Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Trening na amaterske preteky do vrchu.

M&R
Zaslal: 27.07.2008, 21:56 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...tak tych 300 k na RWD mi je na Babe hadaj na co Smile a Rado si niekedy robi srandu,vsak ho spoznas ked budes s nami chodit Smile ,ale je pravda,ze asi nesikovnejsieho motorkara tlacil Smile .
Problem je ten,ze na nissane idem do driftu co ma spomaluje tak musim najst ten spravny moment,uz je to ale lepsie na tych skoro novych gumach a nebudu len tak hocijake,som si myslel,ze su to nejake lacaky,ale v USA ich dost ospevuju...

Vstaneme,urcite..raz Smile ,skor vecer tak okolo 20 by sme mohli niekedy.Bude aj sucho,rano moze byt vlhko.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 27.07.2008, 22:05 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Citam prave otazky a odpovede naj jazdcov v cechach a zaujala ma otazka na zavodnika,mimochodom jedneho z najlepsich ceskych jazdcov relly,vrchy .

Peťo 8. září 2007, 0:44:33
Čau Davide , jakou dosahneš nejvyšší rychlost na Babe na tej prvej rovinke ?? Dik .
David Komárek:
Ahoj, určitě to bylo podobné jako ve Šternberku. Něco přes 230.


David Komárek pochází z Okříšek, je to letošní absolutní vicemistr ZAV a nejrychlejší závodník cestovních vozů v závodech automobilů do vrchu. Je mu 32 let, je ženatý a závodí od roku 2000.


Hehe,tolko nechodim ani po dialnici casto a to tam mam 230 hned Shocked Shocked Embarassed .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 27.07.2008, 23:09 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
...tak tych 300 k na RWD mi je na Babe hadaj na co Smile a Rado si niekedy robi srandu,vsak ho spoznas ked budes s nami chodit Smile ,ale je pravda,ze asi nesikovnejsieho motorkara tlacil Smile .
Problem je ten,ze na nissane idem do driftu co ma spomaluje tak musim najst ten spravny moment,uz je to ale lepsie na tych skoro novych gumach a nebudu len tak hocijake,som si myslel,ze su to nejake lacaky,ale v USA ich dost ospevuju...

Vstaneme,urcite..raz Smile ,skor vecer tak okolo 20 by sme mohli niekedy.Bude aj sucho,rano moze byt vlhko.


No 300k RWD - nevyhovaraj sa, sak na Babe celkovo nakoniec vyhrala M3, nie? Wink Wink Wink Ale nie, jasne, na takej ostrej RWD ako je 350z jazdit kopec a cokolvek rychlo je fakt tazke (radsej sa ani nepytam, ci tam vypinas stabilizaciu, ked jazdis, ale poznam asik odpoved Wink )

Vecer Ti tiez moze ak bolo teplo z tych stromov padnut trochu vlhkosti Wink zatial rano vzdy pohoda (ak den pred tym neprsalo) ale raz som bol aj vecer ked este bola svetlo a vtedy to vyslo super.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 27.07.2008, 23:17 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
Citam prave otazky a odpovede naj jazdcov v cechach a zaujala ma otazka na zavodnika,mimochodom jedneho z najlepsich ceskych jazdcov relly,vrchy .

Peťo 8. září 2007, 0:44:33
Čau Davide , jakou dosahneš nejvyšší rychlost na Babe na tej prvej rovinke ?? Dik .
David Komárek:
Ahoj, určitě to bylo podobné jako ve Šternberku. Něco přes 230.


David Komárek pochází z Okříšek, je to letošní absolutní vicemistr ZAV a nejrychlejší závodník cestovních vozů v závodech automobilů do vrchu. Je mu 32 let, je ženatý a závodí od roku 2000.


Hehe,tolko nechodim ani po dialnici casto a to tam mam 230 hned Shocked Shocked Embarassed .


Ja som raz na STV2 videl (nie az tak davno) relaciu o motorizme a niekto tam perfetkne isiel Babu ( a druhy potom Jankov Vrsok). Babu tusim isiel ten Jaroslav CIBULKA na HONDA CIVIC 1.6 (ale brutus, upravena na N-2000 triedu, co je rallye). Tiez tam isiel na sestku a na prvej rovinke "pri parkovisku" tesne uz pred prvym vracakom mal tiez cez 200 (neviem, ci nie az 220 Shocked ). Inak pekne to isiel a vysvetloval, chcel som vyharbat v archive STV2, ale nepodarilo sa.

Tam uz sa hold pozna pretekar.... a oni niektorcy na tej hornsej "rovnike" ako sa ide na mostik maju 180 a 190 a podobne... este na mostiku je aj take pohupnutie, tak to tam trafit v tej rychlosti, to musi byt maso...

Inak na mojom aute som snad nesiel radsej 200 ani nikdy v zivote, ani na rovnej dialnici Wink Neviem si to predstavit tam.... Shocked
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 27.07.2008, 23:19 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Jazdim stale bez stabilizacie ... a to M3 malo slicky,keby poprsalo tak nema sancu,malo stastie,ze zacalo prsat az nakoniec....na zadokolke je vsetko otazka pneu,ak mam trakciu tak som rychly aj v zatackach.

Tak sme dohodnuty,niekedy o 20 vecer tam Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 27.07.2008, 23:22 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
Jazdim stale bez stabilizacie ... a to M3 malo slicky,keby poprsalo tak nema sancu,malo stastie,ze zacalo prsat az nakoniec....na zadokolke je vsetko otazka pneu,ak mam trakciu tak som rychly aj v zatackach.

Tak sme dohodnuty,niekedy o 20 vecer tam Smile .



raz vecer a raz o 5.30 rano... Wink Wink bude to 1:1

To konkretne M3 malo dost statsie a to ten Cosworth a podobne v druhej jazde museli porobit chyby, alebo strasne muselo prsat im zrovna.. Ten dazd to tam cele dost rozhasil Wink Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 27.07.2008, 23:26 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
babo napísal:


Inak na mojom aute som snad nesiel radsej 200 ani nikdy v zivote, ani na rovnej dialnici Wink Neviem si to predstavit tam.... Shocked


...skoda,ze si to nenasiel.
A preco si to nevies predstavit?Treba niekedy prevetrat auto,my mame pri devinskej taku cestu,volame to bazkarska cesta Smile ,je to v podstate rovinka,idealna cesta na vetranie auta Smile ,ja som tiez nesiel rychlejsie ako 250 Smile Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 27.07.2008, 23:49 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:

...skoda,ze si to nenasiel.
A preco si to nevies predstavit?Treba niekedy prevetrat auto,my mame pri devinskej taku cestu,volame to bazkarska cesta Smile ,je to v podstate rovinka,idealna cesta na vetranie auta Smile ,ja som tiez nesiel rychlejsie ako 250 Smile Smile .


no predsatvit si 200 viem Wink uz som v Nemecku isiel... (ale na svojom asi nie... svoje vetram ta 2 cervene, 3 cervene... 4 cervene len zriedka uz Wink ). Predsatvit si neviem 200, alebo 220 na tej prvej rovinke na pomerne uzkej ceste na Babe Wink Jasne, ze tam tie zakruty uplne rovnaju a idu stredom, ale aj tak... Tam uz tie kridla na kufri maju sakra zmysel, na zvysenie pritlaku asi Wink Nie ako nejaky tuzer na Octavia 1.6... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
jopal
Zaslal: 28.07.2008, 7:10 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
...sem tam banujem, ze nie som z BA Rolling Eyes
babo napísal:

... uz som v Nemecku isiel... (ale na svojom asi nie... svoje vetram ta 2 cervene, 3 cervene... 4 cervene len zriedka uz Wink )....

A to ti pri tom 4 cervene kolko chyba do 200??? bo mne uz tacho tolko vtedy ukazuje Laughing

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
LastV8
Zaslal: 28.07.2008, 8:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
ja som vcera nie motorky tlacil pred sebou, ale osobaky na babe, katastrofa, v kazdej zakrute brzdia, predbehnut sa to neda, lebo sundas motorkara co klopi prave....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
babo
Zaslal: 28.07.2008, 9:29 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
jopal napísal:
4 cervene len zriedka uz Wink ).... [
A to ti pri tom 4 cervene kolko chyba do 200??? bo mne uz tacho tolko vtedy ukazuje Laughing pozn. trosku som to upravil


Ty mas brutus dlhu prevodovku, to tie 1.5ky mali (niektore viac, niektore menej). Ja by som sice tiez prijal kratsiu, ale na tacho mam 4 obmedzovac tak 180... Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist