Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Nemecku (blízko Lipsko)

NiTrO VTEC
Zaslal: 18.11.2008, 21:56 Odpovedať s citátom
Založený: 18 november 2008 Príspevky: 7 Bydlisko: Nemecko. Ale som narodeny v Partizanskom
Ahojte.
Ja som s nemecka, ale som sa narodl v Partizanskom. Môja slovenčina nie je tá najlepšia. Vie hovoriť a dosť dobre čítat, ale na písanie potrebujem sloník Laughing Rolling Eyes ... Ale čo už. Aby ste sa nie čudovali, segra to dole preložila Embarassed .

Náš forum www.hondapower.de organizuje prvú TYPR R EXPO u nás.

Podujatie samo:

Jeden cely vikend jazdit obeznu drahu na „Slajzerskom Trojuholniku“ (Schleizer Dreieck).
Termin je vikend od 22.-24.05.2009.

Pripustene vozidla:
Na podujati sa mozu zucastnit vsetky v cestnej doprave pripustene vozidla typu R a S2000.
dB-obmedzenie nie je predpisane. K teme VOLLSLICKS: prineste si vas material najskor so sebou. Ci budeme moct nieco take jazdit, sa rozhodne na mieste. Ak nie, na SEMIS sa nejazdi tiez moc pomalsie!

Prihlaska/Ceny:
Su dve moznosti zucastnit sa tohto podujatia.

Prva je samozrejme ako vodic. Kazde prihlasene vozidlo, ktore chce ist na trat, stoji 179.00,-€. V cene zahrnuty je aj spolujazdec a poplatok za prenocovanie v kempe.

Druha moznost je prihlaska ako navstevnik. Tito platia 29.00,-€, samozrejme na osobu. V cene uz je tiez poplatok za miesto v kempe zahrnuty.
Neskorsie prehlasenie na vodica na mieste podujatia nie je mozne! Pri 150 prihlasenych ucastnikoch (vozidlach) sa povazuje toto podujatie za vypredane! Koniec prijimania prihlasok je 31.01.2009. Homepage k podujatiu aj s prihlaskou pojde koncom buduceho tyzdna na http://www.ajr-performance.com/catalog/online.

Predbezny priebeh:
Piatok 22. maj
Prijazd ucastnikov po 14 hodine, postavenie stanu, prehliadka miesta, o 18 hodine porada vodicov a oboznamenie s buducim dnom. Ku koncu vecera a odborny pokec vo vodicskej dielni.

Sobota 23.maj
Trackday zaciatok od 8 hodiny
Jednotlive jazdy, ktorym boli predtym startovne cisla pridelene
12-13 h. obedova prestavka, atd.
13-18 h. dalsie jazdy na trati

Nedela 24.maj
Rozkladanie stanov a upratovanie do 12 hodiny, potom odjazd, alebo je aj mozne prizerat sa nesledujucim podujatiam. Zalezi od poctu ucastnikov, ci aj nedela bude este v plane do 18 hodiny.
Tym je myslene, ze ak budeme mat do polovice oktobra dost prihlasenych ucastnikov, zajedname si aj nedelu. Potom by bola aj v nedelu trasa od 8 hodiny otvorena. To vsetko ale bez toho, aby ste museli priplatit, alebo pod. To znamena, ze by to boli 179.00,-€ za dva dni na obeznej drahe.

K miestu ucasti:
V menovanych cenach su poplatky za prenocovanie uz zahrnute. Miesto pre stany sa nachadza hned za “Boxengasse”. Mozte prist samozrejme ale aj s osobnym obytnym vozidlom alebo s karavanom. Len prosime ziadne dvanasttonovniky, lebo by sme mohli mat problemy s miestom. Elektricky prud je tiez k dispozicii. Toalety a sprchy su v prenajatych kontajneroch k dispozicii.

Stravovanie:
Za cely vikend sa kazdy o svoje stravovanie postara sam. Trochu sarmu by to podujatie predsa malo mat. Nejestvuje predsa nic lepsie, ako si pri dymiacom grile vzajomne tasky napchat! Jedine vozidlo s napojmi bude stat k dispozicii, pri ktorom sa ale bude musiet platit.

Ine:
V cene zahrnute su aj tricko a foto-CD. Malo by prsat, prenajali sme velky stan, ktore skoro cele miesto prekryje, takze bude mozne suchymi nohami vojst do vozidla a zase von.

A teraz anketa:
Chceli by sme zu teraz vediet, kto pride (teda na 250%).
Zacnite listinu s vasim menom, v ktorej bude potom dalsi pokracovat. Srdecne diky! Anketa bezi, pokial bude prihlaska online, teda do konca buduceho tyzdna.


Prihlasenym ucastnikom stoji cela trasa k dispozicii, mozte sa teda volne pohybovat a prizerat, alebo fotografovat / filmovat.


Video k trase:
http://de.youtube.com/watch?v-kNm9GeV9-Bs

Kto vie po nemecký môže pozrieť sa sem:
http://www.hondapower.de/forum/showthread.php?t=106200

_________________
Cau
Daniel

Moja hračka Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
DadAN
Zaslal: 18.11.2008, 22:20 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
ta akcia vyzera celkom pichatelne!! Mozno by som tam aj vybehol pozriet s fobiou ale aspon s Honda podznackou Very Happy Hmm a mam to cca 500km..
Pochopil som to spravne ze sa tam bude nocovat v campe?


P.S: NiTrO VTEC nenadavam Ti Smile

_________________
4000 RPM? -kde ini este len zacinaju my uz sme skoncili Turbo POWER!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
NiTrO VTEC
Zaslal: 18.11.2008, 22:28 Odpovedať s citátom
Založený: 18 november 2008 Príspevky: 7 Bydlisko: Nemecko. Ale som narodeny v Partizanskom
DadAN napísal:

Pochopil som to spravne ze sa tam bude nocovat v campe?


Správne. To je u už v cene.

_________________
Cau
Daniel

Moja hračka Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 18.11.2008, 22:30 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Ty mas DC5??? Shocked Shocked Shocked

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 18.11.2008, 22:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
vyzera to tak,ze ma Smile
To sa niekto ma ,ze moze jazdit a mat auto s pravostrannym riadenim Sad .

Co takto spravit hromadny vylet tam,aspon sa pozerat..

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
NiTrO VTEC
Zaslal: 19.11.2008, 21:30 Odpovedať s citátom
Založený: 18 november 2008 Príspevky: 7 Bydlisko: Nemecko. Ale som narodeny v Partizanskom
Ano, mam DC5. Je to prvy v nemecku, nebolo to lahko (TÜV), ale sa to oplatilo! Je to parada!!! Very Happy

_________________
Cau
Daniel

Moja hračka Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 19.11.2008, 22:14 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
NiTrO VTEC napísal:
Ano, mam DC5. Je to prvy v nemecku, nebolo to lahko (TÜV), ale sa to oplatilo! Je to parada!!! Very Happy

Coooooooooooooooooooooooozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak toto neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee slintam...Fakt zavidim...Musi to byt supa...Aky je tam vtec???je ho riadne citit???

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 20.11.2008, 8:53 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
napriek tomu ze Danielove auto je krasne a raritka, prosim vsetkych zucastnenych, aby sa drzali temy... a ta je: Trackday v Nemecku

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
NiTrO VTEC
Zaslal: 20.11.2008, 19:38 Odpovedať s citátom
Založený: 18 november 2008 Príspevky: 7 Bydlisko: Nemecko. Ale som narodeny v Partizanskom
Ano dik. Ohladom DC5 spravim separatnu temu.

Prid te tam! Bude to super!!!

_________________
Cau
Daniel

Moja hračka Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 05.12.2008, 1:15 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ou...teraz som objavil tuto temu,tak som hodil info aj na cesky honda-club Smile

http://www.honda-club.cz/forum/viewtopic.php?p=175178#175178

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
James
Zaslal: 05.12.2008, 1:18 Odpovedať s citátom
Založený: 13 január 2008 Príspevky: 1596 Bydlisko: Bratislava
na ceskom hc to uz je

http://www.honda-club.cz/forum/viewtopic.php?t=10016
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 05.12.2008, 1:20 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ahaaaaaa tomu sslahol iny nazov Very Happy tak je to uz 2x :DDD


skoda ze nemam tajp er....ale dom by ma brali na odtahovke asik Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
NiTrO VTEC
Zaslal: 06.12.2008, 12:32 Odpovedať s citátom
Založený: 18 november 2008 Príspevky: 7 Bydlisko: Nemecko. Ale som narodeny v Partizanskom
Ja som uz napisal temu na hc.cz, ale asi to vymasali Confused ...

_________________
Cau
Daniel

Moja hračka Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist