze by ju to nie ze nebavilo, ona okolo aut vyrastala a do aut vie toho mrte viac nez ja Embarassed a aj sa o ne viac zaujima. Ono zenska ked sa zatne, tak jej mozes dat 1000 dovodov a aj tak si bude mliet to svoje.

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
EP2sport
Zaslal: 05.04.2008, 21:34 Odpovedať s citátom
Založený: 27 marec 2008 Príspevky: 54 Bydlisko: Všade tam, kde je krásne mäkkúčko. 2003 Honda Civic
Tak žiaľ nakoniec neprídem! mám nevyliečený zápal pľúc a teplota sa mi vyhupla na 39st., Embarassed Tak ma to hnevá!!! Želám vám príjemnú zábavu a opatrne Laughing Ale na najbližší zraz prídem, sľubujem!

_________________
Honda Civic 7G 3D Sport
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
ajdus
Zaslal: 05.04.2008, 21:34 Odpovedať s citátom
Založený: 16 apríl 2007 Príspevky: 1196 Bydlisko: NDca/BA 2007 Honda Civic
Banda, kedze sa nemozem zucastnit, cakam kvalitnu fotoreportaz. Nie ze sa zas vybiju baterky hned na zaciatku Wink

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Papek
Zaslal: 06.04.2008, 1:40 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
no, za nic nerucim, lebo s mojim sa dneska vecer porobilo mrte fotiek, ale su to nove baterky full nabite, tak aspon otestujem, kolko vydrzia Razz

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
funtomino
Zaslal: 06.04.2008, 7:39 Odpovedať s citátom
Založený: 08 jún 2007 Príspevky: 588 Bydlisko: BA 2007 Honda Civic
Papek napísal:
Majo&Rado napísal:
Papek: to nieje vyhovorka,to je realita,idem sa zblaznit od bolesti....

Ak si bol na operacii oci, tak presne viem, co to je... v novembri som ju absolvoval a ten prvy tyzden bol brutal. Ale stalo to za to.


Verim ze operacia oci je brutal, takze Majo&Rado, naco cumis do monitora. Mal si sa cely tyzden liecit a dnes byt fit. Vidimesa o 14h Smile

_________________
AHcTT
OZNAMKO 6.6.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Xader
Zaslal: 06.04.2008, 10:46 Odpovedať s citátom
Založený: 19 marec 2008 Príspevky: 20 Bydlisko: Bratislava 1996 BMW M3
Sorry, voslo mi do toho nieco, tak nemozem byt na celom zraze... Sad dojdem tam na audi allroad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad a o 14:30 vas budem musiet opustit a ist opacnym smerom ... Evil or Very Mad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 06.04.2008, 11:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
funtomino napísal:
Papek napísal:
Majo&Rado napísal:
Papek: to nieje vyhovorka,to je realita,idem sa zblaznit od bolesti....

Ak si bol na operacii oci, tak presne viem, co to je... v novembri som ju absolvoval a ten prvy tyzden bol brutal. Ale stalo to za to.


Verim ze operacia oci je brutal, takze Majo&Rado, naco cumis do monitora. Mal si sa cely tyzden liecit a dnes byt fit. Vidimesa o 14h Smile


...mne ani tak ten monitor nevadi ako niekedy tie vase "vtipne"prispevky. Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
funtomino
Zaslal: 06.04.2008, 11:23 Odpovedať s citátom
Založený: 08 jún 2007 Príspevky: 588 Bydlisko: BA 2007 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
funtomino napísal:
Papek napísal:
Majo&Rado napísal:
Papek: to nieje vyhovorka,to je realita,idem sa zblaznit od bolesti....

Ak si bol na operacii oci, tak presne viem, co to je... v novembri som ju absolvoval a ten prvy tyzden bol brutal. Ale stalo to za to.


Verim ze operacia oci je brutal, takze Majo&Rado, naco cumis do monitora. Mal si sa cely tyzden liecit a dnes byt fit. Vidimesa o 14h Smile


...mne ani tak ten monitor nevadi ako niekedy tie vase "vtipne"prispevky. Smile


to je super, ze sa bavis Smile

_________________
AHcTT
OZNAMKO 6.6.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
boro
Zaslal: 06.04.2008, 14:54 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 78 Bydlisko: Bratislava 2016 Honda Civic
Kua a ja zase nemam kridlo... svacne ma...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 06.04.2008, 14:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
no a bol niekto?

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Xader
Zaslal: 06.04.2008, 15:24 Odpovedať s citátom
Založený: 19 marec 2008 Príspevky: 20 Bydlisko: Bratislava 1996 BMW M3
Bol som tam pozret na 15 minut a potom som musel odist ... ale bolo veeeeeeeeeeeeela hond , ale aj par baworakov ... neviem ci to niekto pocital, ale odhadom dokopy cca 30-40 aut ? proste hromada Shocked Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 9 z 13
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist