Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  PRAVID. STRETNUTIA HC:stvrtok-19.00hod-IKEA

Motre
Zaslal: 16.10.2008, 14:30 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
tak sorry... opravim.. Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Denka
Zaslal: 17.10.2008, 11:24 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Prsalo, prsalo, len sa lialo, hc parkovisko zrazu v dazdi stalo Smile

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 17.10.2008, 13:18 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Motre napísal:
morloq napísal:
Satikk napísal:
2Bera napísal:
co takto OMV na obchvate pri letisku?


som za OMV dobry pristup,ziadni policajti,velka plocha,osvetlenie

+ miliarda kamionov, je to pekne miesto, ale nie je kde stat.



marek podla mna tam tie kakamiony stoja len cez weekend. vo stvrtok vecer su este na cestach. aspon sa mi zda....

vecer pridem

    ver, ze stoja, ja vsak budem stale tvrdit ze nova IKEA je good stage, rovno pod jej reklamnym pylonom, tak som nikdy nevidel stat viac ako 1 auto, kedykolvek

    _________________
    Mas uz podznacky a nalepky HC?
    ZAPOJ SA!
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
    2Bera
    Zaslal: 17.10.2008, 14:16 Odpovedať s citátom
    Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
    morloq napísal:
    ja vsak budem stale tvrdit ze nova IKEA je good stage, rovno pod jej reklamnym pylonom, tak som nikdy nevidel stat viac ako 1 auto, kedykolvek


    a co tak tam jak sme zvikli zrat zmrzlinu z mekaca?

    a ked sme uz pritom tak preco nie v avione dole v podzemke kde smehrali futbal??? tam vzadu nestoji ani jedno auto a dole sa dostane kazdy...

    _________________

    H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
    Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
    morloq
    Zaslal: 17.10.2008, 14:37 Odpovedať s citátom
    Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
    2Bera napísal:
    morloq napísal:
    ja vsak budem stale tvrdit ze nova IKEA je good stage, rovno pod jej reklamnym pylonom, tak som nikdy nevidel stat viac ako 1 auto, kedykolvek


    a co tak tam jak sme zvikli zrat zmrzlinu z mekaca?

    a ked sme uz pritom tak preco nie v avione dole v podzemke kde smehrali futbal??? tam vzadu nestoji ani jedno auto a dole sa dostane kazdy...

    "zmrzlina plac" som navrhoval uz v predoslych prispevkoch, tam som to opisal, ako pravu stranu IKEA ked stojis celom ku vchodu, pod velkym napisom, pri brane kade vchadzaju nakladaky s tovarom.

    A Avion dole, na zimu dobre riesenie, odtial pripadne hore na kafe alebo nakupy Smile

    _________________
    Mas uz podznacky a nalepky HC?
    ZAPOJ SA!
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
    komar
    Zaslal: 17.10.2008, 17:41 Odpovedať s citátom
    Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
    Denka napísal:
    Prsalo, prsalo, len sa lialo, hc parkovisko zrazu v dazdi stalo Smile


    nikomu nic nevadilo, kazdemu sa dobre stalo aj vecerne posedenie sa o to postaralo Smile

    _________________
    (:
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
    boro
    Zaslal: 18.10.2008, 19:23 Odpovedať s citátom
    Založený: 18 december 2006 Príspevky: 78 Bydlisko: Bratislava 2016 Honda Civic
    Kua chlapi seriete ma... teraz zacnete s pravidelnymi H zrazmi, ked som ja tu svoju predal? Smile

    PS: vam HC nepripomina skor Hard Core ako Honda Club? Smile
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
    M&R
    Zaslal: 18.10.2008, 22:33 Odpovedať s citátom
    HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
    boro napísal:
    Kua chlapi seriete ma... teraz zacnete s pravidelnymi H zrazmi, ked som ja tu svoju predal? Smile

    PS: vam HC nepripomina skor Hard Core ako Honda Club? Smile


    ..vsak pridi aj na niecom inom ako honda Smile

    _________________
    Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
    Denka
    Zaslal: 19.10.2008, 0:10 Odpovedať s citátom
    HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
    Boro aj byvaly Hondak je hondak, si nas, tak nas prid potesit svojou pritomnostou:)

    _________________

    toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
    Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
    boro
    Zaslal: 19.10.2008, 10:19 Odpovedať s citátom
    Založený: 18 december 2006 Príspevky: 78 Bydlisko: Bratislava 2016 Honda Civic
    hehe, diiik, momentalne by som musel pris primestskym autobusom + MHD Smile Ale to sa podda a dufam, ze dalsie vozitko bude zase Hondicka. polka mojich kamosov neverila, ze som dobrovolne predal Hondu - ja sam tomu zatial tiez neverim Confused
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
    komar
    Zaslal: 20.10.2008, 22:07 Odpovedať s citátom
    Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
    predbezne potvrdzujem ucast na stvrtkovom pred-slalomovom stretku Very Happy poprosim kazdeho aby sa teplo obliekol a hlavne aby prisieeeeel Smile

    _________________
    (:
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
    Papek
    Zaslal: 20.10.2008, 22:12 Odpovedať s citátom
    Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
    ja od minuleho pondelka neuspesne bojujem s chripkou, takze tento tyzden nevystrcim nos z domu

    _________________

    Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
    1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
    2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
    3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
    M&R
    Zaslal: 20.10.2008, 22:41 Odpovedať s citátom
    HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
    Spustene hlasovanie!

    Dali sme tam aj dalsi navrh v Auparku uplne hore,posledne poschodie,nikto tam neparkuje,vzdy je to prazdne,neprsi tam,blizko je WC a MC Donald Smile .
    A mate to ako v Tokio Drifte Smile Smile .

    _________________
    Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
    Papek
    Zaslal: 20.10.2008, 22:49 Odpovedať s citátom
    Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
    Spravis nam show?

    _________________

    Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
    1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
    2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
    3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
    M&R
    Zaslal: 20.10.2008, 22:50 Odpovedať s citátom
    HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
    Neviem driftovat.

    _________________
    Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
    Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

    Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

    Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
    Strana 14 z 150
    Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 148, 149, 150  Ďalšia
    Pridať novú tému

    Prejdi na:  

    Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
    Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
    Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
    Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
    Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
    TOPlist