Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Carat Tuning Party III./ 27.-28.6.2008

Prides na tento zraz?

Ano.Pridem v piatok.  
49%
  [ 25 ]  49%
 
Ano.Pridem v sobotu.  
25%
  [ 13 ]  25%
 
Kaslem na Vas.  
25%
  [ 13 ]  25%
 

Celkom hlasov : 51
patrick
Zaslal: 29.06.2008, 10:35 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
pa1ec napísal:
dakujem vdetkym zucastnenym hlavne na "nasom klubovom parkovisku"...dotycny vedia preco tie uvodzovky...
takze vdaka za to ze som tam trepal pomaly vsetko a ste sa na nas vy***li Mad
aj nabuduce budem prekvytat ochotou pripravit tam pre vas parking a vsetko...
kukni podpis Arrow hlavne ten druhy riadok... ludia ktory som si myslel ze budu oporou klubu a posnazia sa aj s niecim vypomoct sa na to cele vykaslali a ludia do ktorych by to pomali nikto nepovedal tam potili krv aby sa mali ostatny lepsie...

na zaver... aj nabuduce si mozeme urobit klubovy parking... ale ja si spravim parking svoj, ktory bude pre normalnych ludi ktory chcu mat nejaky honda club a snazia sa aj s niecim vypomoc

vdaka tatovi, norovi, petovi (pcs), zuzke ktora sa k nam pridala a dalsim ludom na ktorych nicky si uz vazne nespomeniem... sak ale vy ktory ste tam boli snad viete komu patri naozajstna vdaka... Wink

to HCteam: aj ked z tohoto textu jasne vypliva ze sa klub zacina triestit, ale skor by som to bral ako ocistu... mozete sa divit kolko chcete ale po tomto vikende niektorych ludi nemusim... a ak sa bude chystat nejaka akcia dam im to aj pocitit... ze vy separisti Exclamation Evil or Very Mad

Vypisovat to takymto stylom je upne zbytocne...Pekne ste to pripravili,dobre zoorganizovali,no pre nas tam bolo malo miesta...Ak si tym vsetkym myslel nase dve hondy a jeden seat tak ja si myslim ze kvoli 3 ludom sa cely HC nezruti,proste sme potrebovali viac miesta...

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
inguska
Zaslal: 29.06.2008, 10:57 Odpovedať s citátom
Založený: 06 apríl 2007 Príspevky: 57 1980 Honda Civic
Patrick, uplne s tebou suhlasim...Na tak maly plac sa nedalo zmestit a s nasou hawai plazou toboz Cool ...
Inak bolo veeelmi dobre a este lepsie ze aj nejaky ten "oltarny kalich" sa nam usiel Laughing Laughing Laughing

too PALEC-Pozri kdo chcel k nam prist a vidiet nas, tak dosiel!!!
Neviem naco sa tu na nas takto verejne stazujes a je ti to "strasne luto" ze sme ti nesedeli na kolenach ale ani raz si nedosiel...
takze neviem o co ti ide Exclamation
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Supafly666
Zaslal: 29.06.2008, 11:19 Odpovedať s citátom
Založený: 21 október 2007 Príspevky: 670 Bydlisko: Žilina 2006 Honda Civic
Dakujem za moznost parkovat na Honda-parkovisku. Len ma trosku mrzelo, ze ked som dosiel, nikto nejavil zaujem sa zoznamit... Par ludi som po prichode pozdravil, ale bez nejakej spatnej vazby. Dufam, ze nabuduce tam bude panovat lepsia nalada a H-pozitivni ludia budu priatelskejsi...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
inguska
Zaslal: 29.06.2008, 11:39 Odpovedať s citátom
Založený: 06 apríl 2007 Príspevky: 57 1980 Honda Civic
inguska napísal:
Patrick, uplne s tebou suhlasim...Na tak maly plac sa nedalo zmestit a s nasou hawai plazou toboz Cool ...
Inak bolo veeelmi dobre a este lepsie ze aj nejaky ten "oltarny kalich" sa nam usiel Laughing Laughing Laughing

too PALEC-Pozri kdo chcel k nam prist a vidiet nas, tak dosiel!!!
Neviem naco sa tu na nas takto verejne stazujes a je ti to "strasne luto" ze sme ti nesedeli na kolenach ale ani raz si nedosiel...
takze neviem o co ti ide Exclamation

Tvaris sa ako majitel klubu,myslis si ze budes urcovat kde bude kdo parkovat. Sam mozes za to preco sme odisli. Keby si nas tak pekne neprivital tvojimi nemiestnymi a drzimi recami,mozno by sme stanovali s vami.Ibaze tvoja pritomnost potom pri nasich stanoch nebola vitana,tak sme radsej odkracali.

Na ostanych z HK clubu nic nemam ste v pohode Laughing Laughing Laughing
.
.
.
az na jedno individum... Mad nabuduce si to urob na pozvanky,nech vieme rovno,ze sa pri tebe nemam pristavovat Exclamation


Naposledy upravil inguska dňa 29.06.2008, 11:50, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ITR
Zaslal: 29.06.2008, 11:42 Odpovedať s citátom
Založený: 20 september 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: PU
Supafly666 napísal:
Dakujem za moznost parkovat na Honda-parkovisku. Len ma trosku mrzelo, ze ked som dosiel, nikto nejavil zaujem sa zoznamit... Par ludi som po prichode pozdravil, ale bez nejakej spatnej vazby. Dufam, ze nabuduce tam bude panovat lepsia nalada a H-pozitivni ludia budu priatelskejsi...


Mna tiez trosku mrzelo, ze ked som prisiel a pytal som sa niekoho na Honde, ci nahodou nevie, kde je to parkovisko, tak dobre, ze mi nevynadal!! A usporiadatelia tiez nic nevedeli a poslali ma medzi L. Tak som tam zbadal Pepu (CZ cierna Integra), tak som do dal kusok od neho. Ale bolo celkom fajn, az na to nadavanie pri vyhlasovani cien.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Satikk
Zaslal: 29.06.2008, 11:45 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
nuz pekne napisane, ale naco sa k tomu vyjadrovat .myslim ze to ze sme tam neboli to nikomu zily trhat nebude a keby sme tam boli aj tak by o nas nik nezakopol.naco sa tlacit niekam kde sa clovek neciti dobre a musel by tolerovat niekoho koho nemusi.myslim ze takto to bolo v pohode.

Inak proti ostatnym z klubu tiez nic nemam Very Happy
podla mna to bol podareny a pohodovy zraz.tesim sa na dalsi Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 29.06.2008, 12:05 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Suhlasim aj so Supafly666 clovek tam dojde nikto mu nic nepovie az na 2beru ktory aspon pozdravil Very Happy tak si clovek zacne rozkladat stany a potom na nho vybehnu...Da sa to aj skorej povedat...

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 29.06.2008, 12:11 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
jezis uz to nerieste Laughing Laughing Laughing hlavne ze bola sranda Smile))) a ze dosla segra Razz Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
tatoHP
Zaslal: 29.06.2008, 13:25 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
...


Naposledy upravil tatoHP dňa 30.06.2008, 19:36, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
raduz
Zaslal: 29.06.2008, 13:53 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
Ale na to vsetko treba zraz pochvalit...mne sa velmi pacilo...urcite to bol naj zraz na slovensku...a ktomu klubovemu parkovisku ty co tam neboli nech lutuju bo Hpozitiv ludia su naj:)) ...palec bol dokonca taky dobry ze vsetko potrebne doniesol(to hlavne) bunker a kopec vody ktora bola zadara..a ochota o parkovisko bola ale vy ste väcsina bola akosi po mimo a to aj blizko ..ale ne na klubovom parkovisku takze stacilo len malo aby to bolo este lepsie.... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 29.06.2008, 15:23 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Sak vravim konecne to bolo prvykrat pekne pripravene...Proste tym patri moja poklona...Mame uz svoje dvovody preco sme tam neboli,aj tak sme tam nikomu nechybali...Uz je to aj tak jedno malo sa to riesit tam nie tu... Wink

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 29.06.2008, 16:21 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Nejake fotecky zo zrazu: TU a TU

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
andreas9
Zaslal: 29.06.2008, 16:29 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 131 Bydlisko: Bratislava 2000 Honda Integra
No co sprinteri, ako ste dopadli??? Dufam ze Hondy nesklamali Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 29.06.2008, 16:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
andreas9 napísal:
No co sprinteri, ako ste dopadli??? Dufam ze Hondy nesklamali Cool


neviem vysledky tak ani to na ktorom mieste som skoncil Rolling Eyes

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
andreas9
Zaslal: 29.06.2008, 16:35 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 131 Bydlisko: Bratislava 2000 Honda Integra
neviem vysledky tak ani to na ktorom mieste som skoncil Rolling Eyes[/quote]



nebolo vyhlasovanie, alebo si nebol uz Ty? Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 15 z 20
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 18, 19, 20  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist