Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B: Hypnotix-petrzalka

peto009
Zaslal: 14.03.2007, 23:42 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Zacalo to tym ze som ako darcek od mladej dostal volant ,len som si mal vybrat.A ja netrpezlivy som pobehal vsetky obchody az som ho nasiel v Hypnotixe.Prva cudna vec bola ze na nom nebola cena a ked som na cenu opytal tak nepozrel cennik ale sa zamyslel ,a hodil cenu.Bol o 200,- drahsi ako u konkurencie ,ale kaslal som na to.
Problem dosiel ked sa volant zacal po pol roku rozpadavat a siel som ho reklamovat.Reklamaciu zobrali ale ziadny raklamacny list ani ziadny doklad som nedostal"ze ked to bude tak mi zavolaju"
To bolo pred vianocami....Hovorim si ze boli sviatky tak im dam cas do februara.
Vo februari som sa tam zastavil pred dvanastou(obed prestavka 12:00-13:00)a uz som tam nikoho nenasiel.Tak som cakal-a cakal som do pol druhej aby som sa dozvedel ze reklamacia nieje vybavena.Slubil mi ze sa na to osobne pozre a posuri to....Takze som mu o tyzden volal(radsej) "a ze o dalsi tyzden" a tak to pokracovalo az do marca.
Tak som sa rozhodol ze mu uz nebudem volat a na surovo dojdem a bud mi da volant alebo peniaze.Isiel som tam v pondelok rano-no to by tam musel niekto byt........Volam mu a on ze otvori az poobede.
Takze prevozil som kopec benzinu,prevolal som kopec minut ,ale svoje peniaze som dostal naspat Confused

Takze ak tam musite nieco kupit tak nieco co sa neda pokazit Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
PuLo
Zaslal: 15.03.2007, 7:38 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Tak skus teda napisat o aky volant slo...nech filtrujeme aj sortiment Wink

_________________
Honda Accord 2.4 AT (2010)
Suzuki DL650 (2010)
ex: Toyota Corolla 1.8 TS (2003)
ex: Kawasaki ER-6F (2009)
ex: Suzuki Swift 1.3 GS (2005)
ex: Honda Civic EG4 (1992)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
pa1ec
Zaslal: 15.03.2007, 22:17 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
inak zo zakona je zarucna lehota 30 dni...vratane vikendov a sviatkov...
ak nie je reklamacia vybavena do 30 dni mas narok na novy produkt, pripadne vratenie penazi v plnej vyske...
staci buchnut na SOIku a maju poprdeli chlapci... Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Petrik
Zaslal: 16.03.2007, 11:21 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
pa1ec dobre hovoris... mali by sme tych predajcov trosku naucit, ja mam pocit ze takych predajcov je na Slovensku vela, proste klasicky slovensky "mamv<>pristup". Ked ale hodis staznost, tak budu hned skakat ako najati... a ked takto nebudeme jednat tak Slovensko bude stale ako je...

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Hector
Zaslal: 02.08.2007, 14:35 Odpovedať s citátom
Založený: 20 marec 2007 Príspevky: 37
s firmou Hypnotix mam dobre skusenosti. Majitel mi doviezol z talianska moju hondu a som nad mieru spokojny. Laughing co sa sluzieb predaja tyka, co som kupil k tomu som dostal aj blok a zatial chvala bouhu setko funguje ako ma ... nic sa nerozbilo Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 02.08.2007, 14:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Hector napísal:
s firmou Hypnotix mam dobre skusenosti. Majitel mi doviezol z talianska moju hondu a som nad mieru spokojny. Laughing co sa sluzieb predaja tyka, co som kupil k tomu som dostal aj blok a zatial chvala bouhu setko funguje ako ma ... nic sa nerozbilo Wink


hehe, sak pockaj chlape, ty zacnes zistovat ze co ti to predali... Very Happy

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hector
Zaslal: 03.08.2007, 11:39 Odpovedať s citátom
Založený: 20 marec 2007 Príspevky: 37
matulo napísal:
Hector napísal:
s firmou Hypnotix mam dobre skusenosti. Majitel mi doviezol z talianska moju hondu a som nad mieru spokojny. Laughing co sa sluzieb predaja tyka, co som kupil k tomu som dostal aj blok a zatial chvala bouhu setko funguje ako ma ... nic sa nerozbilo Wink


hehe, sak pockaj chlape, ty zacnes zistovat ze co ti to predali... Very Happy


to pochybujem, lebo peta poznam od malicka a nepredal by mi srot Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
skorpions
Zaslal: 07.08.2007, 20:19 Odpovedať s citátom
Založený: 22 január 2007 Príspevky: 175 Bydlisko: ...... 1993 Honda Civic
ale aj tak trebas si davat pozor v tejto dobe su ludia svina a dost velke a nie jednoduche Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
kamtcho
Zaslal: 07.08.2007, 20:50 Odpovedať s citátom
Založený: 30 máj 2007 Príspevky: 113 1998 Honda Civic
Hector napísal:
matulo napísal:
Hector napísal:
s firmou Hypnotix mam dobre skusenosti. Majitel mi doviezol z talianska moju hondu a som nad mieru spokojny. Laughing co sa sluzieb predaja tyka, co som kupil k tomu som dostal aj blok a zatial chvala bouhu setko funguje ako ma ... nic sa nerozbilo Wink


hehe, sak pockaj chlape, ty zacnes zistovat ze co ti to predali... Very Happy


to pochybujem, lebo peta poznam od malicka a nepredal by mi srot Wink



asi by sa mali spravat fair ku kazdemu, nie len ku tim co ich poznaju od malicka Very Happy

_________________
Moja honda: http://www.hondaclub.cz/MyHonda.aspx?id=156
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
skorpions
Zaslal: 07.08.2007, 21:27 Odpovedať s citátom
Založený: 22 január 2007 Príspevky: 175 Bydlisko: ...... 1993 Honda Civic
tak tak spravneeeeeeeeeeeeeee
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
boriss
Zaslal: 29.05.2008, 17:37 Odpovedať s citátom
Založený: 29 január 2008 Príspevky: 60 Bydlisko: Ba, Bn 2004 Honda Accord
Ja som mal s Hypnotix dobru skusenost.

Objednal som si po telefone impregnacny olej na vzduchovy filter, ktory uz ani nemaju v ponuke.
A na to,ze to je polozka za par korun, tak prekvapujuca ochota, po 3 dnoch som si dnes bol pren. Kedze nemaju kamenny obchod, tak mi to chlapik doniesol po dohode do auparku.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist