Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Motocykle  ~  motorkari HONDACLUB-u SLOVENSKO

Hondaman
Zaslal: 03.06.2008, 13:43 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 606 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
Ja som mal babetu...Tiez isla 60 ale bola 2-rychlostna Very Happy . Potom som jazdil na na nejakej 125 Honde. Ale nespomeniem si uz na nazov Confused Mal som 16 rokov a ziadny vodicak Very Happy
Ale bol to 2-takt. Na volnobej ho malo zvuk jak Trabik ale tocilo to jak motorova pila a islo to na 5-ke vyse 140. Ked som dal 6 tak uz to skapinalo Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
30b1
Zaslal: 04.06.2008, 15:33 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2008 Príspevky: 106 Bydlisko: SK
neprehnal. Ide to na 1-tke 110. Ma 170 kg a s otvorenym filtrom, ladenymi zvodmi a vyfukom to ma (zmeranych na brzde) 165 koni.
..ale pisal som, ze s dobrym jazdcom. Ja to urcite nedam, lebo je problem najst pri akceleracii kompromis medzi tym, aby to zacalo hrabat a tym, aby sa to zacalo dvihat na zadne. Dufam, ze sa mi jedneho dna podari to zrychlenie nejako zmerat..[/quote]

HMT: ja viem ake ma parametre-seriovo! tych 165 konikov je pekny vysledok Wink , mas ich na kluke alebo na kolese? s tym, ze 1ka da 110 mas pravdu v podstate, ale kym sa tam natoci tak to cosi trva a je to trosku viac ako 2,2s, ale to len tak okrajovo. na 2006 litry mi spinal obmedzovac na jednicke pri 143km/hod myslim, zalezi ale velmi od prevodu-rozeta vs. male kolecko. myslim, ze ani motoGP specialy sa nepohybuju na 2 sekundach, ale kto by to aj meral, takyto udaj nema prakticky ziadnu vypovednu hodnotu Smile. este raz gratulujem a prajem vela zabavy bez problemov
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikoman
Zaslal: 04.06.2008, 15:51 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
tu onedlho CBF600S Wink

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ
Tomáš
Zaslal: 04.06.2008, 16:12 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
OT
Len tak pre zaujimavost Formula 1 (Renault R26/2006) ma zrychlenie nasledovne.

0 to 100 km/h (62 mph): 2.0 seconds
0 to 200 km/h (124 mph): 3.9 seconds
0 to 300 km/h (186 mph): 8.6 seconds

Vsimnite si, ze vsetky hodnoty su uvedene od 0. Dalej pisu, ze potencionalne zrychlenie monopostu podla vykonu a prevodovky je 1 sekunda na 100km/h, no z dovodu trakcie pri rozbiehani to nedokazu preniest. Chudatka, pri takom zrychlenie maju od 1 - 2 G a ani sa nezaprasi.Smile

Pri moto GP som sa nedopracoval k nejakym presnym hodnotam ale pod dve sekundy to nebude uz len z dovodu, ze motorky dragster maju zrychlenie od 0.7 - 1.3 sekundy na 100km/h. A to su stroje trocha ineho kalibru a zamerania.Smile A pri prenasani tych stoviek koni pouzivaju o trochu sirsi rozmer pneumatik ako naprikad kolesa motoriek v moto GP ci kolesa F1.Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 05.06.2008, 9:04 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
30b1 napísal:

HMT: ja viem ake ma parametre-seriovo! tych 165 konikov je pekny vysledok Wink , mas ich na kluke alebo na kolese?


165k na zadnom kolese..

P.S. Kaslat uz na tie sekundicky..... hlavne ze je FUN. Aj tak sa ten vykon neda v premavke prakticky vobec vyuzit. Dufam, ze sa aspon raz za toto leto dostanem na okruh do Brna, pripadne Panonia...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
30b1
Zaslal: 06.06.2008, 14:38 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2008 Príspevky: 106 Bydlisko: SK
HMT napísal:
30b1 napísal:

HMT: ja viem ake ma parametre-seriovo! tych 165 konikov je pekny vysledok Wink , mas ich na kluke alebo na kolese?


165k na zadnom kolese..

P.S. Kaslat uz na tie sekundicky..... hlavne ze je FUN. Aj tak sa ten vykon neda v premavke prakticky vobec vyuzit. Dufam, ze sa aspon raz za toto leto dostanem na okruh do Brna, pripadne Panonia...


to HMT: presne tak ako pises, len nech je zabava, a ten okruh odporucam, neskutocny zazitok je to Very Happy, ak budes mat cas, tak sa urcite zucastni HONDA DAY 2008 v brne a prihlas sa na skolu jazdy, zadarmo sa povozis na okruhu a da sa aj nieco priucit
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 12.06.2008, 8:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Takze je konecne hotova. Nalepocky som lepil 5 hod. Bola sranda..






..na fotkach este neboli nahodene predne smerovky.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 12.06.2008, 10:39 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Pekna masina... Wink

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 12.06.2008, 11:08 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
kua to je krása! Shocked slint slint
Hoď aj nejaké video z jazdy alebo aspoň nech tam je počuť ten zvuk..mňam
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
HMT
Zaslal: 12.06.2008, 11:35 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Performance napísal:
kua to je krása! Shocked slint slint
Hoď aj nejaké video z jazdy alebo aspoň nech tam je počuť ten zvuk..mňam


Ked bude viac casu skusim nieco nakrutit onboard + nejaky zvuk.. aj ked asi nezozeniem tak kvalitny mikrofon, ktory by sa s tym zvukom vysporiadal. Very Happy
Ako povedal Morloq, ked to pocul: "Ide z toho strach!"

Nebyt mna, asi by skoncila rozobrata a predana na diely. Som velmi rad, ze sa mi ju podarilo takto "zrenovovat" do povodneho stavu.

patrick: dik

A este raz velke DAKUJEM patri Majovi a Radovi, bez ktorych by nebola..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 12.06.2008, 12:21 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Planujeme aj nejake videjko jazdy z auta tocene...len zial nic rychlejsie ako nissan nemame Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pepe77
Zaslal: 16.06.2008, 17:53 Odpovedať s citátom
Založený: 16 jún 2008 Príspevky: 1 Bydlisko: Bratislava
ja mam maleho varana... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
James
Zaslal: 28.07.2008, 17:21 Odpovedať s citátom
Založený: 13 január 2008 Príspevky: 1596 Bydlisko: Bratislava
aj pan poslanec Janko Slota ma motorku, hondu Smile
tak pozor, aby sem niekedy nezavital Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stivo
Zaslal: 13.08.2008, 20:30 Odpovedať s citátom
Založený: 22 november 2007 Príspevky: 98 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
Asi ta nase.. ale ak z toho ide strach tak ju predaj...... a vyber si motorku ktora ti "sadne" inak sa budes na nej trapit.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
morloq
Zaslal: 13.08.2008, 22:36 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
stivo napísal:
Asi ta nase.. ale ak z toho ide strach tak ju predaj...... a vyber si motorku ktora ti "sadne" inak sa budes na nej trapit.....

Strach z nej ide podla mna, nie podla HMT Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 6
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist