Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  18.-19.07.2008 HUBICE

peto009
Zaslal: 24.07.2008, 20:00 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
citácia:
no ale nie je to nejaka haluz, ze v kategorii D (D -- 51-80kW) spravil TEAM906 civic 1/4 milu za 13.92? take casy robia starsie hondy NSX, ale nie v kategorii do 80kw...to bude nejaka kuleha.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

nebola to lacova turbina v zlej kategorii?


To bol Pista na svojej Civici 1.5 Turbo.V Hubiciach sli podla toho co mal napisane v technicaku (66kw)a to ze tam mal turbo ich uz nezaujimalo...tak hadat sa tam s nimi nebude...

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 24.07.2008, 20:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
peto009 napísal:
citácia:
no ale nie je to nejaka haluz, ze v kategorii D (D -- 51-80kW) spravil TEAM906 civic 1/4 milu za 13.92? take casy robia starsie hondy NSX, ale nie v kategorii do 80kw...to bude nejaka kuleha.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

nebola to lacova turbina v zlej kategorii?


To bol Pista na svojej Civici 1.5 Turbo.V Hubiciach sli podla toho co mal napisane v technicaku (66kw)a to ze tam mal turbo ich uz nezaujimalo...tak hadat sa tam s nimi nebude...

hehehe
P.S. teba som videl na Tckovej krizovatke v Hubiciach si zabacal do prava tam, kde stali organizatori a pustali iba registrovanych....ja som siel cez tu krizovatku, si musel davat prednost nejakym ludom na nej Smile

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist