Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Motocykle  ~  motorkari HONDACLUB-u SLOVENSKO

stivo
Zaslal: 14.08.2008, 11:04 Odpovedať s citátom
Založený: 22 november 2007 Príspevky: 98 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
morloq napísal:
stivo napísal:
Asi ta nase.. ale ak z toho ide strach tak ju predaj...... a vyber si motorku ktora ti "sadne" inak sa budes na nej trapit.....

Strach z nej ide podla mna, nie podla HMT Smile


Ja som mal taku istu Very Happy /podla mna lepsiu Twisted Evil pre kazdeho je ta jeho naj / .....
Podstatne je ako sa nechas uniest 170 konmi pod ritou. Dal som si foto mojej ex do garaze
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 15.08.2008, 8:56 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Tato masina mi sadla na 100%. Da sa na nej aj turistika (aj ked trosku s tvrdym podvozkom -- mne to vsak nevadi) a da sa s nou aj racing. Vyzera dobre, dobre sa na nej jazdi, bola za dobru cenu.. co k tomu dodat. Uz mam za sebou na nej nejakych 5000 km. Momentalne stoji, lebo cakam na novu zadnu gumu.. (zo starej vykukli draty a boky su zhorene z okruhu).

Jedine, co mi trosku vadi, ze je to viac-menej motorka pre jedneho. Spolujazdec sa na tej vyvysenej plosinke vzadu viac trapi ako si uziva. Ale to je asi "problem" kazdeho SuperSportu.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
stivo
Zaslal: 15.08.2008, 12:31 Odpovedať s citátom
Založený: 22 november 2007 Príspevky: 98 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
Sranda co pises o sedadle pre spolujazdca. Moju si kupil 43 rocny chlapik aj z dovodu ze na tejto type sa sedi najlepsie jeho manzelke Laughing
No neveril som pokial som neuvidel ako sa zenuska vytesovala ked pre nu prisli.....
Ja som ju mal rad ale iba v Brne a Panonii , jazde cez Blavu som sa zdaleka vyhybal. Teraz chcem Superduka alebo Adventure , s tym Superdukom das dole takmer vsetko / nie na okruhu ale napr na Babe / Ten KTM V-engine je brutalny , treba vyskusat a uz z nej nebudes chciet zosadnut....

Taka mala rada alebo otazka , menil si uz sacie kanaliky pod airboxom ?
To ked som spravil myslel som ze mam daku 1300
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 15.08.2008, 13:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
stivo napísal:
Sranda co pises o sedadle pre spolujazdca. Moju si kupil 43 rocny chlapik aj z dovodu ze na tejto type sa sedi najlepsie jeho manzelke Laughing
No neveril som pokial som neuvidel ako sa zenuska vytesovala ked pre nu prisli.....
Ja som ju mal rad ale iba v Brne a Panonii , jazde cez Blavu som sa zdaleka vyhybal. Teraz chcem Superduka alebo Adventure , s tym Superdukom das dole takmer vsetko / nie na okruhu ale napr na Babe / Ten KTM V-engine je brutalny , treba vyskusat a uz z nej nebudes chciet zosadnut....

Taka mala rada alebo otazka , menil si uz sacie kanaliky pod airboxom ?
To ked som spravil myslel som ze mam daku 1300


nemenil som, ale videl som ich..

Mas pravdu, ze tie nove motory KTM vyzeraju fakt super. Nedavno som o nich cital. Avsak neviem ako to bude so spolahlivostou, ktorou je Honda tak povestna. Predsalen KTM nema tolko skusenosti s takymito strojmi. Tiez SS od Ducati maju brutalny tah, ale ked pocuvam tie zvuky po par desiatkach tisic km...bohvieco to nie je..
Ale snad, ked sa o tie motory clovek dobre postara, pojdu tak skvele ako prave po zabehu (nie len nakladat, nakladat a nic ani len neskontrolovat..aj takych poznam).

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
stivo
Zaslal: 15.08.2008, 21:00 Odpovedať s citátom
Založený: 22 november 2007 Príspevky: 98 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
HMT napísal:
stivo napísal:
Sranda co pises o sedadle pre spolujazdca. Moju si kupil 43 rocny chlapik aj z dovodu ze na tejto type sa sedi najlepsie jeho manzelke Laughing
No neveril som pokial som neuvidel ako sa zenuska vytesovala ked pre nu prisli.....
Ja som ju mal rad ale iba v Brne a Panonii , jazde cez Blavu som sa zdaleka vyhybal. Teraz chcem Superduka alebo Adventure , s tym Superdukom das dole takmer vsetko / nie na okruhu ale napr na Babe / Ten KTM V-engine je brutalny , treba vyskusat a uz z nej nebudes chciet zosadnut....

Taka mala rada alebo otazka , menil si uz sacie kanaliky pod airboxom ?
To ked som spravil myslel som ze mam daku 1300


nemenil som, ale videl som ich..

Mas pravdu, ze tie nove motory KTM vyzeraju fakt super. Nedavno som o nich cital. Avsak neviem ako to bude so spolahlivostou, ktorou je Honda tak povestna. Predsalen KTM nema tolko skusenosti s takymito strojmi. Tiez SS od Ducati maju brutalny tah, ale ked pocuvam tie zvuky po par desiatkach tisic km...bohvieco to nie je..
Ale snad, ked sa o tie motory clovek dobre postara, pojdu tak skvele ako prave po zabehu (nie len nakladat, nakladat a nic ani len neskontrolovat..aj takych poznam).



Co sa tyka spoahlivosti KTM uz predbieha BMW. Kamaratovi odisiel na 1200 GS kardan po 4 rokoch cena 38 000.
Problem u KTM bol len s dodavatelom ROTAX co uz skoncilo , ved dakar preveril LC8 niekolko krat a ten isty motor sa dava aj do SUPERDUKA aj ADVENTURE.
Inak dobre si si vybral co sa tyka 929 ak by to bola 954 tak by som ti zazelal vela pevnych nervov ...
954 mala vazny problem s mazanim valcov preto sa robila len jeden rok myslim... a nahradila ju 1000
Ak ss ti chce citat :

http://www.flash-team.cz/ktm-zhava-zelizka-(porovnavaci-test)-article-1419.aspx
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BAD-ANGEL
Zaslal: 19.08.2008, 14:46 Odpovedať s citátom
Založený: 25 február 2007 Príspevky: 131 Bydlisko: Bratislava
stivo napísal:
Sranda co pises o sedadle pre spolujazdca. Moju si kupil 43 rocny chlapik aj z dovodu ze na tejto type sa sedi najlepsie jeho manzelke Laughing
No neveril som pokial som neuvidel ako sa zenuska vytesovala ked pre nu prisli.....
Ja som ju mal rad ale iba v Brne a Panonii , jazde cez Blavu som sa zdaleka vyhybal. Teraz chcem Superduka alebo Adventure , s tym Superdukom das dole takmer vsetko / nie na okruhu ale napr na Babe / Ten KTM V-engine je brutalny , treba vyskusat a uz z nej nebudes chciet zosadnut....

Taka mala rada alebo otazka , menil si uz sacie kanaliky pod airboxom ?
To ked som spravil myslel som ze mam daku 1300


Moj frajer kupil tento rok KTM Adventuru 950 rocnik 2003 a jazdi sa na nej super, aj na ceste aj v terene. A ako spolujazdec sa zatial nemam na co stazovat akurat ze by mohol chodit aj pomalsie Laughing . Uz nas to raz odlepilo od zeme na zadne...a skoro som sa .... Smile

_________________
Žijeme len raz, tak žime nadoraz!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
morloq
Zaslal: 19.08.2008, 15:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
ja ked budem velky, chcem "transformera" od Hondy
http://img179.imageshack.us/img179/5431/0106hondacb1000fhornet2xq3.jpg

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bjelcin
Zaslal: 05.11.2008, 12:00 Odpovedať s citátom
Založený: 30 október 2008 Príspevky: 1 Bydlisko: Slovenský Grob
Ja mám CBR600RR07
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 05.11.2008, 15:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Bjelcin napísal:
Ja mám CBR600RR07


daj foto...nech je to tu pestrejsie.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
regler
Zaslal: 05.01.2009, 10:50 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2009 Príspevky: 7 Bydlisko: topolčany
[ja mám R6 - 2005 na zajazdenie si asi najlepšie čo som mal, ale už mi je málo R1 je R1 aj keď to už nieje to povozenie ale je to sila
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 09.01.2009, 17:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
regler napísal:
[ja mám R6 - 2005 na zajazdenie si asi najlepšie čo som mal, ale už mi je málo R1 je R1 aj keď to už nieje to povozenie ale je to sila


No, tak to musis byt iny pretekar, ked ti R6 nestaci. Mal som moznost sa previezt na 08-cke predvadzacke a myslim, ze je to riadna sila. R1 je uz cisto sportove naradie, urcene hlavne na okruh.

Tiez by si mohol prihodit nejake to foto tvojej R6...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Chumo
Zaslal: 24.06.2009, 10:59 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2009 Príspevky: 519 Bydlisko: Lucenec
Ja mam yamaha FZS 1000 FAZER Cool

_________________
Honda Accord 2.0i ES VTEC 1999
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 24.06.2009, 11:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Chumo napísal:
Ja mam yamaha FZS 1000 FAZER Cool


Tak vitaj v klube Honda a Yamaha motorkarov.. Very Happy Very Happy Very Happy
Skoda, ze si az v Lucenci - mohli by sme sa inak spolu povozit.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Chumo
Zaslal: 24.06.2009, 11:44 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2009 Príspevky: 519 Bydlisko: Lucenec
No momentalne, sa vozit neda, prsi ako z krhly, este, ze som sa stal stastnym majitelom hondy... Laughing

_________________
Honda Accord 2.0i ES VTEC 1999
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 25.06.2009, 7:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Chumo napísal:
No momentalne, sa vozit neda, prsi ako z krhly, este, ze som sa stal stastnym majitelom hondy... Laughing


Uz neprsi.. Very Happy
Skoda, ze som stale v robote a po robote musim este malovat byt... Sad

Mam pocit, ze mi motorka v garazi aj zhrdzavie - uz som na nej nesedel tusim 3 tyzdne...katastrofa. Confused

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 6
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist