Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  NEW GENERATION -Šprinty, Slalomy, Rally - Podte si zajazdiť!

PietRo
Zaslal: 30.07.2008, 20:16 Odpovedať s citátom
Založený: 21 september 2007 Príspevky: 729 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
...


Naposledy upravil PietRo dňa 08.09.2008, 14:28, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 30.07.2008, 22:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
PietRo napísal:
Navrhujem zmazat ten spam a OT,lebo to vobec neprida na ucasti,skor to len uberie. Wink
Ospravedlnujem sa za niektore slova,v poslednej dobe som nejaky cudny Rolling Eyes


Konecne rozumna rec.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
s8n
Zaslal: 31.07.2008, 10:24 Odpovedať s citátom
Založený: 10 júl 2007 Príspevky: 95 Bydlisko: Sereď 1995 Honda Civic
Kašlite na to nemažte to aspoň sa to snáď nebude opakovať... Laughing

No a otázka zostáva prišiel by niekto z vás vyskúšať seba a svoje auto možno už aj túto sobotu okolo 6-7mej ??? Na také menšie rally? Hm?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 31.07.2008, 12:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
My urcite nie,lebo je zavodny vikend,mozno by bolo dobre vymysliet nejaky datum a zorganizovat to napr.raz-dvakrat do mesiaca,alebo potom naozaj kto bude mat cas ked to sem vypises par dni predtym,len vela ludi si planuje dopredu co a kam pojde.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist