Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Driving Challenge, 26. september 2008, Pathfurt

PuLo
Zaslal: 28.07.2008, 14:06 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Chysta sa celkom zaujimava akcia, mozno to niekoho bude zaujimat, nech sa paci informacie na tejto stranke: http://www.drivingchallenge.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Hondak
Zaslal: 28.07.2008, 19:00 Odpovedať s citátom
Založený: 24 máj 2007 Príspevky: 402 Bydlisko: MA 2004 Honda Accord
No pozeral som tu stranku a vyzera to byt super akcia,len keby tolko nestalo vstupne. Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 28.07.2008, 19:06 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Marek tam uz bol Smile tak nech sa vyjadri ake to je.Nam uz o tom rozpraval Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matoxba
Zaslal: 28.07.2008, 19:11 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
pekna akcoska ale to vstupne zabilo aj mna Shocked
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Papek
Zaslal: 28.07.2008, 19:37 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
tusim si nas pomylili s rakusanmi

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 28.07.2008, 20:56 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ci boa cena jak oci Very Happy za to by som mal 170litru benalu a to by som mohol robit bordel dlhsie ako jeden den Very Happy jedine plus ze nelikvidujem svoje ale da sa pozicat Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Tomáš
Zaslal: 29.07.2008, 15:18 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Mne sa to paci. Tusim Mercedes tam robieva akcie pre svojich zakaznikov. Inak na prvy pohlad sa mi to zdalo ako test jazda vo vlastnom, alebo pozicanom aute, no tam ide o exibiciu. Jazda autom, offroadom a motokarou + preteky, super. Cize je to docela slusna zalezitost a urcite to o dost zdvihne skusenosti vodica, pretoze sa vsetko kona jeden den a to je velmi dobre.Smile Inak cena je "slusna", ale....na druhej strane preco nie. Je to este daleko ak budu peniaze, tak by som tam siel.Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 31.07.2008, 19:41 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Marek tam uz bol Smile tak nech sa vyjadri ake to je.Nam uz o tom rozpraval Smile .

Ano bol, je to cool - clovek si jasne uvedomi ako sa auto v akej situacii chova a je mu vysvetlene preco. Zaroven si uvedomi ako skutocne riziko ciha na klzkej vozovke pri minimalnych rychlostiach. Su tam simulovane rozny situacie, ktore sa mozu kedykolvek stat na beznej ceste a jazdec trenuje ich zvladnutie (defekt, nedotacavy, pretacavy smyk, losi test atd.)
Na prvom kurze sa jazdi do rychlosti 50km/h, pokial prejdes, mozes ist na druhy kde je rychlost neobmedzena, ale ides na vlastne riziko a neplati poistka Smile - ako na okruhu.

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist