Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Pezinská Baba 10.-11-máj (do vrchu) TDC 2008

babo
Zaslal: 13.05.2008, 11:27 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
MUGEN1 napísal:
Ja Babu musím spraviť pod 3min,možno tento rok ju ešte pojdem jazdiť v rámci KWBT,ale ešte uvidím..Dvaja kamaráti z LV spravili na VTi-čkach a na slickoch časy okolo 3.01,3.03 a to dokonca jeden z nich jazdil kopec prvý krát a druhý nemal ani slicky ale 17ky letné..Ale ja proste viem,že mi teraz velmi chýbali tie priepustnejšie zvody a v ostrých jazdách mi už dost sfukoval jeden predný slick Sad ale čo už aj tak treba vela jazdit a trénovat kopce..Tak po piatich rokoch už dám Babu aj na 2.50 Very Happy Very Happy


No drzim palce... Inak Tie VTi-cka boli ake? Sedany 5g, alebo??? Kamos to tam dal uplne skoro rano na 1.6 VTi 6g sedan 170k (ale porobene zvody supersprint a tak a hlavne podvozok iny pruziny aj tlmice, takze sa nehupe) pod 3:00 a je to zrovna ten, co vyhral ten PRESSKAM CUP minuly rok a dal tam s odlahcenoou fabiou za 03:06. Ale to tvrdil, ze na tej rozbitej prevodovke mu tam skocila miesto 4ky dvojka, cim stratil 3 sekundy... Ak este potiahnes vykon a budes mat super slicky, tak mozno aj tie 3 minuty padnu Smile To uz ale bude zaruka super jazdy, drzim palce. Snad sa na KWBT aj pojdem pozriet.


Naposledy upravil babo dňa 13.05.2008, 11:29, celkom upravené 2 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 13.05.2008, 11:28 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
...ktoru myslis ? Smile


No ak to ma byt tajomstvo, tak to tu nenapisem, ale podla SS si zistil, ze som to trafil presne Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peto009
Zaslal: 13.05.2008, 21:04 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
citácia:
11. 3:11:60 Prelude 2.0 (to je nas Petko asi Smile )

Ano ,to som ja:)
Sam som zvedavy,kolko dokazu urobit sliky...Dalsiu BABU hadam dam 2-3 sekundy dole Wink

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 13.05.2008, 21:27 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
babo napísal:
Majo&Rado napísal:
...ktoru myslis ? Smile


No ak to ma byt tajomstvo, tak to tu nenapisem, ale podla SS si zistil, ze som to trafil presne Smile


Hej,hej,trafil si presne Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 13.05.2008, 21:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
babo napísal:
Ale to tvrdil, ze na tej rozbitej prevodovke mu tam skocila miesto 4ky dvojka, cim stratil 3 sekundy...


lol..a to ako motor nesel srat? Laughing ak tam fakt slahol 2ku pri plne rotocenej 3ke tak to muselo byt cooool Very Happy aj ked si myslim ze motor by vtej stotine sel vyskocit z auta Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
babo
Zaslal: 13.05.2008, 22:22 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
2Bera napísal:
babo napísal:
Ale to tvrdil, ze na tej rozbitej prevodovke mu tam skocila miesto 4ky dvojka, cim stratil 3 sekundy...


lol..a to ako motor nesel srat? Laughing ak tam fakt slahol 2ku pri plne rotocenej 3ke tak to muselo byt cooool Very Happy aj ked si myslim ze motor by vtej stotine sel vyskocit z auta Very Happy


No raz tak odfajcil tiahla a neviem vsetko na inom kopci, miesto 3-ky zaradil jednotku!!!! Smile Teraz nastastie nejak jak to zacalo sa blizit nebezecne k obedzovacu (co sa mai otacky samozrejem znizit), tak hned vymackol spojku a pustil plyn, takze len stratil cas, ale motor nepretocil Smile A to mal stastie, keby sa to stalo mne, tak je motor vyskoceny na strome Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 14.05.2008, 9:28 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
babo napísal:
MUGEN1 napísal:
1. 2:43:37 Integra Type R (DC2 zrejme) :: hehe Smile No Dodovi išla karta na Babe na nových slickoch KUMHO Very Happy


to auto je bestia, trochu by som sa ale bal, preda len ma zle rozlozenie hmotnosti a tym padom dost pretacavy zadok... Aj ked zas slicky su slicky ... Smile
Skoda, ze uz ziadnu ITR nebudem vlastnit, hrasne a drsne auto Smile
No Dodova drží na ceste,o to sa mu stará tvrdý podvozok s výbornými vlastnostami D2racing...Ale tá ITR je velmi ostrá,proste ide super..Ale aj Dodo už nejaký ten kopec odjazdil za tých 5rokov tak je dostatočne vyjazdený...

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 14.05.2008, 14:37 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
No hej, ked je vyjazdeny jazdec, tak na ITR na kopce poho.... Ja len ze ja by som sa bal Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 15.05.2008, 9:18 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
babo napísal:
No hej, ked je vyjazdeny jazdec, tak na ITR na kopce poho.... Ja len ze ja by som sa bal Smile
Chápem nie každý má na to "gule" prihlásiť sa, sadnúť do auta a odjazdiť kopec....

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 15.05.2008, 13:05 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
MUGEN1 napísal:
babo napísal:
No hej, ked je vyjazdeny jazdec, tak na ITR na kopce poho.... Ja len ze ja by som sa bal Smile
Chápem nie každý má na to "gule" prihlásiť sa, sadnúť do auta a odjazdiť kopec....


Presne, presne... teda mat starsie auto, tak idem na to urcite, ale s mojim ACCO sa mi tam teda nechcelo, musim priznat, ze na to som "gule" nemal. Navyse na pretekoch asi neplati havarijna Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 16.05.2008, 9:12 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Foto z kopca: http://www.tatrydonaucup.sk/galerie/tatry-donau-cup-2008/slovakia-motorsport-2008---pezinska-baba/
http://www.autofan.sk/motorsport/vrchy/tdc---slovakia-motorsport-2008---pezinska-baba/gallery569-page3.html

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 25.05.2008, 20:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Video co som tocil telefonom sa da stiahnut tu :

http://www.sendspace.com/file/kx40i8

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist