Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  spoznavaci H zajazd napriec slovenskom

prijal by som takuto akciu

ano  
96%
  [ 51 ]  96%
 
nie  
3%
  [ 2 ]  3%
 

Celkom hlasov : 53
2Bera
Zaslal: 09.01.2009, 21:57 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
tak tak Cool

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
zacho
Zaslal: 10.01.2009, 3:04 Odpovedať s citátom
Založený: 06 január 2009 Príspevky: 3 Bydlisko: Modra
MaroK

ty si asi riadny... :!:

ako si pisal tuning ma siroky zaber a neviem kade ty chodis do roboty no najst na nasich cestach napr. II Golf 2liter turbo do ktoreho bolo vrazenych tolko penazi ze by sa WV mohli cudovat asi TAZKO VIDIS KAZDY DEN! rovnako RS6 a podobne vozidla... ale neviem TY SI SI ASI TAK MAXIMALNE ZORGANIZOVAL CESTU DO TESCA A NAKUP... vies absolutne H a O o tom ako sa veci maju a ako sa organizuju! Tak mi tu prosim ta nemudruj a nepustaj tu namna tie tvoje prazne riadky. Neviem naco sa tu ides stale hrat a navazat sa! Je to naozaj kopec starosti o tom aby vsetko prebehlo na taketo akcii ako ma a aby bol kazdy spokojny a aby sa tym padom mohla i opakovat! Su ludia ktorym staci prespat v stane na luke.. no ja chcem tymto dokazat nieco viac...preto natom pracujem uz treti rok. Tak laskavo nemudruj! Sprav si vlastny a funkcny web ktory bude aspon ako tak atraktivny obsahovo i na oko a nevystatuj sa tu za monitorom ako decko ktore este nic nedokazalo oktem nastartovania svojej hondy sa zamysli trosku chlapce!

Do vasho klubu a zalezitosti mi neni absolutne nic, drzim palce aby vam vyslo vsetko co chcete ale nie je to ako hurvinek do valky! Vsetci tu len pisete ano ideme, kedy a kde a bude zastavka aj v tatrach? pride iste k istemu a to PLATENIE! Polovica sa ani len zrazu neozve a ostatok bude skripat ze coo platit? Bohuzial realita nasich "tunerov"... tak ale snazte sa. JA vas tu urcite nejdem tlacit na moju akciu... o tu maju zaujem ludia tak ci tak... ale budem rad ked urobite aspon prvy rocnik a potom budeme moct oniecom debatovat... pisat a cerpat len zo svojej fantazie je az moc jednoduche!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaroK
Zaslal: 10.01.2009, 14:19 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
pobavil si ma a to poriadne Smile Vies ja som na tvoju osobu nic nepisal a ty ma tu ides urazat ze som ako decko ktore este nikdy v zivote nic nedokazalo ... ako je mi to uplne u prdele co si myslis fakt , cize nejdem sa tu s tebou dalej hadat lebo by to nemalo konca , ja napisem nieco , ty napises nieco a tak dalej az do nekonecna. Takze ako sa vravi mudrejsi ustupi ... CMUK Razz

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Denka
Zaslal: 10.01.2009, 22:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
zacho napísal:
MaroK
Vsetci tu len pisete ano ideme, kedy a kde a bude zastavka aj v tatrach? pride iste k istemu a to PLATENIE! Polovica sa ani len zrazu neozve a ostatok bude skripat ze coo platit? Bohuzial realita nasich "tunerov"... tak ale snazte sa. JA vas tu urcite nejdem tlacit na moju akciu... o tu maju zaujem ludia tak ci tak... ale budem rad ked urobite aspon prvy rocnik a potom budeme moct oniecom debatovat... pisat a cerpat len zo svojej fantazie je az moc jednoduche!


Len upresin zacho, ze prispevky co su tu, ze ideme a ci bude zastavka aj v tatrach sa tykaju nasej klubovej tour. Len aby bolo jasne Smile
A to ci nam vyjde tato tour je jasne....nejde nam o ziaden rocnik, prvy, druhy ci kolky. Ide o jednoduchy vylet skupiny ludi co si vyrazi na cesty...my nehladame prestiz, reklamu na tuto akciu. Je to KLUBOVA akcia, proste sa jeden den zoberieme, zavolame kamosom v BB ci dame kofolu, zavolame ludom v PP ci dame kofolu a takto prejdeme Slovesnko....
Zacho ja ta neurazam, ani nechcem zle, len sa ti snazim vysvetlit nas zamer, lebo mam pocit ze nemas v tom jasno.
Kazdopadne este raz dakujeme za pozvanie a prajeme ti, aby to akcia vysla(a ver mi, ze vieme co je to nieco organzovat, aspon poniektori Wink )

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
maroz
Zaslal: 15.01.2009, 20:57 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
zacho ty betárSmile)),,,daj si bielu kapotu na auto:))))

_________________
NH-0 championship white EK9
!!!honda the power of dreams!!!
AHcTT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
patrick
Zaslal: 15.01.2009, 22:15 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
maroz napísal:
zacho ty betárSmile)),,,daj si bielu kapotu na auto:))))

Dalsi s ciernou?? :DTo by sme boli an tej ceste pekna kolonka take snehove vlocky zpredu spinave:))

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mravcel
Zaslal: 23.01.2009, 23:35 Odpovedať s citátom
Založený: 03 december 2008 Príspevky: 5 Bydlisko: Detva 1996 Honda Civic
No. Ja teda nerozumiem čo sa tu rieši, pretože ak má niekto spoločný zámer, tak neviem prečo sa tu rozoberá to, kto je lepší organizátor a podobne. Ale ak sa náhodou niečo také uskutoční tak prosím, PROSÍM dajte mi vedieť. Veľmi rád sa pridám.
mmarcel@atlas.sk
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
maroz
Zaslal: 24.01.2009, 15:36 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
patrick napísal:
maroz napísal:
zacho ty betárSmile)),,,daj si bielu kapotu na auto:))))

Dalsi s ciernou?? :DTo by sme boli an tej ceste pekna kolonka take snehove vlocky zpredu spinave:))


neee on má celé čierne auto tak nech si dá bielu kapotu Smile na haluz Smile Seicento rulez Smile

_________________
NH-0 championship white EK9
!!!honda the power of dreams!!!
AHcTT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Semir
Zaslal: 09.01.2010, 12:08 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
BUDE SA NIEČO TAKUôTO KONAŤ????

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Marek BB
Zaslal: 09.01.2010, 12:55 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
tiez by som sa rad pridal... plus par ludi este urcite Wink

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
peto009
Zaslal: 09.01.2010, 14:30 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Semir napísal:
BUDE SA NIEČO TAKUôTO KONAŤ????


Po roku dobrá otázka Very Happy

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 09.01.2010, 14:59 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ak to niekto zorganizuje tak sa to urcite bude konat,problem nie je v tom,ze by sme nesli,ale v tom kto to spravi...a pusti sa do toho.
Aj ja by som isiel a kopa dalsich ludi...len nech to nieto zorganizuje.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
LeoPP
Zaslal: 09.01.2010, 16:31 Odpovedať s citátom
Založený: 15 august 2009 Príspevky: 176 Bydlisko: Pod Tatrami 2003 Honda Accord
Poprad sa hlasi do sluzby Cool teda zatial jeden clen a prehovorim aj Potkyho Laughing

Len to treba dat fakt vediet skor, aby sa dali naplanovat dovolenky, kedze je dost mozne, ze to bude viac-dnova akcia
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MAT49
Zaslal: 09.01.2010, 20:29 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 25 október 2008 Príspevky: 1339 Bydlisko: Prešov
aj z vychodu by sa urcite pridalo dost aut Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
666potky
Zaslal: 10.01.2010, 16:52 Odpovedať s citátom
Založený: 05 november 2008 Príspevky: 1959 Bydlisko: Poprad 1994 Honda Prelude
M&R napísal:
patrick napísal:
A zastavka v tatrach. Very Happy
Kedy by ste to asi chceli planovat???Niekedy cez leto???Ci skor?


V lete,a mozeme ist aj cez Tatry Smile .


V tatrách máme zopár clenov Wink
Ja len dúfam že to nebude na samý víkend, lebo ak to u mňa v robote bude ako minulý rok
Tak nebudem mať od polovice júna do konca augusta vojny víkend Sad . Ale zase na daky dnik by sa hadam dalo Very Happy

_________________
Honda Prelude 2.2 V-tec 4WS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 8
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist