Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  B: M&G Autoprislusenstvo / Auto-Style

2Bera
Zaslal: 06.01.2007, 0:10 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
mno...kde zacat...som si chcel objednat na civic predne svetla od autostyle...dosel som tam,spisali sme objednavku zlozil som zalohu a som sa tesil kedy to budem mat na aute..este predtym sa ma pytal ci to potrebujem surne..ja ze ne bo auto na ktore to malo ist bolo rozzobrate po buracke..a tak mi hovoril ze tak za 3tyzdne nech zavolam...
po 3 tyzdnoch volam ze este nedoslo...nech zavolam na dalsi tyzden..tak ja ze ok..po tyzdni som volal a ze to asi doslo ..ale ze ten typek prebera tovar..som volal na dalsi den a ze blablabla objednali to este raz(mam strach ze to vlastne vtedy objednali bo kamos tam kupoval zadne svetla na saxo a po cca 3tyzdnoch mu dosli) a ja ze ci si robia srandu...
tak ja ze nech to cert bere..po troch tyzdnoch som volal a ze to furt nedoslo...tak som zrusil objednavku ze s fusermi nebudem robit obchody...sak z ameriky by som mal hadam skorej svetla ako odtal..

aspon keby mi zavolali alebo povedali hned ze sa to neobjednalo ci take daco..ale 0bodov..sak nech caka na svetla pol roka..


Naposledy upravil 2Bera dňa 18.03.2007, 21:01, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 06.01.2007, 0:23 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Haluz, mal som s nimi ten isty problem a rovnako so svetlami, este na byvaly P406. Nakoniec som stratil trpezlivost a rovnako to zrusil. Aspon, ze sa obtazovali vratit zalohu. Paradox je, ze to bolo cez znameho, tak clovek caka, ze sa veci budu hybat rychlejsie. Nehybali... Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 06.01.2007, 0:32 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ale asi im je jedno ze takto stracaju ludi bo maju celkom schopne veci..a ja tam mam zlavu...ale takto kaslem na nich...cakat 2mesiace na nejake veci to zas nechcem
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
HMT
Zaslal: 06.01.2007, 0:42 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
2Bera napísal:
ale asi im je jedno ze takto stracaju ludi bo maju celkom schopne veci..a ja tam mam zlavu...ale takto kaslem na nich...cakat 2mesiace na nejake veci to zas nechcem


Na Slovensku je to tak - su to K3K3TI...prachy, prachy zarobit, ale ochota a slusnost ziadna...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
mishenko
Zaslal: 06.01.2007, 8:09 Odpovedať s citátom
Založený: 10 december 2006 Príspevky: 636 1995 Honda Civic
Tuningove doplnky su specificky tovat, nie vsetko sa podari zohnat lahko. Ja sa tesim na jar, to budu zase natahovacky, Angel Eyes, zvody, ... je iste, ze si este zanadavam a poviem si, ze nabuduce objednavat este o mesiac skor Very Happy
V M&G su debilkovia, to povedal dokonca jeden zo zamestnancov odtial, ktory nastastie nerobi na predajni. Raz mi znamy stratil nasadku na bezp. sroby McGuard a oni su na SK distributor. Tahal som to cez toho kamosa a do tyzdna som to tu mal z Nemecka, takze spokojnost, ale urcite by som si od nich nic ine nebral Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Petrik
Zaslal: 13.01.2007, 12:46 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
to mas tak na Slovensku ako vravis, len zarobit a slusnost ziadna... ja beriem vacsinou vsetko priamo od vyrobcu, napriklad pozeral som si na autostyle.nl jeden volant, vychadzal 269 eur = cca. 9500,- Sk, Cobra Tuning mala nan cenu 10600,-, tak som sa nastval a davam si ho poslat zo Spanielska ci kde maju ten velkosklad - priamo od Simoni Racingu a stoji 200 eur = cca. 7000,- Sk. Navyse ochota z ich strany je mnohonasobne vyssia ako u nas. Kamaratovi napriklad poslali z Holandska predny naraznik ala Invader na jeho Toyotu so zlavou, len preto ze im napisal ze ked by bolo take drahe postovne tak ze sa mu to neoplati - dokonca mu to poslali este skor ako previedol peniaze na ich ucet... to sa Ti na Slovensku nemoze stat ani omylom Crying or Very sad

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
vti
Zaslal: 17.02.2007, 22:38 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
nuz ja som v MaG objednaval tiez nejake veci a nemal som ziaden problem... tiez to bolo autostyle.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Petrik
Zaslal: 18.02.2007, 7:37 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
ono to aj dost zalezi od toho kolko si objednas, plati cim viac si toho objednas = tym vacsia sanca ze nieco nebudu mat a budu to musiet zhanat kade tade... a samozrejme ked si objednavas z veci ktore sa im dobre predavaju, tak ich maju na sklade a nie je problem, no ked chces nieco exkluzivnejsie, tak to aby si sa nacakal aj mesiac, dva... ako ja na ten volant od Simoni Racingu Wink

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
ivco
Zaslal: 12.03.2008, 21:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 marec 2008 Príspevky: 1 Bydlisko: bratislava
Ale ste vsetci mudry, objednate si svetla a podobne veci v M&G a ak nepridu vcas , len drzkujete na predajcu. Ale M&G-panacik neurobi nic viac iba hromadi Vase sprostosti {autostyle} v PC a berie zalohu. A az ked ma dost objednavok cca 1 zaprdena paleta, az potom objedna M&G-panacik Vase svetla atd. v nl. CHAPEME?

A M&G-panacik caka a caka ako aj ty cakas.
A autostyle.nl polovicu veci neposlu lebo ich nemaju na sklade a M&G-figurke to nedaju vediet. Vykecat sa z toho musi zase M&G-postava za pultom, ze to nedoslo atd. ablabla. Dalsia dodavka a svetla zase NIC.

TAK NEMUDRUJ A NEBUZERUJ M&G-postavicku za pultom. ok?

POCHOPENE 2Bera? CO?


Naposledy upravil ivco dňa 12.03.2008, 21:56, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 12.03.2008, 21:53 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pa1ec
Zaslal: 12.03.2008, 23:41 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
taky problem aby to M&G postavicka povedala do tel, ze hallo nedoslo nam to , musite cakat... alebo rovno pri objednavani, ale toto je tovar na ktory mozete cakat aj mesiac...
kapisto??? Razz Razz Razz

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
oxana
Zaslal: 18.08.2008, 19:32 Odpovedať s citátom
Založený: 12 august 2008 Príspevky: 27 Bydlisko: Bratislava 2011 Honda CR-V
...co sa tyka M&G dostalo sa mi do usi ze rusia predajnu, alebo aspon predaj tuningovych dielcov, co sa tyka tovaru, boli objednane spoilere komplet set, dosli dost skoro no zial vobec nesedeli na moju cicu, nakoniec to dopadlo nasledovne: povyrezavane kusy plechov (spod predneho spoliera, prahy boli bez uchytiek, kridlo sa od tepla deformovalo, a na konci zly lak ktory je vraj z dovodu nekvalitneho laminatu, ze reklamovat....no bolo by to do nemoty, nikdy viac. Teraz cakam az to cele popraska a uvidim co s tym autom dalej Sad(((
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 18.08.2008, 20:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
preto som necel riesit predny lip z laminatu...nahodou ho skrknem a pojde srat Rolling Eyes

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist