Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Otvárací zraz Maďarského Honda Klubu

artimo
Zaslal: 24.02.2007, 21:32 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 246 Bydlisko: Borša city, východ, okres TV, bývam často v Martine a v Nitre 2000 Honda Civic
Ak by mal niekto záujem, prípadne vie čítať po maďarsky prikladám plagát CRXFORUM - Alfa - Honda zrazu, ktorý sa bude konať kúsok od Budapešti na jednom letisku. Dvojdňová akcia, merané šprinty v kategóriách a každý s každým. Zohraná partia organizátorov a veľmi prístupný ľudia.
Zatiaľ ideme jedna Alfa 33, ja a ešte jeden Civic. Ak náhodou záujem kontaktujte ma cez SS a môžme ísť ako "delegácia" slovenského klubu Laughing

Mám takú predstavu, že by sme mohli vyraziť už 13. apríla v piatok a zastaviť sa v Budapeštianskej TunerShop dielni a obchode.
Ja by som im dopredu dal echo, že prídeme. Nech doplnia zásoby.
Mohli by sme nakúpiť pár vecí(masky, radičky,short shiftery, podvozky SSR, ramená, silenty, oleje, vlastne čo len dokážu zohnať)proste niečo čo chcete na nadchádzajúču sezónu.
Je to u nich lacnejšie a aspoň by ste videli čo kupujete, čo ponúkajú, a ako pracujú.

Na prvom VTičku mám v profile uvedených pár úprav, ktoré robili oni...

S podravom

Aďo
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Mistr
Zaslal: 24.02.2007, 23:28 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 15 1998 Honda Civic
hm mozno by som isiel ak bude cas...kde by sme sa vsetci stretli ked sa pojde.. Laughing

_________________
HONDA IS DA BEST
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
artimo
Zaslal: 25.02.2007, 5:32 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 246 Bydlisko: Borša city, východ, okres TV, bývam často v Martine a v Nitre 2000 Honda Civic
Mistr napísal:
hm mozno by som isiel ak bude cas...kde by sme sa vsetci stretli ked sa pojde.. Laughing
Ja pojdem skoro urcite z Martina,teda pre mna je najblizsi smer MT-ZV-Sahy-Budapest-miesto...mozno vo Zvolene by mohol byt zraz...

Mimochodom mam predbezne potvrdene,ze Honda tuning predajna z Budapesti bude mat tam stanok. A


H4ever
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist