Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Carat Tuning Party III./ 27.-28.6.2008

Prides na tento zraz?

Ano.Pridem v piatok.  
49%
  [ 25 ]  49%
 
Ano.Pridem v sobotu.  
25%
  [ 13 ]  25%
 
Kaslem na Vas.  
25%
  [ 13 ]  25%
 

Celkom hlasov : 51
patrick
Zaslal: 29.06.2008, 22:27 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
pa1ec napísal:
patrick napísal:
Vypisovat to takymto stylom je upne zbytocne...Pekne ste to pripravili,dobre zoorganizovali,no pre nas tam bolo malo miesta...Ak si tym vsetkym myslel nase dve hondy a jeden seat tak ja si myslim ze kvoli 3 ludom sa cely HC nezruti,proste sme potrebovali viac miesta...

takze pre svate trio: patrick, satikk+1 a feri
ked uz niekam dojdem tak pozdravim (prichadzajuci maju zdravit ako prvy) a ked uz pozdravim tak sa skusim aj opytat na nieco skrz organizacie, nepisal som to sem nadarmo ze to tam mam akoze riadit... a nie ze dojdem, zacnem sa rozkladat a ked uz tak vam niekto oznamuje ze stany sa maju rozkladat v takom nasom malom H stanovom mestecku (musel som trosku kricat aby ste ma poculi) tak sa neurazim ze henten pomne huci ideme prec... Rolling Eyes
a ked tak si vsimnite dobre v podpise, druhy riadok...
ked vy zacnete byt urazeny za kravince, tak necakajte odomna ze ja dojdem za vami ze sorry ja som ten zly... to ani nahodou... a konkretne satikk, ked ti clovek mava ze ta zbada pocas dna, je zvykom aj odmavat... a nerob sa ze si ma nevidel... Razz

k tomu ze ked by niekto od vas nieco chcel, tak by dosiel:
ako ked vy ste dosli na honda parking a urazene ste odisli, myslite ze malo vela ludi naladu a chut ist za vami??? ked tam nikto nebol tak asi ze nie... teda az na nora...

Uz som povedal ze to tu nebudem riesit je to upne zbytocne...Aj tak je jedno kde tie nase crepy parkovali a z hondaklubu by nas tam tolerovali asi maximalne 4...Ale neni to jedno???Nabuduce to bude mozno lepsie...

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vti
Zaslal: 29.06.2008, 22:27 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
pa1ec napísal:
vti napísal:
dufam, ze som nikoho nenasral, ked sme sa odpratali inam. ak som tym niekoho nasral, tak very sorry. plan bol zakotvit u vas, ale prisiel som v case, ked sa to uz tazko riesilo Sad

v tomto pripade to trosku zlyhalo u nas, ale nabuduce to vymyslime lepsie...
inak ja sa vobec nehnevam... na teba urcite nie... Wink
sak nabuduce vybavime kolonku extra pre cely 906Team... Very Happy


ok, nabuduce to skusime dohodnut skor a presnejsie a dufam, ze nebudem mat auto rozobrate v case, ked uz vy ste boli na mieste Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Satikk
Zaslal: 29.06.2008, 22:52 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
a konkretne satikk, ked ti clovek mava ze ta zbada pocas dna, je zvykom aj odmavat... a nerob sa ze si ma nevidel... Razz

k tomu ze ked by niekto od vas nieco chcel, tak by dosiel:
ako ked vy ste dosli na honda parking a urazene ste odisli, myslite ze malo vela ludi naladu a chut ist za vami??? ked tam nikto nebol tak asi ze nie... teda az na nora...[/quote]
Uz som povedal ze to tu nebudem riesit je to upne zbytocne...Aj tak je jedno kde tie nase crepy parkovali a z hondaklubu by nas tam tolerovali asi maximalne 4...Ale neni to jedno???Nabuduce to bude mozno lepsie...[/quote]

jasne pato,nabuduce to bude urcite lepsie pretoze sa nenechame nahovorit na nejake super honda parkovisko ale odparkujeme to rovno inam ako sme to urobili na zaciatku

konkretne palec: neviem kde si mi kyval ale nevsimol som si to alebo si to nepamatam.ale to je jedno,na pretvarku sa hrat nemusis takze aj keby som ta videl tak si rozmyslim ci ti odmavam alebo nie.a na zaver este pridam jedneho smajlika Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 29.06.2008, 23:03 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Tuto temu zamykam a mazem,foto vkladat do sedcie fotky... Laughing (vzdy som tuzil si to vyskusat tak posledny krat)

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 29.06.2008, 23:13 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
patrick napísal:
Tuto temu zamykam a mazem,foto vkladat do sedcie fotky... Laughing




vzdy sa smejem ked sa niekto hra na matula Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
dolly20
Zaslal: 30.06.2008, 7:06 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
no uz som si myslela, ze na zraze bol len Feri ked je na skoro kazdej fotke!!! Smile

okrem toho navrhujem zalozit:
- dalsi klub v klube, bo uz mame HC racing team, teraz tu citam 906 team a preco nezalozit dalsie odrody a odnoze HC klubu!!! co takto Kiwa team, skalni team, accord team, prelude team, degesi team...
nech sa na mna nikto nehneva, ale toto je p*covina jak mraky (sorry za vyraz, lepsi som nenasla) to uz ani zdaleka nemusime fungovat ako HC, kludne sa vyseparujme na tych, ktori chcu kam patrit!!!
- vo vseobecnom fore zakladam "nazorovy prispevok" kde si budeme pisat svoje nazory a nebudeme tym nicit topici, do ktorych hadanie a vymena nazorov nepatri... vid dopisovanie pa1ec, patrick, sattik...

reakcie tu:
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?p=39983#39983
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
skorpions
Zaslal: 30.06.2008, 7:18 Odpovedať s citátom
Založený: 22 január 2007 Príspevky: 175 Bydlisko: ...... 1993 Honda Civic
norec to si pekne dal
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
s8n
Zaslal: 30.06.2008, 7:30 Odpovedať s citátom
Založený: 10 júl 2007 Príspevky: 95 Bydlisko: Sereď 1995 Honda Civic
Čaute - fajn zrazík aj keď som mierne sklamaný z časomiery a veľmi pofiderných výsledkov... No a honda parkovisko Smile som rád že tam vôbec volajaké bolo - ja som tam bol so svojimi kamošmi tak by bolo blbé ísť od nich preč a byť pri vás a momentálne moja cíva aj tak nie je na pohľad lákavá, vykašlite sa na tieto sporíky sú v každom klube v každej partii a človek čo niečo organizuje sa akosi musí zmieriť s tým že to nikto nikdy neocení...

Výsledky:
http://www.videocom.sk/vysledky/20080628piestany/celkom.html
http://www.videocom.sk/vysledky/20080628piestany/triedy.html
http://www.videocom.sk/vysledky/20080628piestany/zoznam.html
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
vti
Zaslal: 30.06.2008, 9:22 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
dolly20 napísal:
no uz som si myslela, ze na zraze bol len Feri ked je na skoro kazdej fotke!!! Smile

okrem toho navrhujem zalozit:
- dalsi klub v klube, bo uz mame HC racing team, teraz tu citam 906 team a preco nezalozit dalsie odrody a odnoze HC klubu!!! co takto Kiwa team, skalni team, accord team, prelude team, degesi team...
nech sa na mna nikto nehneva, ale toto je p*covina jak mraky (sorry za vyraz, lepsi som nenasla) to uz ani zdaleka nemusime fungovat ako HC, kludne sa vyseparujme na tych, ktori chcu kam patrit!!!
- vo vseobecnom fore zakladam "nazorovy prispevok" kde si budeme pisat svoje nazory a nebudeme tym nicit topici, do ktorych hadanie a vymena nazorov nepatri... vid dopisovanie pa1ec, patrick, sattik...

reakcie tu:
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?p=39983#39983


teraz by som sa mohol urazit, sorry, ale 906team existuje mam pocit dlhsie ako slovensky HC a ked sme pritom, tak sa v nijakom pripade netvarime ako odnoz HC. ak to pocujes prvykrat az po piestanoch, ze nieco ako 906team existuje, tak sorry, ja k tomu uz fakt nemam co dodat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 30.06.2008, 10:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
vti napísal:
dolly20 napísal:
no uz som si myslela, ze na zraze bol len Feri ked je na skoro kazdej fotke!!! Smile

okrem toho navrhujem zalozit:
- dalsi klub v klube, bo uz mame HC racing team, teraz tu citam 906 team a preco nezalozit dalsie odrody a odnoze HC klubu!!! co takto Kiwa team, skalni team, accord team, prelude team, degesi team...
nech sa na mna nikto nehneva, ale toto je p*covina jak mraky (sorry za vyraz, lepsi som nenasla) to uz ani zdaleka nemusime fungovat ako HC, kludne sa vyseparujme na tych, ktori chcu kam patrit!!!
- vo vseobecnom fore zakladam "nazorovy prispevok" kde si budeme pisat svoje nazory a nebudeme tym nicit topici, do ktorych hadanie a vymena nazorov nepatri... vid dopisovanie pa1ec, patrick, sattik...

reakcie tu:
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?p=39983#39983


teraz by som sa mohol urazit, sorry, ale 906team existuje mam pocit dlhsie ako slovensky HC a ked sme pritom, tak sa v nijakom pripade netvarime ako odnoz HC. ak to pocujes prvykrat az po piestanoch, ze nieco ako 906team existuje, tak sorry, ja k tomu uz fakt nemam co dodat.

dolly to tak urcite nemyslela, a ty to vies Wink
Ale naozaj obcas mam ten pocit ze je tu par klubov v klube...Ano, jedni sa poznaju dlhsie, druhi kratsie, ini vobec ale predsa ide o to aby sme sa na stretnutiach, zrazoch, pretekoch stretavali, rozpravali a spoznavali a to asi nejde ked kazdy je na inom konci(v tomto pripade letiska).
Islo hlavne o to, aby bol klub prezentovany krasnymi autami a ludmi co ich tie auta spajaju...velke stanovisko plne super ludi a dobrej nalady...
Palec sa snazil to vsetko pre Vas urobit, a Noro ma prijemne prekvapil(mas u mna uz druhu cokoladu Very Happy )
Ja sa osobne ospravedlnujem, ze som nebola, lutujem to ale lezala som v posteli s teplotami a k tomu este aj par skusok(ano som nesikovna).

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
MUGEN1
Zaslal: 30.06.2008, 10:08 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Nechápem načo sa tolko hádate,mali by ste oceniť Palovu a Norovu ochotu uriobiť Honda - Prakovisko ako má byť..A keď ste už nechceli byť na tom parkovisku, tak aspon dojsť sa pozdraviť,pokecať a povedať,že sory,my už parkujeme inde..Veď na tom nič nie je, a nie sa robiť že sa nepoznáme...Aj keď som tam nebol, takto sa mi lahko súdi... Rolling Eyes

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dolly20
Zaslal: 30.06.2008, 10:19 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
vti: peace Cool
islo o to poukazat na urcite veci a pokial ma toto splnit svoj ucel, tak nech plni Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
emrik
Zaslal: 30.06.2008, 10:45 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 51 Bydlisko: 906team 2005 Honda S2000
co frflete deti Smile. Dobre bolo ... Ja osobne som dosiel v sob. na obed (okolnosti) a mal som tiez svoje sukromne parkovanie a to pol dna v rade na slalom. Shocked Ked som chcel dojst aspon na vyhlasenie vysledkov sprintov tak sa tam nedalo ani dostat lebo vsetci nadsenci opustali areal opacnym smerom Smile.....

Mimochodom v ramci utuzovania Honda clubu by som Vam rad dal vlajku honda s velkym H. Teda pokial som ju este nestratil Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 30.06.2008, 13:15 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ta mne sa tez lubilo Very Happy

ked nerozbijem seba tak aspon motor ale inac sa da Very Happy sundal som zopar baw na zimacoch takze pohoda Very Happy

a konecne ste spoznali segru od vychodu Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Tomáš
Zaslal: 30.06.2008, 13:28 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
emrik napísal:
co frflete deti Smile. Dobre bolo ... Ja osobne som dosiel v sob. na obed (okolnosti) a mal som tiez svoje sukromne parkovanie a to pol dna v rade na slalom. Shocked Ked som chcel dojst aspon na vyhlasenie vysledkov sprintov tak sa tam nedalo ani dostat lebo vsetci nadsenci opustali areal opacnym smerom Smile.....

Mimochodom v ramci utuzovania Honda clubu by som Vam rad dal vlajku honda s velkym H. Teda pokial som ju este nestratil Smile


Ta vljka je super napad.Smile Uz dlho sa nad tym rozmyslalo, len je to kapanek financne narocne. Dost drsne peniaze za to pytaju.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 17 z 20
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist