Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Dobrá Niva, nedela 1.6.2008,/odchod o 11:00 TESCO-BB

nota11
Zaslal: 17.06.2008, 11:17 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
olusko napísal:
waaaaaw Shocked to su ake krasne fotto,hlavne tie ako prehravam Very Happy,najzzzz,duracell asi vie co to o fotkach Smile,fakt pecka


btw, vieme dajako dopravit tie fotto ku mne? neaky rapidshare or mailik or icq???

Olusko ak chces napis mi tvoj mail a mozem ti ich preposlat Very Happy

Inak Pietro nijake fotky su aj na predchadzajucich strankach Very Happy Very Happy
A este stale cakame na videa od kameramanov Laughing Laughing Crying or Very sad Wink

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pcs
Zaslal: 17.06.2008, 12:00 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 926 Bydlisko: Sarfia 1998 Honda Integra
notasku mne posli ved vies ktoru Very Happy

_________________
ITR & Volvo S60 D5

AHcTT,
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
morloq
Zaslal: 17.06.2008, 14:27 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
fptky z "kanonov" uz uzreli stranku skor, takze doplnam zvysok






















_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Duracell
Zaslal: 17.06.2008, 20:46 Odpovedať s citátom
Založený: 22 marec 2008 Príspevky: 35 Bydlisko: Piešťany 1998 Honda Aerodeck
olusko napísal:
waaaaaw Shocked to su ake krasne fotto,hlavne tie ako prehravam Very Happy,najzzzz,duracell asi vie co to o fotkach Smile,fakt pecka


btw, vieme dajako dopravit tie fotto ku mne? neaky rapidshare or mailik or icq???


Ďakujem Smile. Fotky si kľudne prepošlite. Autorské práva si nebudem uplatňovať Razz. Pár fotiek je ešte nenaskénovaných. Zavaril som scaner u kamaráta, takže až pri ďalšej návšteve. Foto je v hroznej kvalite, ale posielať jednu foto, čo má 10 MB a viac by asi neprešlo a kvalite s filmu sa stále nevyrovná Smile. Nafotil som celkovo asi 40 fotiek a predsa len niektoré sa nepodarili.

_________________
Rozprávaj, správaj sa, konaj - jednoducho povedané ži tak, aby si nesklamal sám seba.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rumy
Zaslal: 18.06.2008, 20:08 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
duracell
chcem sa ti podakovat aj ja za foto suu super.. som rad ze mame takuto pamiatku dufam ze este budeme mat zraz.. takyto spolocny.. Smile ja vam davam tatko link pozrize si foto..
http://fotoalbumy.azet.sk/strapacyk/honda2008/?i9=3dd3f5019c02
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pani notova
Zaslal: 19.06.2008, 13:36 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2008 Príspevky: 19 Bydlisko: Dolný Kubín 2005 Honda Accord
S notom sme pozerali tie suprove foto je to suuuper tam ma vidno aj ako pretekám. Už aby bolo ďalšie stretko veď musím povkladať nejaké piekne foto do albumu. Cool Cool Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
rumy
Zaslal: 20.06.2008, 9:52 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
este by som chcel poprosit ak ma dakto foto nech ich posle.. dal by som si ich este do albumu ... dikes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 25 z 25
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist